Sklep internetowy...

Sprawdzone i dochodowe firmy, co o nich wiemy ile zarabiają ich właściciele. Które branże sa najbardziej dochodowe, jaki sektor gospodarki ma największe szanse rozwoju.

Re: Sklep internetowy...

Postprzez jessie » 10 Lip 2019 15:08

Sklep internetowy to świetny pomysł na biznes oczywiście jeśli zainwestujesz w odpowiednią reklamę! Pozycjonowanie, remarketing z pewnością poprawi Twoją widoczność w sieci. Warto zadbać również o technikę sprzedaży. Ostatnio natknęłam się na ciekawy artykuł dotyczący up i cross sellingu, dzięki którym możesz skutecznie zwiększyć zyski. Zobacz sam na czym polegają https://solv.pl/techniki-sprzedazy-cros ... st-zyskow/
jessie

Postprzez Dariusz Kowalski » 15 Lip 2019 11:05

Sklep internetowy to bardzo dobry pomysł na biznes. Pomyśl jednak przy jego tworzeniu o tym, żeby od razu działać w temacie marketingu oraz pamiętaj, że ważna jest ochrona reputacji
Dariusz Kowalski

Postprzez ewa.pe » 07 Sie 2019 07:55

Nidy nie słyszałam o te platformie, ale wydaje się całkiem obiecująca :)
ewa.pe

Postprzez Greisi » 22 Sie 2019 11:03

Mi ostatnio wpadła w oko oferta tej firmy: https://jasnastronareklamy.pl działają oni w Częstochowie i zajmują się właśnie różnymi aspektami jeżeli chodzi o sklepy internetowe. Samodzielnie ciężko jest rozpocząć taką działalność nie mając doświadczenia dlatego wydaje mi się, że warto wziąć pod uwagę właśnie takie usługi.
Greisi

Miejscowość: Częstochowa

Postprzez rowia » 24 Sie 2019 19:39

To jeszcze trzeba wspomnieć o firmie websitestyle , oferuje tworzenie sklepów internetowych i stron www, ma bardzo bogate portfolio i cieszy się dobrymi opiniami. Jeśli szukacie kogoś doświadczonego i profesjonalnego to warto skorzystać z ich usług
rowia

Postprzez eleanora46 » 25 Wrz 2019 20:33

Ile kosztuje założenie takiego sklepu?
eleanora46

Miejscowość: Warszawa

Postprzez AdrianKos » 24 Paź 2019 14:29

Samo założenie sklepu internetowego, o ile bazujemy na dropshipingu, zamknie się pewnie w granicach 2 tysięcy. Schody zaczynają się dopiero dalej, kiedy przyjdzie do kampanii reklamowych. W pewnym momencie trzeba też wziąć odpowiedzialność i nie być tylko pośrednikiem, a towarem fizycznie dysponować. Z tym zaś wiąże się wynajęcie przestrzeni do składowania u kogoś lub zorganizowanie w zakupionym lokalu własnego magazynu (a takie regały magazynowe na ten przykład też mają swoje wymagania techniczne https://nedcon.pl/produkty/regaly-polkowe/). Ktoś musi tez dla nas pracować, czyli sukcesem nie jest założenie firmy i przerwanie np. rok, ale przetrwanie pierwszej poważnej inwestycji.
AdrianKos

Poprzednia

Wróć do O biznesie w mediach

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość