Co w sklepie internetowym

Twoja firma, pytania i odpowiedzi jak polepszyć przepływ pieniądza, pomysły na firmę, porady odnośnie prowadzenia firmy.

Co w sklepie internetowym

Postprzez czarownica » 23 Paź 2019 17:10

Zastanawiam się nad otworzeniem sklepu internetowego i nad tym jakie możliwości płatności tam wprowadzić. Z tego co sam czytałem teraz popularne jest płacenie krypto walutami. Widziałam tutaj https://bitbaypay.com/pl/rozwiazania/platnosci-online mozliwość zorganizowania takiego płacenia. Coraz wiecej osób chyba korzysta z tych walut
czarownica
 
Posty: 895
Rejestracja: 27 Paź 2014 16:55

Re: Co w sklepie internetowym

Postprzez dorcia » 18 Lis 2019 16:37

O tym to akurat nie słyszałam. Ja najczęściej spotykam się z https://bluemedia.pl/oferta/platnosci/platnosci-online . Dzięki nim płatność odbywa się szybko i bezproblemowo, a do tego bezpiecznie. To bardzo wygodny sposób płatności i w sklepach internetowych sprawdza się jak najbardziej.
dorcia
 
Posty: 208
Rejestracja: 29 Wrz 2018 10:33

Re: Co w sklepie internetowym

Postprzez Marika88 » 19 Lis 2019 09:44

A jak taka płatność miałaby się odbywać? Ktoś ma krypto waluty i po prostu płaci nimi w Twoim sklepie, co dalej? Ja mam w swoim skromnym sklepiku wdrożone płatności online od HotPay nie ma tam krypto walut, ale są inne modele, z których jestem zadowolona. :)
Marika88
 
Posty: 7
Rejestracja: 09 Maj 2018 10:31

Re: Co w sklepie internetowym

Postprzez Ingrid321 » 28 Lis 2019 21:49

W sklepie internetowym oprócz towaru to myślę, że również system płatności internetowych. W końcu trzeba umożliwić przyszłym klientom możliwość płacenia online za towar który będę zamawiać. Ja na pewno zdecydowałabym się na wdrożenie Cashbill gdyż akurat te rozwiązanie znam bardzo dobrze i wiem że charakteryzuje się bardzo wysoką jakością oraz bezpieczeństwem.
Ingrid321
 
Posty: 1168
Rejestracja: 24 Paź 2018 10:32


Wróć do Po prostu Biznes

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości