pozycjonowanie czy może adwords - co lepsze ?

Skuteczna reklama, dobrze przeprowadzona promocja. Czyli jak skutecznie podbijać rynek. Źródła i metody dotarcia do klienta. Koszt reklamy i wiele więcej.

Re: pozycjonowanie czy może adwords - co lepsze ?

Postprzez rowia » 30 Wrz 2019 20:48

Pozycjonowanie jest jak najbardziej potrzebne, co do reklamy kontekstowej to ciężko powiedzieć bo specjaliści różnie mówią. Jedni twierdzą, że traci na skuteczności, inni że nadal jest w modzie, więc nie wiem... a może skupisz się na czymś co jest z pewnością skuteczne jak marketing szeptany? Poczytaj sobie o nim na blogu http://i-content.pl/ , dzięki niemu można prowadzić komunikacje z potencjalnymi klientami, którzy przebywają w internecie
rowia
 
Posty: 766
Rejestracja: 10 Wrz 2012 16:16

Re: pozycjonowanie czy może adwords - co lepsze ?

Postprzez copymark » 01 Paź 2019 19:27

Zarówno pozycjonowanie i adwords idą ze sobą w parze. Pozycjonując stronę dobrze jest mieć sprawdzonego copywritera, dzięki temu nie trzeba samemu wymyślać tekstów do reklam.
copymark
 
Posty: 1
Rejestracja: 01 Paź 2019 19:19

Re: pozycjonowanie czy może adwords - co lepsze ?

Postprzez kitty51 » 03 Paź 2019 22:15

Korzystacie z usług agencji SEO ?
kitty51
 
Posty: 4
Rejestracja: 03 Paź 2019 22:09
Miejscowość: Katowice

Re: pozycjonowanie czy może adwords - co lepsze ?

Postprzez jessie » 22 Paź 2019 09:15

A kto nie korzysta? Każdy chce mieć jak najlepsze wyniki w wyszukiwarce oraz mieć znaną i rozpoznawalną firmę! Obecnie poszukując produktów czy usług w pierwszej kolejności sprawdzamy w internecie oraz porównujemy oferty. Dlatego warto zadbać o skuteczny marketing i atrakcyjną, funkcjonalną stronę www, która stanowi wizytówkę Twojej firmy.
jessie
 
Posty: 130
Rejestracja: 27 Mar 2019 13:56

Re: pozycjonowanie czy może adwords - co lepsze ?

Postprzez Anka04 » 23 Paź 2019 06:35

Najlepszą opcją byłoby i jedno i drugie :p Wtedy reklama jest skuteczniejsza.
Anka04
 
Posty: 74
Rejestracja: 31 Maj 2018 14:33

Re: pozycjonowanie czy może adwords - co lepsze ?

Postprzez cookie » 16 Lis 2019 22:32

SEO to postawa, jeśli chcesz się promować online. Do tego strona www zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarek. Ale pozycjonowanie stron lepiej zlecić specjalistom niż działa samemu "po omacku".
cookie
 
Posty: 682
Rejestracja: 28 Lip 2013 15:18

Re: pozycjonowanie czy może adwords - co lepsze ?

Postprzez onykson89 » 19 Lis 2019 10:20

Ciężko stwierdzić, myślę, że musicie sprawdzić to na własnej skórze, pokombinować, popróbować. Poczytajcie sobie zarówno o jednym jak i drugim. Ja znalazłam praktyczny poradnik na stronie https://www.eactive.pl/google-adwords/r ... potencjal/ dotyczący adwordsów. Również znajdziecie tu takie usługi, jest to agencja marketingu internetowego. Oczywiście można prowadzić oba działania jednocześnie.
onykson89
 
Posty: 70
Rejestracja: 23 Gru 2017 20:42

Re: pozycjonowanie czy może adwords - co lepsze ?

Postprzez monik25 » 22 Lis 2019 11:16

Jak nie masz pojęcia o seo i analizie stron ww to nie bierz się za to na własną rekę, bo więcej szkody z tego będzie :) Może wystarczyłby porządny mentoring albo szkolenie w https://growth.town/ żeby poznać tajniki analizy stron www i wtedy poprosić o jakiś schemat działań w tym temacie. Poza tym jeśli masz jakiekolwiek pojęcie o seo i promocji stron www to nikt cię w jajo nie zrobi i nie będzie obiecywać gruszek na wierzbie :)
monik25
 
Posty: 914
Rejestracja: 07 Lip 2017 09:23

Re: pozycjonowanie czy może adwords - co lepsze ?

Postprzez mpiryjczyk » 22 Lis 2019 12:55

Polecam Ci skorzystać z oferty nazwa.pl . Możesz tutaj przenieść swoją domenę. Ich oferta jest na prawdę korzystna i zapewniają lepsze pozycjonowanie. Będzie to najlepsza reklama dla Twojej strony, a i też duża wygoda dla Ciebie. Ja tutaj już jakiś czas mam wykupioną domenę i jestem zadowolony :)
mpiryjczyk
 
Posty: 1598
Rejestracja: 16 Gru 2017 22:40

Re: pozycjonowanie czy może adwords - co lepsze ?

Postprzez kelosol » 27 Lis 2019 23:21

Te dwie połączone kampanie potrafią przynieść rewelacyjne efekty, zwłaszcza jeżeli wynajmujemy odpowiednią agencję http://contentmarketing.com.pl/ Po wykupieniu kampanii na seo i adwords, naprawdę rewelacyjnie szybko może nam wzrosnąć popularność firmy plus do tego sprzedaż, jeżeli oczywiście mamy sklep internetowy.
kelosol
 
Posty: 205
Rejestracja: 19 Lut 2017 14:24

PoprzedniaNastępna

Wróć do Marketing

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości