Inwestycje

Twoja firma, pytania i odpowiedzi jak polepszyć przepływ pieniądza, pomysły na firmę, porady odnośnie prowadzenia firmy.

Inwestycje

Postprzez verdi34 » 29 Sie 2019 03:58

Witajcie. Stałem się szczęśliwym posiadaczem sporej kwoty pieniężnej, którą teraz chciałbym zainwestować i pomnożyć. Po głowie chodzi mi giełda, chociaż nigdy nie próbowałem. Oczywiście zamierzam się trochę podszkolić w temacie. Zastanawiam się czy kupno akcji amerykańskich firm to dobry kierunek. Co o tym myślicie? Czytałem, że tamtejszy rynek jest o wiele stabilniejszy niż nasz. Kolega polecił mi Freedom Finance https://pl.freedom24.com/investopedia24 Z tego co widzę mają pokaźną bazę akcji w tym same sławy: Facebook, Google, Apple czy Amazon.
verdi34

Re: Inwestycje

Postprzez ola5 » 22 Paź 2019 08:50

Pewnie, że takie inwestycje warto czynić, bo mogą sprawić naprawdę dużo dobrego. Program, który ostatnio widziałam na stronie www służy do automatyzacji procesów czy skróceniu oraz automatyzacji cyklu planowania. Opcji jest sporo, więc myślę, że możecie być tym zainteresowani.
ola5

Wróć do Po prostu Biznes

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości