marketing w internecie

Skuteczna reklama, dobrze przeprowadzona promocja. Czyli jak skutecznie podbijać rynek. Źródła i metody dotarcia do klienta. Koszt reklamy i wiele więcej.

Re: marketing w internecie

Postprzez Małgorzata85 » 18 Wrz 2019 14:01

Oczywistym jest, że każda firma potrzebuje marketingu. Obecnie najczęściej sięga się własnie do sieci w poszukiwaniu usług czy towarów dlatego marketing w Internecie jest kluczowy. Aby przynosił efekty warto wiedzieć jak się za niego zabrać. Bardzo dobre szkolenia z marketingu oferuje zespół specjalistów z firmy http://tm360.pl/ . Szkolenia prowadzone są w przystępny sposób, dzięki czemu zdobywanie wiedzy jest proste i przyjemne. Na stronie firmy znajdziecie szczegółową ofertę szkoleń oraz informacje o zapisach.
Małgorzata85
 
Posty: 591
Rejestracja: 26 Wrz 2015 17:10

Re: marketing w internecie

Postprzez agencja123 » 20 Wrz 2019 10:42

Jak według Was powinna wyglądać kampania prelanchowa w Internecie? Mam świetny przykład kampanii, która została zrealizowana przez Novem i dotyczyła wprowadzenia na rynek nowego konta bankowego. Tutaj o niej możecie przeczytać https://www.novem.pl/blog/kampania-pre- ... n-polbank/. Ja również chce wprowadzić na rynek nowy produkt i szukam casów w jaki sposób można go dobrze zareklamować. Macie jakieś ciekawe case studies innych firm? :)
agencja123
 
Posty: 4
Rejestracja: 20 Wrz 2019 10:36

Re: marketing w internecie

Postprzez salonka » 24 Wrz 2019 15:51

Firma bez porządnego marketingu nie ma szansy w ogóle się rozwinąć. Dlatego już na samym początku funkcjonowania warto przemyśleć współpracę z dobrą agencją reklamową jak np. Green Parrot . Posiada ona spore doświadczenie oraz proponuje bardzo ciekawe i innowacyjne rozwiązania
salonka
 
Posty: 667
Rejestracja: 16 Mar 2018 12:48

Re: marketing w internecie

Postprzez kova.agency » 25 Wrz 2019 07:56

Jeśli wciąż poszukiwane jest wsparcie w szeroko rozumianej reklamie - zachęcamy do kontaktu z KOVA Agency

www.kova.agency
Marka to nie tylko logo - to ludzie, historie i emocje. Pokażmy je razem
www.kova.agency
kova.agency
 
Posty: 18
Rejestracja: 23 Wrz 2019 15:55

Re: marketing w internecie

Postprzez eleanora46 » 25 Wrz 2019 20:33

Z jakimi firmami współpracujecie z zakresu marketingu ?
eleanora46
 
Posty: 4
Rejestracja: 25 Wrz 2019 20:25
Miejscowość: Warszawa

Re: marketing w internecie

Postprzez spartan » 18 Paź 2019 10:09

W Krakowie miałem okazję współpracować z agencją MTWeb i zdecydowanie mogę Wam polecić. Obsługiwali duże marki, więc to o czymś świadczy. Robią chyba wszystko w zakresie reklamy w Google, e-mailingu, działań w social mediach, bezz marketingu. Jestem zadowolony z efektów ich działań!
spartan
 
Posty: 328
Rejestracja: 17 Maj 2016 10:37

Re: marketing w internecie

Postprzez jessie » 22 Paź 2019 09:30

Zdecydowanie warto podjąć współpracę z agencją interaktywną SOLV (www.solv.pl). Wraz z przedstawicielem z agencji ustaliliśmy strategię działań marketingowych, których realizacją zajęli się pracownicy agencji. A efekty przerosły moje najśmielsze oczekiwania.
jessie
 
Posty: 130
Rejestracja: 27 Mar 2019 13:56

Re: marketing w internecie

Postprzez Misia123 » 25 Paź 2019 11:09

Polecam zapoznać się z takim pojęciem jak https://tearsofjoy.pl/influencer-marketing/ . To prężnie rozwijająca się branża, której głównym celem jest wpływ na decyzje zakupowe odbiorców. Zabiegi te służą do zwiększania kampanii marketingowej w internecie a tym samym do budowania zaufania do marki. Myślę, że warto pomyśleć o takim rozwiązaniu
Misia123
 
Posty: 162
Rejestracja: 02 Gru 2018 17:45

Re: marketing w internecie

Postprzez indygo » 28 Lis 2019 22:47

Marketing internetowy umożliwia firmom dotarcie do dużej grupy docelowej i to jest świetne no i jest o wiele bardziej opłacalny niż mogłoby się to wydawać ;) nam się spisuje współpraca z firmą http://activeads.pl/ i naprawdę widać efekty ich działań. Własnie to jest jedna z istotnych kwestii - żeby takie działania prowadziła profesjonalna firma, bo jak ktoś się na tym nie zna to może przynieśc więcej minusów niż korzyści
indygo
 
Posty: 353
Rejestracja: 04 Lip 2017 21:22

Re: marketing w internecie

Postprzez icorkery » 09 Gru 2019 11:02

Dzięki za polecenie, szukam właśnie profesjonalnej firmy od SEO.
icorkery
 
Posty: 4
Rejestracja: 09 Gru 2019 10:56
Miejscowość: Warszawa

PoprzedniaNastępna

Wróć do Marketing

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości