Różnica pomiędzy kredytem a pożyczką

Banki - bez nich trudno zacząć i prowadzić własny biznes. Doradzamy - dobre konta bankowe, korzystne kredyty bankowe, lokaty bankowe itp.

Re: Różnica pomiędzy kredytem a pożyczką

Postprzez Biernat33 » 07 Lut 2019 09:31

pożyczkę szybciej załatiwisz, kredyt rzeczywiście miesiącami się czeka na niego, a w przypadku pożyczki wypełniasz wniosek online i z głowy. Ja ostatnio korzystałam z aasa Jestem zadowolona, odsetki nie są duże noi zawsze chętnie służą pomocą pracownicy online przy wypełnianiu wniosku.
Biernat33
 
Posty: 555
Rejestracja: 20 Mar 2018 11:30

Re: Różnica pomiędzy kredytem a pożyczką

Postprzez angel55 » 08 Lut 2019 20:19

Żeby poznać różnicę między kredytem a pożyczką, to najlepiej po prostu wejść sobie na https://www.echwilowkowo.pl/ i poczytać artykuły na temat tych produktów finansowych. Mają tam fachowe i zawsze aktualne informacje na temat pożyczek i chwilówek online a także różnych innych ciekawych zagadnień z zakresu finansów :D
angel55
 
Posty: 935
Rejestracja: 26 Sie 2017 16:14

Re: Różnica pomiędzy kredytem a pożyczką

Postprzez Misia123 » 14 Mar 2019 18:03

Jeżeli chodzi o pożyczki to ze swojej strony polecam jedynie Aasa Dla Biznesu , mają zdecydowanie najlepsza warunki sposrod wszystkich pozyczek online. Wystarczy ze wejdziecie na stronę , wypełnicie krotki formularz , a następnie czekacie na opinie. Pieniądze będziecie mieli na koncie w kilka dni .
Misia123
 
Posty: 162
Rejestracja: 02 Gru 2018 17:45

Re: Różnica pomiędzy kredytem a pożyczką

Postprzez boho » 25 Mar 2019 10:53

Przede wszystkim kredytów udzielają tylko banki. Z kolei o pożyczkę możemy starać się także w instytucji pozabankowej, a nawet u osoby prywatnej. Dobrze wiedzieć jednak, że obecnie banki dostosowując się do potrzeb klientów oferują np. konsolidację chwilówek, a zatem możemy spłacić zobowiązania pozabankowe kredytem w banku. A jak wiadomo kredyt zawsze będzie tańszy niż pożyczka.
boho
 
Posty: 76
Rejestracja: 18 Lip 2018 12:05

Re: Różnica pomiędzy kredytem a pożyczką

Postprzez Anka04 » 08 Sie 2019 09:04

Warto również rozróżnić kredyt hipoteczny i pożyczkę hipoteczną, które często są mylone.
W tym przypadku oba zobowiązania mogą być udzielone przez bank, jednak pożyczkę możemy przeznaczyć na dowolny cel. Te produkty mają jeszcze kilka innych różnic, o których tutaj piszą więcej.
Anka04
 
Posty: 74
Rejestracja: 31 Maj 2018 14:33

Re: Różnica pomiędzy kredytem a pożyczką

Postprzez burn » 28 Sie 2019 07:46

Różnice między kredytem a pożyczką opisano na http://top-kredyty.pl/kredyt-hipoteczny ... ej-oplaca/ . Niektórym bardziej opłaca się kredyt, inni mają jedynie możliwość zaciągnięcia pożyczki, to zależy od sytuacji.
burn
 
Posty: 1351
Rejestracja: 22 Sie 2014 15:55

Re: Różnica pomiędzy kredytem a pożyczką

Postprzez menntos » 04 Paź 2019 09:13

Kredyty też nie jest tak prosto otrzymać. Można pomyśleć dlatego też o odnawialnej linii finansowania www.finiata.pl Takie rozwiązanie umożliwia uzyskanie takiej kwoty gotówki, jaka jest konieczna. Można z niej wygodnie korzystać, ale też wtedy, kiedy jest to konieczne.
menntos
 
Posty: 52
Rejestracja: 14 Wrz 2019 09:48

Re: Różnica pomiędzy kredytem a pożyczką

Postprzez igregor » 19 Lis 2019 17:44

Z tego artykułu możecie się dowiedzieć: link. Podstawową różnicą będą z pewnością koszty związane z zadłużeniem.
igregor
 
Posty: 991
Rejestracja: 14 Lut 2014 19:34

Re: Różnica pomiędzy kredytem a pożyczką

Postprzez rowia » 05 Cze 2022 23:50

Trzeba przyznać że doradca to dobra rzecz, warto też czytać tematy finansowe by znać się na rzeczy. Ja w ten sposób dowiedziałam się, że możliwa jest konsolidacja pożyczek Kielce co mnie cieszy bo może w końcu pozbędę się swoich długów
rowia
 
Posty: 766
Rejestracja: 10 Wrz 2012 16:16

Poprzednia

Wróć do Banki i instytucje finansowe

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości