Hala magazynowa do firmy. Murowana czy stalowa

Twoja firma, pytania i odpowiedzi jak polepszyć przepływ pieniądza, pomysły na firmę, porady odnośnie prowadzenia firmy.

Hala magazynowa do firmy. Murowana czy stalowa

Postprzez tetate » 19 Maj 2015 13:51

Czy ktoś z Was jakiś czas temu realizował budowe hali magazynowej? Plaujemy rozbudowę terenu wokół firmy i zastanawiamy się nad konkretną technologią.
Chodzi o całość, a całość jest zawsze bezkształtna.
tetate
 
Posty: 150
Rejestracja: 30 Lip 2013 12:04

Re: Hala magazynowa do firmy. Murowana czy stalowa

Postprzez fleszyn » 20 Maj 2015 10:23

Konstrukcja ze stali jest moim zdaniem lepszym rozwiązaniem. Jakiś czas temu zdecydowaliśmy się na rozbudowę firmy i właśnie w tej technologii postawiliśmy jeden z magazynów. Skorzystaliśmy z usług firmy CoBouw: http://www.cobouw.pl/konstrukcje-ze-stali - specjalizują się w projektach konstrukcji stalowych Na stronie znajdziesz do nich kontakt to w razie czego możesz dopytać się o wycenę.

Postawienie hali stalowej jest tańsze oraz wymaga poświęcenia mniejszej ilości czasu.
fleszyn
 
Posty: 271
Rejestracja: 19 Lis 2012 15:09

Re: Hala magazynowa do firmy. Murowana czy stalowa

Postprzez JoannaR » 20 Maj 2015 11:51

Jaka jest różnica w cenie między halą murowaną a stalową? (zakładając, że w murowanej dach będzie z blachy bo tak zazwyczaj jest)
JoannaR
 
Posty: 81
Rejestracja: 16 Kwi 2015 10:43

Re: Hala magazynowa do firmy. Murowana czy stalowa

Postprzez burn » 03 Cze 2015 11:45

Jest różnica nie tylko cenowa, ale też inne rzeczy możesz przechowywać.
burn
 
Posty: 1351
Rejestracja: 22 Sie 2014 15:55

Re: Hala magazynowa do firmy. Murowana czy stalowa

Postprzez Ares » 29 Lip 2015 19:38

Wszystko zależy od tego co ma być tak przechowywane! Oprócz budowy, warto też już zastanowić się nad wyposażeniem takiej hali :) Podstawą przy przechowywaniu różnych produktów są półki... a by zmieścić jak najwięcej towaru powinny być one wysokie, dlatego należy zainwestować w wózki widłowe. Bardzo ciekawe można znaleźć u tej firmy: http://cswim.pl/ :)
Content marketing jako skuteczna forma reklamy
Ares
 
Posty: 529
Rejestracja: 18 Paź 2013 14:19
Miejscowość: Warszawa

Re: Hala magazynowa do firmy. Murowana czy stalowa

Postprzez rafek34 » 05 Lut 2016 20:45

Czasami bardziej atrakcyjny zdaje się być wynajem. Zobaczcie, jakie magazyny posiada pod wynajem w Rybniku http://www.ballyvesey.pl/oferta/hale-i- ... -ogrzewane - na życzenie klienta możliwe dodatkowe wyposażenie. Bardzo atrakcyjna lokalizacja, przy głównych trasach wylotowych, z ochroną, dużym parkingiem. Na początku działalności to rozsądna opcja i możliwości nawiązywania biznesowych kontaktów - park biznesu jest miejscem, gdzie stykają się różne branże i różni przedsiębiorcy.
rafek34
 
Posty: 597
Rejestracja: 11 Maj 2015 18:48

Re: Hala magazynowa do firmy. Murowana czy stalowa

Postprzez Legulas » 30 Maj 2016 11:48

Wydaję mi się, że lepszy rozwiązaniem będzie murowana hala. Możecie od razu sprawdzić posadzki przemysłowe od Zaremba Posadzki. Jestem pewna, że pracownicy tej firmy zaproponują Wam najkorzystniejsze rozwiązanie.
Legulas
 
Posty: 430
Rejestracja: 24 Kwi 2016 14:11

Re: Hala magazynowa do firmy. Murowana czy stalowa

Postprzez roksana » 13 Cze 2016 14:02

Na pewno warto posiadać taki wyciągnik- http://www.redrooster.pl/
Zwłaszcza jeśli w planach macie jakiś biznes oparty na transporcie czy załadunku.
roksana
 
Posty: 224
Rejestracja: 18 Kwi 2014 16:30

Re: Hala magazynowa do firmy. Murowana czy stalowa

Postprzez psb » 15 Sie 2016 12:01

Myślę, że hala stalowa będzie dużo bardziej przyszłościowym rozwiązaniem. Nie wiem jak sytuacja wygląda teraz, ja interesowałem się tym tematem kilka lat wstecz. Jeśli wiesz mniej więcej o jakich wymiarach chciałbyś halę to aktualną wycenę i kosztorys możesz sobie zamówić tutaj.
psb
 
Posty: 526
Rejestracja: 12 Kwi 2016 09:51

Re: Hala magazynowa do firmy. Murowana czy stalowa

Postprzez PaulA » 22 Sie 2016 15:14

muisz radzic się specjalistów. Ich porady będą bardziej profesjonalne niż nasze
PaulA
 
Posty: 32
Rejestracja: 12 Sie 2016 10:29

Następna

Wróć do Po prostu Biznes

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości