Impreza firmowa

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Re: Impreza firmowa

Postprzez kokainka » 20 Lip 2019 18:45

My ostatnio organizowaliśmy jedną imprezę w tym hotelu w Rzeszowie - https://www.imperium.rzeszow.pl/index.php/pl/ Naprawdę super się spisali, w ogóle bardzo konkretna i pomocna obsługa, wszystkim co potrzebowaliśmy się zajęli
kokainka

Postprzez Arni477 » 09 Wrz 2019 11:35

A czy każda agencja eventowa zrobi porządną impreze firmową? Chciałem wynająć taką agencje, ponieważ sam nie wiem jak to zrobić. Tylko jaka firma eventowa jest naprawdę dobra? Możecie mi polecić kogoś?
Arni477

Postprzez Anegdota » 11 Wrz 2019 17:04

Ciekawa opcja moga byc zestawy upominkowe dla firm - albo w koszach, albo w takich drewnianych skrzyneczkach recznie robionych i na dodatek - z mozliwym spersonalizowanym grawerem. Oczywiscie to, co jest w koszu czy w skrzyneczce - to juz zalezy od opcji, na jaka sie zdecydujemy. Na pewno taki kosz upominkowy bedzie milym wspomnieniem - albo dla pracownikow, albo dla kluczowych klientow firmy.
Anegdota

Postprzez czarownica » 18 Wrz 2019 08:37

Moim zdaniem taka imprezę firmową można teraz zorganizować na wiele fajnych sposobów bo mamy wiele możliwości. We wrześniu w Warszawie ruszło CulinaryOn . Świetne studio kulinarne w którym można zorganizować taka imprezę. Wspólne gotowanie, które zbliża a później kolacja i długa zabawa w tematyce jakiej nam odpowiada.
czarownica

Postprzez tedeo » 18 Wrz 2019 09:44

siemka :) super linki
tedeo

Poprzednia

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości