Kraków Balice szukam miejsca dla auta

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Re: Kraków Balice szukam miejsca dla auta

Postprzez inka55 » 11 Wrz 2019 14:00

Jak szukasz dobrego miejsca to na pewno parking modlin będzie idealnym rozwiązaniem. Znam wiele osób któe wybierają ten parking i są naprawdę zadowolone z jakości całości. Nigdy nie skarżyły się że cokolwiek stało się z ich samochodem a jest to naprawe rzadkość. Ja kiedyś po powrocie miałam porysowany cały bok jak zostawiłam samochód na zwykłym parkingu.
inka55

Postprzez KonradSkal » 23 Paź 2019 08:05

Hej niedługo wybieram się do krakowa. Nie wiem tylko gdzie zostawić bezpiecznie auto w mieście . Głównie będę uzywał komunikacji miejskiej. Dlatego najlepiej żebym znalazł jakiś ubezpieczony parking. Może wiecie gdzie w Krakowie są jakieś parkingi dobre? Myślałem nad tym: http://www.parkingdarko.pl/
KonradSkal

Postprzez Ajlar » 22 Lut 2020 20:58

Hejka,
jesli chodzi o kraków balice parking to pamietajcie o tym, zeby NIE zostawiac auta na tym parkingu hmm oficjalnym, czy jak go tam nazwac:) To drozyzna! Ale spokojnie, jest masa prywatnych parkingow dookola lotniska Balice - np PandaParking. Mozna u nich zarezerowac miejsce online, od 1 dnia do nawet kilku miesiecy. Cennik jest dostepny na ich stronie internetowej: pandaparking.pl - wiec mozna juz od razy zobaczyc, ile kosztuje taka usluga i porownac ja do innych ofert.
Ajlar

Poprzednia

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości