Gdzie na kurs?

Skuteczna reklama, dobrze przeprowadzona promocja. Czyli jak skutecznie podbijać rynek. Źródła i metody dotarcia do klienta. Koszt reklamy i wiele więcej.

Re: Gdzie na kurs?

Postprzez kaskagrudzien » 30 Sie 2019 13:41

Jeśli chodzi o nauke angielskiego to tylko Angloville. Tygodniowy obóz w opcji 1 na 1 to dla mnie bardzo pozytywne zaskoczenie. Świetna atmosfera, super warunki, sympatyczni uczestnicy i anglojęzyczni lektorzy.
kaskagrudzien
 
Posty: 3
Rejestracja: 30 Sie 2019 13:37

Re: Gdzie na kurs?

Postprzez ochkarol » 30 Sie 2019 16:54

Majkaaa napisał:
ochkarol napisał:
Majkaaa napisał:A ja ostatnio zapisałam się na kurs ang. biznesowego do tutlo. Lekcje odbywam online więc to bardzo wygodne a co ważniejsze uczę się o dogodnej dla siebie porze;)

I jak wrażania z nauki w tutlo? Ja na początku byłam zdziwiona, że raptem 20 minut dziennie potrafi przynieść takie rezultaty. Teraz dla mnie lepszego sposobu na naukę nie ma. Krótko, w 100% skupiona i o dowolnej porze dnia.


Jestem zadowolona;) Na początku też zdziwił mnie trochę czas lekcji, ale już po pierwszej wiedziałam, czemu trwają po 20 min;) Optymalny czas by wiele się nauczyć a przy tym zachować pełną koncentrację. Dodatkowo taką lekcję łatwo wcisnąć nawet w napięty plan dnia;)

To prawda, ten czas na naukę łatwo wcisnąć w napięty grafik
ochkarol
 
Posty: 6
Rejestracja: 28 Cze 2019 06:50

Re: Gdzie na kurs?

Postprzez Marlaa » 02 Wrz 2019 10:15

Uważam, że takie kursy to świetna inwestycja w swoją przyszłość.
Marlaa
 
Posty: 4
Rejestracja: 02 Wrz 2019 10:09
Miejscowość: Warszawa

Re: Gdzie na kurs?

Postprzez stanowczy » 04 Wrz 2019 06:07

Jeśli szukacie dobrych kursów jężyka angielskiego to zaobaczcie tu https://lincoln.edu.pl/ Tu zajęcia są prowadzone nowoczesnymi metodmi przez wykwalifikowanych lektorów. Poza nauka posługiwania się językiem angielskim, uczy się też rzeczy praktycznych. Moim zdaniem to jedna z najlepszych szkół prowadząca kursy językowe ( nie tylko angielski)
stanowczy
 
Posty: 557
Rejestracja: 12 Wrz 2018 17:05

Re: Gdzie na kurs?

Postprzez Małgorzata85 » 10 Wrz 2019 11:39

Wszystko zależy od tego jaki kurs Was interesuje. Teraz jest ogromny wybór rozmaitych kursów i szkoleń. Jeśli interesujecie się np architektura to zwróćcie uwaga na kurs kurs architektury organizowany przez szkołę rysunku Domin. Tu możecie skorzystać z kursów prowadzonych przez bardzo doświadczonych wykładowców. Kursy prowadzone są na różnych etapach zaawansowania. Na stronie szkoły znajdziecie więcej informacji dotyczących kursu oraz zapisów i terminów.
Małgorzata85
 
Posty: 591
Rejestracja: 26 Wrz 2015 17:10

Re: Gdzie na kurs?

Postprzez JuliaBed » 11 Wrz 2019 18:32

Też się zapisałam do tutlo. Poleciła mi ich koleżanka i jestem bardzo zadowolona. Wszystko dostosowane tak pod klienta, aby każdy kto tylko chce, mógł się swobodnie uczyć;) Duża zaletą jest tez to, że samemu można wybierać speakerów przez co można się osłuchać z różnymi akcentami.
JuliaBed
 
Posty: 34
Rejestracja: 25 Cze 2019 12:56

Re: Gdzie na kurs?

Postprzez DingDong » 22 Wrz 2019 12:47

Jeśli szukać ciekawych szkoleń, na wysokim poziomie i organizowanych przez doświadczoną firmę to zajrzyjcie na stronę Nadbałtyckiego Centrum Edukacji - https://www.oswiatalingwista.eu/ . Firma prowadzi placówki oświatowe na terenie Polski Północnej i to już od dwóch dekad. Jest znana ze swietnej kadry i wysokiego poziomu szkoleń. Prowadzą zarówno szkoły dla dzieci młodzieży, jak i dorosłych, dla których mają szereg kursów, dzięki którym można zdobyć zupełnie nowe umiejętności i zwiększyć swoje szanse na rynku pracy.
DingDong
 
Posty: 158
Rejestracja: 10 Paź 2018 09:15

Re: Gdzie na kurs?

Postprzez Gruszka » 26 Wrz 2019 16:16

Poszukuję kursu tańca dla narzeczonych. Gdzie Wy chodziliście? Czy byliście może na kursie w https://www.szkoladancefloor.pl/o-nas/techniki-tanca/taniec-dla-narzeczonych/kurs-dla-narzeczonych ?
Gruszka
 
Posty: 78
Rejestracja: 17 Maj 2012 09:44

Re: Gdzie na kurs?

Postprzez lincoln01 » 08 Paź 2019 07:30

Kursy i szkolenia prowadzone przez profesjonalną firmę. Każdy kto chce podnieść sobie kwalifikacje może z nich skorzystać.





ddd
lincoln01
 
Posty: 1
Rejestracja: 08 Paź 2019 07:27
Miejscowość: Warszawa

Re: Gdzie na kurs?

Postprzez Anegdota » 10 Paź 2019 09:02

Wszystko zależy od tego jaki rodzaj kursu Cię interesuje. Jeśli zależy Ci na pogłębianiu wiedzy związanej z marketingiem to zerknij na ofertę kursów przygotowanych przez firmę http://tm360.pl/ . Tu pod okiem doświadczonych trenerów możesz nauczyć się zagadnień związanych z wdrażaniem strategii marketingowych w swojej firmie. Szkolenia prowadzone sa w małych kameralnych grupach co sprawia, że nauka jest bardziej komfortowa.
Anegdota
 
Posty: 839
Rejestracja: 21 Maj 2016 19:36

PoprzedniaNastępna

Wróć do Marketing

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości