Reklama w sieci - płatna, czy nie?

Skuteczna reklama, dobrze przeprowadzona promocja. Czyli jak skutecznie podbijać rynek. Źródła i metody dotarcia do klienta. Koszt reklamy i wiele więcej.

Reklama w sieci - płatna, czy nie?

Postprzez Naziarnkugrochu » 16 Lut 2015 10:57

Czy w sieci opłaca się dzisiaj korzystać z bezpłatnej reklamie, czy przy zalewie firm i reklam wszędobylskich jednak ta płatna jest bardziej skuteczna?
co możecie podpowiedzieć?

Firma: młode, ale prężne studio projektowania wnętrz...
a aspiracjami;)
Naziarnkugrochu
 
Posty: 126
Rejestracja: 08 Lut 2014 17:21
Miejscowość: Polska miejscowość gdzieś tam nad jeziorem:)

Re: Reklama w sieci - płatna, czy nie?

Postprzez Apokalipto » 19 Lut 2015 09:59

Wiesz, mi się wydaje, że najważniejsze jest zachowanie równowagi i przy reklamie płatnej i darmowej,
bo nie sztuka płacić 100 serwisom za reklamę, jak tylko 5 z nich daje faktyczny ruch i coś sobą reprezentuje...
To trzeba się mocno przyglądac.
Przeczytaj ten tekst: http://archiweb.pl/aktualnosci/skuteczna-promocja-firmy-w-sieci-podstawowe-zasady-369/ - myślę, że mocno Ci naświetli niektóre kwestie związane z reklamą i w ogóle promocją w internecie.
Apokalipto
 
Posty: 187
Rejestracja: 27 Maj 2014 08:46

Re: Reklama w sieci - płatna, czy nie?

Postprzez szczeart » 23 Lut 2015 10:35

Przeżyłem już na tym świecie trochę czasu i powiem tak: to co jest darmowe - często okazuje się droższe od tego płatnego. A więc lepiej zapłacić i wymagać, żeby był efekt.
Ostatnio edytowany przez szczeart, 02 Maj 2017 13:57, edytowano w sumie 1 raz
Najskuteczniejsze usługi SEO - SEOBrand
szczeart
 
Posty: 15
Rejestracja: 15 Kwi 2014 18:53

Re: Reklama w sieci - płatna, czy nie?

Postprzez burn » 06 Mar 2015 13:53

Płatna jest zawsze bardziej efektywna i szybciej pozwala pozyskać potencjalnych klientów. Nie wiem ile możesz zainwestować, ale jeśli chcesz szybko wypromować ofertę, to niestety musisz trochę zapłacić.
burn
 
Posty: 1351
Rejestracja: 22 Sie 2014 15:55

Re: Reklama w sieci - płatna, czy nie?

Postprzez zott » 26 Mar 2015 12:31

I taka i taka :) Ja osobiście działać co nieco na własną rękę + korzystam z usług tej firmy http://skuteczni.pl/
zott
 
Posty: 541
Rejestracja: 21 Maj 2013 12:01

Re: Reklama w sieci - płatna, czy nie?

Postprzez klakier » 26 Mar 2015 15:01

Moim zdaniem płatna, bo darmowa często okazuje się chusteczkowa (żeby nie powiedzieć gorzej). Z drugiej strony płatną reklamą zarządzają cwaniacy, więc też trzeba mieć się na baczności.
klakier
 
Posty: 2
Rejestracja: 26 Mar 2015 14:56

Re: Reklama w sieci - płatna, czy nie?

Postprzez Ariel » 14 Kwi 2015 12:41

Ja wziąłem się za to samemu i mam nie dość, że za darmo praktycznie, to z efektami. Zrobiłem kurs http://strefakursow.pl/kursy/e-biznes/p ... stron.html i jakieś podstawy złapałem, a dalej było już łatwiej.
Ariel
 
Posty: 160
Rejestracja: 13 Paź 2014 13:40

Re: Reklama w sieci - płatna, czy nie?

Postprzez JoannaR » 17 Kwi 2015 13:19

Przecież żeby moc skutecznie się reklamować w internecie to trzeba poświęcić ogromną ilość czasu na to żeby opanować jakieś podstawy tego wszystkiego. Nie wiem skąd się u nas w kraju bierze takie coś, że wszyscy się nagle robią specjalistami od reklamy i marketingu.
JoannaR
 
Posty: 81
Rejestracja: 16 Kwi 2015 10:43

Re: Reklama w sieci - płatna, czy nie?

Postprzez ewka1974 » 29 Maj 2015 16:19

Można niby reklamować się samemu za darmo, ale na własnej skórze sprawdziłam, że więcej się traci niż zyskuje. Teraz pomaga mi firma Skutecznie i mimo, że muszę im płacić to wychodzę jeszcze do tego na duży plus - większy niż przy samodzielnej darmowej reklamie.
ewka1974
 
Posty: 103
Rejestracja: 25 Mar 2013 18:52

Re: Reklama w sieci - płatna, czy nie?

Postprzez cookie » 31 Maj 2015 13:31

Za darmo możesz np, prowadzić firmowego bloga, ale jak chcesz aby wyglądał profesjonalne to i tak trzeba zapłacić (domena, hosting itp.). Podobnie kosztuje social media marketing lub SEO. Ile to już zależy od fraz i ich popularności. O takie rzeczy najlepiej pytać w firmach SEO http://funkymedia.pl/
cookie
 
Posty: 682
Rejestracja: 28 Lip 2013 15:18

Następna

Wróć do Marketing

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości