Gdzie szukać pracy

Sytuacja na rynku pracy. Oferty pracy i współpracy, profesjonalne dokumenty do szukania pracy LM, CV, podanie o pracę - http://ekasa.com.pl , wskazówki jak odpowiadać na rozmowie kwalifikacyjnej.

Re: Gdzie szukać pracy

Postprzez Dollna » 06 Sie 2019 13:05

Najłatwiej jest znaleźć pracę przez znajomych :)
Dollna
 
Posty: 4
Rejestracja: 06 Sie 2019 13:01
Miejscowość: Poznań

Re: Gdzie szukać pracy

Postprzez ewa.pe » 07 Sie 2019 07:58

Ostatnio szkolnictwo, ale warunki nadal kiepskie :( Jest też zapotrzebowanie na personel medyczny
ewa.pe
 
Posty: 4
Rejestracja: 07 Sie 2019 07:53

Re: Gdzie szukać pracy

Postprzez Michal92 » 09 Wrz 2019 09:27

Branża ubezpieczeniowa oferuje dobrą pracę jako Niezależny Doradca. Działasz samodzielnie i przy okazji zdobywasz nowy zawód.
Michal92
 
Posty: 383
Rejestracja: 15 Wrz 2018 08:09

Re: Gdzie szukać pracy

Postprzez Małgorzata85 » 13 Wrz 2019 13:20

Chyba najlepiej szukać przez internet. Tam można znaleźć naprawdę bardzo dużo ofert. Jeśli interesuje Was dobra praca pułtusk to zajrzycie na oferty właśnie w tym mieście. Tu możecie znaleźć pracę bardzo dobrze płatną i ciekawą. Ofert jest naprawde sporo więc jest w czym wybierać :) Aby praca sprawiała Wam przyjemność szukajcie ofert zgodnych z Waszym zainteresowaniem.
Małgorzata85
 
Posty: 591
Rejestracja: 26 Wrz 2015 17:10

Re: Gdzie szukać pracy

Postprzez Tymoteusz1 » 27 Wrz 2019 12:08

Faktycznie, dzisiaj jest wiele miejsc, w których możecie znaleźc pracę.
Ostatnio edytowany przez Tymoteusz1, 03 Mar 2022 23:09, edytowano w sumie 1 raz
Tymoteusz1
 
Posty: 1581
Rejestracja: 17 Lip 2016 21:16

Re: Gdzie szukać pracy

Postprzez xxxyyy » 04 Paź 2019 21:36

Zależy jakiej pracy szukasz, mój znajomy na tej stronie www.dako-jobcenter.eu/oferty-pracy Znalazł ogłoszenie dotyczące menagera większego zespołu w dobrze prosperującej firrmie, jeżeli z zawodu jesteś kierownikiem lub masz pod sobą ludzi to na tej stronie na pewno znajdziesz ogłoszenia dla siebie. Polecam Ci sie tutaj rozejrzeć ponieważ ogłoszeń kierowniczych jest tutaj bardzo dużo.
xxxyyy
 
Posty: 178
Rejestracja: 13 Lis 2017 23:16

Re: Gdzie szukać pracy

Postprzez tarzycjusz21 » 16 Paź 2019 12:15

Hmm chyba jakoś źle szukasz. Pracy w It jest ogrom tylko trzeba wiedzieć co umieć. Naucz się jednego języka, ale dość dobrze, najlepiej Pythona na start, bo jest łatwy, potem to i tak każdy język sprowadza się do tego samego czyli do wytłumaczenia komputerowi co ma zrobić. Dodatkowo polecam nauczyć się GIT'a oraz na przykład SQL i w zasadzie na start powinno wystarczyć. Zacznij, a potem sprecyzuj co najlepiej Ci się podoba, bo dróg rozwoju jest strasznie dużo, a wszystkiego się nie nauczysz. Polecam sprawdzić https://pl.linkedin.com/company/itmagination
duża i fajna firma , zatrudniaja mnóstwo ludzi, mój znajomy pracuje i bardzo sobie chwali , a też z tego co słyszałem jest przyjazna juniorom
tarzycjusz21
 
Posty: 246
Rejestracja: 23 Sty 2019 15:13

Re: Gdzie szukać pracy

Postprzez drzewko » 23 Paź 2019 12:49

Jest na naszym rynku sporo ofert pracy gdzie można się zaczepić. Mnie osobiście to aktualnie bardzo interesuje ten płatny staż w https://www.randstad.pl/program-stazowy/# . Sporo już się o tym naczytałam i mam wrażenie że to jest zdecydowanie kierowane właśnie do mnie
drzewko
 
Posty: 263
Rejestracja: 13 Maj 2018 09:22

Re: Gdzie szukać pracy

Postprzez jjusti18 » 29 Paź 2019 18:34

Według mnie najlepiej za pracą rozglądać się na stronach typu clixs.pl/ . Moim zdaniem portale ogłoszeniowe mają naprawdę sporo do zaoferowania, ponieważ znajdziemy tam ogłoszenia nie tylko osób prywatnych, firm z twojego rejonu, ale i z całej praktycznie Polski. Dlatego to jest super, bo jak nie mam problemu ze zmienieniem adresu zamieszkania na rzecz pracy to tym bardziej znajdziemy tam super pracę.
jjusti18
 
Posty: 917
Rejestracja: 13 Paź 2017 21:26

Re: Gdzie szukać pracy

Postprzez inka55 » 17 Lis 2019 13:49

Przede wszystkim szukać w internecie bo jest najwięcej ofert no i zagranica a najlepiej Holandia. Polecam zapoznać się z ofertą http://www.faspacking.pl/pl/ która organizuje pracę w szklarniach i organizuje wszystko od A do Z. Załatwiają legalną pracę oraz transport wraz zakwaterowaniem więc nie musisz się o nic martwić. Zarobisz dobre pieniądze w kilka miesięcy i nikt cię nie oszuka bo agencja jest gwarantem.
inka55
 
Posty: 1241
Rejestracja: 08 Lip 2018 10:35

PoprzedniaNastępna

Wróć do Praca

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości