Dobry wybór na auto firmowe?

Twoja firma, pytania i odpowiedzi jak polepszyć przepływ pieniądza, pomysły na firmę, porady odnośnie prowadzenia firmy.

Re: Dobry wybór na auto firmowe?

Postprzez topelka » 29 Maj 2019 21:25

Tak to dobre auta, znam i polecam :) a jak firmowe to wiesz, że podstawa to dobre ubezpieczenie? miałam kumpla który zaoszczędził i bardzo dużo na tym w sumie stracił. A bardzo się przydaje ubezpieczenie assistance w podróży https://ranking-assistance.pl/, przecież firmowe auta nie będą stały tylko są nastawione na jazdę i to konkretną, nie tylko po kraju ale i po świecie.
topelka
 
Posty: 477
Rejestracja: 19 Paź 2016 18:48

Re: Dobry wybór na auto firmowe?

Postprzez Miren » 15 Lip 2019 08:25

Ja na pewno mogę zaproponować Ci, abyś sprawdził ofertę Flotman, który przygotował specjalne systemy dopasowane do rodzaju samochodów w firmie m.in do osobowych, ciężarowych, czy też sprzętu budowlanego. Do tego na każdym etapie wprowadzania go do naszej firmy mogliśmy liczyć na ogromną pomoc ich specjalistów i jak do tej pory włącznie z generowaniem raportów działa bez zarzutów.
Miren
 
Posty: 1422
Rejestracja: 19 Sie 2018 22:40

Re: Dobry wybór na auto firmowe?

Postprzez Michal92 » 27 Lip 2019 16:02

Mnie zaskoczyła pozytywnie porównywarka Cuk. Zaoszczędziłem kilkaset złotych i dodatkowo dostałem pakiet porad prawnych.
Michal92
 
Posty: 383
Rejestracja: 15 Wrz 2018 08:09

Re: Dobry wybór na auto firmowe?

Postprzez namirski » 29 Sie 2019 19:06

Polecam Fiata! Tanie części, tani w eksploatacji. Sam mam Grande Punto 1.4 Benzyna. Według mnie to niezawodna jednostka i w tym segmencie jest to jedne z lepszych aut. Jeśli wybierasz auto firmowe to koniecznie zaopatrz się w wideorejestrator. Kosztuje grosze tak jak np. tutaj https://www.giftyonline.pl/pl/produkty/154/wideorejestratory, a uwierz mi, że oszczędzi Ci dużo nerwów :)
Awatar użytkownika
namirski
 
Posty: 57
Rejestracja: 14 Maj 2018 15:00
Miejscowość: Szamotuły

Re: Dobry wybór na auto firmowe?

Postprzez Olsy » 16 Wrz 2019 08:45

Zajrzyj jeszcze do oferty salonu HondaPlaza Warszawa, może u nich znajdziesz coś ciekawego jeśli chodzi o wybór dobrej jakości samochodów nowych, ale również używanych. Stawiają na wysoką jakość, duży wybór i profesjonalne wsparci obsługi klienta oraz działu sprzedaży, poza tym dodatkowo będziesz mógł liczyć na sprawdzony serwis aso obok.
Olsy
 
Posty: 933
Rejestracja: 23 Lip 2018 22:00

Re: Dobry wybór na auto firmowe?

Postprzez Tubrin » 09 Paź 2019 06:36

Sprawdź sobie koszta leasingu w różnych firmach i porównaj to do otrzymywanej jakości. Ja od siebie podrzucam linka do tego banku toyotabank.pl/dla-kierowcy/oferty-specjalne/leasing-smartplan-nowe/kalkulator/
Tubrin
 
Posty: 47
Rejestracja: 06 Sie 2019 01:43

Re: Dobry wybór na auto firmowe?

Postprzez tarzycjusz21 » 16 Paź 2019 07:59

Hmm no ja nie jestem fanem takich porównywarek, bo nie pokazuja wszystkich aspektów oferty. Zazwyczaj porównują tylko wybrane elementy, a na przykład pomijają oferty dodatkowe. Obecnie własnie mój szwagier zakłada firmę i skorzystał z oferty leasingowej https://www.scmultirent.pl/leasing-operacyjny.html
i bardzo sobie chwali ze względu na szeroki pakiet ubezpieczeń i dostep do e platformy, gdzie w prosty i przejrzysty sposob na dostęp do swojej oferty i wszystkiego co z nia związane. I jak tak sobie patrze na jego poczynania to pojawiła mi się w głowie taka myśl. Czy jakbym chciał sobie wziąć auto w leasing to by mi wyszło taniej niż jakbym je zakupił ? Jak to jest , czy końcowa kwota wykupu + kwota opłaconych rat leasingowych przewyższa wartość bazową samochodu czy nie ? Szczerze to bardziej mi na rękę wybrać leasing niz się bawić w kredyty także powaznie zainteresowałem się tematem, ale opinii jest mnóstwo .. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia i może coś poradzić ?
tarzycjusz21
 
Posty: 246
Rejestracja: 23 Sty 2019 15:13

Re: Dobry wybór na auto firmowe?

Postprzez Agi000 » 29 Paź 2019 16:18

Niedawno szukałam informacji na niniejszy temat w internecie i znalazłam stronę - http://autowynajem.com.pl , gdzie odszukałam to co chciałam znaleźć. Bardzo sporo wartościowych info można wynieść z tej strony. Gorąco polecam.
Agi000
 
Posty: 33
Rejestracja: 23 Paź 2019 10:54

Re: Dobry wybór na auto firmowe?

Postprzez igregor » 30 Paź 2019 16:46

Tymoteusz1 napisał:Myślę o zmianie auta firmowego. Obiło mi się o uszy, że Ranault Megane III to najlepszy wybór ze średniej półki cenowej. Sprawdziłem wiele ofert i najbardziej do gustu przypadła mi ta moto.gratka.pl/tresc/renault-megane-iii-2-0-benzyna-180km-coupe-21772290.html?mg Co o tym sądzicie? Warto kupić właśnie to auto?


Auta używane na firmę ale z gwarancją, to moje zdanie. To wyeliminuje ukryte wady. Przykładowe miejsce w sieci martrans skrzypek marcin, gdzie można kupić auto dla przedstawiciela, czyli skodę :)
igregor
 
Posty: 991
Rejestracja: 14 Lut 2014 19:34

Re: Dobry wybór na auto firmowe?

Postprzez Aleksander » 06 Lis 2019 14:29

Natomiast jeśli mówimy o wyborze porządnego auta na lata to tutaj jak najbardziej dobrą opcją będzie według mnie Hyundai i30, bądź coś większego jak Jeep Cherokee. Bardzo dobre propozycje tych marek wraz z Fiatem, czy Alfą znajdziecie w ofercie salonu Auto Res z Rzeszowa który jak najbardziej polecam odwiedzić, tym bardziej że mają bardzo fajnie rozbudowaną ofertę aut używanych i tutaj też dla żony złapałem fiata 500 :)
Aleksander
 
Posty: 596
Rejestracja: 20 Sie 2018 13:22

PoprzedniaNastępna

Wróć do Po prostu Biznes

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości