Czy w pracy można się zarazić grzybicą (call center)..?

Sytuacja na rynku pracy. Oferty pracy i współpracy, profesjonalne dokumenty do szukania pracy LM, CV, podanie o pracę - http://ekasa.com.pl , wskazówki jak odpowiadać na rozmowie kwalifikacyjnej.

Re: Czy w pracy można się zarazić grzybicą (call center)..?

Postprzez KowalskaA » 23 Lut 2019 08:23

Grzybicą można zarazić się praktycznie w każdym miejscu. Niestety nie raz nie mamy na to aż tak dużego wpływu. Choroba nieprzyjemna, no ale trzeba postawić na odpowiednie leczenie i tyle. Tu pomoc podologa, w przypadku grzybicy stóp najlepiej pomoże oczywiście podolog. Tu centrum medyczne http://inmedico.pl i pani dr Mariola Sznapka będą najlepszym rozwiązaniem
KowalskaA
 
Posty: 64
Rejestracja: 01 Maj 2018 11:03

Re: Czy w pracy można się zarazić grzybicą (call center)..?

Postprzez mpiryjczyk » 12 Maj 2019 19:05

Jak najbardziej zarażenie się grzybicą w pracy jest możliwe. Jeśli infekcja będzie wymagała pozostania w domu, nie bójmy się poprosić lekarza, który ją zdiagnozował o zwolnienie lekarskie. Tutaj: https://www.aplikuj.pl/porady-dla-praco ... -chorobowe można zapoznać się z informacjami na temat tego, kiedy chorobowe jest wypłacane przez pracodawcę, a kiedy przez ZUS, co jest szczególnie ważne wtedy, gdy zwolnienie jest na dłuższy okres czasu.
mpiryjczyk
 
Posty: 401
Rejestracja: 16 Gru 2017 21:40

Re: Czy w pracy można się zarazić grzybicą (call center)..?

Postprzez azorahai » 15 Cze 2019 15:47

Myślę, że łatwiej zarazić się grzybicą na basenie lub siłowni. Tak samo łatwo zarazić się bakterią paciorkowca. Objawy ma bardzo podobne do zwykłej grypy czy przeziębienia, wiec warto każdą zmianę w naszym organizmie konsultować z lekarzem. Jeśli chodzi o leczenie paciorkowca , opiera się na stosowaniu odpowiedniego antybiotyku. Najczęściej jest to amokscycylina lub penicylina, gdyż ich działanie jest najbardziej skuteczne.
azorahai
 
Posty: 43
Rejestracja: 05 Maj 2019 09:01

Re: Czy w pracy można się zarazić grzybicą (call center)..?

Postprzez filonn » 12 Lip 2019 16:14

Na grzybice bardzo pomaga ozonoterapia. Sprawdziłem na sobie. Zabiegi wykonuje m.in. warszawskie Centrum Leczenia Ran Metodą Ozonoterapii, mieszczą się na Żeromskiego. Ozon niszczy bakterie, grzyby i wirusy, a do tego natlenia tkanki, przyspiesza i ułatwia komórkowe procesy odnowy, więc jest naprawdę wspaniałym środkiem do walki z grzybicą. Ja jestem zachwycony efektami tej metody, jest skuteczna.
filonn
 
Posty: 113
Rejestracja: 09 Lip 2019 13:53

Re: Czy w pracy można się zarazić grzybicą (call center)..?

Postprzez Gibran4 » 27 Lip 2019 15:04

Wydaje mi się że jest to mało prawdopodobne ale pewnie można. Są różne sytuacje w pracy. Jeżeli macie grzybicę paznokci to wybierzcie się do podologa. Pani dr Mariola Sznapka przyjmująca w centrum medycznym http://inmedico.pl z pewnością wam pomoże. Tu trzeba sprawę jak najszybciej zakończyć
Gibran4
 
Posty: 91
Rejestracja: 03 Paź 2018 06:41

Poprzednia

Wróć do Praca

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości