Wymarzony ślub

Twoja firma, pytania i odpowiedzi jak polepszyć przepływ pieniądza, pomysły na firmę, porady odnośnie prowadzenia firmy.

Wymarzony ślub

Postprzez fantom » 19 Sty 2018 16:30

Nie ma ślubu i wesela bez dobrego jedzenia. Warto więc zastanowić się nad opcją cateringu. Poczytajcie koniecznie o takiej możliwości jak [url]catering Scandale[/url]. Myślę, że w Krakowie to bardzo dobra opcja. Oferują usługi firmowe na najróżniejsze eventy.
fantom
 
Posty: 161
Rejestracja: 21 Paź 2014 15:39

Re: Wymarzony ślub

Postprzez monikabert90 » 07 Maj 2019 17:34

Jeśli jesteście właśnie w trakcie organizacji Waszego ślubu i wesela, to na pewno zastanawiacie się, jakie dekoracje ślubne najlepiej zakupić :) Na pewno przyda Wam się jakiś baner ślubny, który będzie powieszony na sali weselnej nad Waszymi głowami ;) Widziałam ostatnio bardzo ładny na stronie https://happenings.pl/baner-maz-zona-obraczki, a Wam jak się podoba?
monikabert90
 
Posty: 657
Rejestracja: 21 Lis 2016 11:43

Re: Wymarzony ślub

Postprzez Pacynka0 » 28 Cze 2019 22:19

ja dobrze pamietam swoje wesele - przygotowania to bylo istne wyzwanie :D Orkiestra,sala, jedzenie ,zaproszenia... no a do tego trzeba bylo znalezc czas na przygotowanie samej siebie. Tego juz nie bylo jak do konca zalatwiac - jezdzenie po fryzjerach i makijazystach w okolicy zjadloby za duzo czasu. Tak wiec pomyslalam , ze makijaż z dojazdem w warszawie bedzie najlepszym rozwiazaniem - i rzeczywiscie tak bylo. Ekipa z Mobile Salon http://www.mobilesalon.net/nasze-uslugi ... -warszawa/ zjawila sie w potrzebie , przygotowala przecudny i trwaly makijaz - takze wszystko bylo dopiete na ostatni guzik -takze stres byl tego wart bo slub byl jak z bajki :)
Pacynka0
 
Posty: 465
Rejestracja: 13 Wrz 2016 14:33

Re: Wymarzony ślub

Postprzez JAKOBI » 09 Lip 2019 00:45

Taki sklep z gadżetami imprezowymi zapewni na pewno niezapomniane emocje na Twoim ślubie. Mój brat korzystał z tego przygotowując swój ślub i wyszło świetnie.
Nieważne, jak mocno się odbijasz, nieważne, jak wysoko wzlatujesz, nigdy nie uda ci się zrobić pełnego obrotu
JAKOBI
 
Posty: 3
Rejestracja: 03 Lip 2019 16:56

Re: Wymarzony ślub

Postprzez Idalia » 10 Lip 2019 12:07

Na pewno chciałabym, by mój ślub odbył się na świeżym powietrzu!
Idalia
 
Posty: 4
Rejestracja: 10 Lip 2019 12:01
Miejscowość: Warszawa

Re: Wymarzony ślub

Postprzez jessie » 10 Lip 2019 14:24

Organizacja ślubu to spore wyzwanie. Każda Panna Młoda chce, żeby jej ślub był jak z bajki dlatego trzeba przygotować wszystkie detale od wyboru sali, menu, sukni ślubnej, fotografa, dj'a, który zadba, aby każdy dobrze się bawił po atrakcje. Jeśli zapraszam na swój ślub osoby z dziećmi warto zapewnić im odpowiednią rozrywkę - u nas sprawdziły się wesołe animacje - animacje dla dzieci ":)
jessie
 
Posty: 130
Rejestracja: 27 Mar 2019 13:56

Re: Wymarzony ślub

Postprzez Bangog » 10 Lip 2019 16:16

Chciałabym posiadać na weselu jakieś niesamowite menu, coś nowoczesnego, co polecicie?
Bangog
 
Posty: 4
Rejestracja: 10 Lip 2019 16:12
Miejscowość: Warszawa

Re: Wymarzony ślub

Postprzez znaki1 » 17 Lip 2019 10:46

Sporo firm oferuje pomoc w organizacji swojego wesela, ale większość rzeczy można zrobić samemu. Wiem, że też Dom Weselny Astoria w Kaniach pod Warszawą to świetne miejsce na wesele. Sala jest duża, więc warto pomyśleć czy tutaj nie zrobić swojego wesela.
znaki1
 
Posty: 63
Rejestracja: 09 Lip 2019 14:20

Re: Wymarzony ślub

Postprzez ssabina » 23 Lip 2019 07:54

Ja żeby mój ślub był naprawdę idealny zapisałam się przed organizacją na kurs konsultanta ślubnego. Na http://www.akademiapanispinki.pl/ znalazłam takie szkolenie i było naprawdę świetnie przeprowadzone. Dzięki temu wiedziałam dokładnie na co zwrócić uwagę
ssabina
 
Posty: 443
Rejestracja: 05 Lip 2017 21:55

Re: Wymarzony ślub

Postprzez wiosenna13 » 23 Lip 2019 20:37

Jeżeli chcesz na własnym weselu wyglądać jak milion dolarów to zadbaj o kreację sukni, na stronie jaką jest https://www.madonna.pl/rara-avis.html znajdziesz bardzo ciekawe kroje które powinny zwrócić twoją uwagę
Polecam Ci się zainteresować tą stroną jak najszybciej.
wiosenna13
 
Posty: 783
Rejestracja: 12 Lis 2017 19:15

Następna

Wróć do Po prostu Biznes

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

cron