Gotowanie czy zamawianie jedzenia

Twoja firma, pytania i odpowiedzi jak polepszyć przepływ pieniądza, pomysły na firmę, porady odnośnie prowadzenia firmy.

Gotowanie czy zamawianie jedzenia

Postprzez czarownica » 30 Sty 2019 12:18

Lubie gotować, choć nie zawsze jest na to czas. Wtedy stawiam na pzize z Party Pizza we Wrocławiu. Wiem, że zjem smacznie i najem się tym co dostane.
czarownica
 
Posty: 895
Rejestracja: 27 Paź 2014 16:55

Re: Gotowanie czy zamawianie jedzenia

Postprzez elektron » 30 Sty 2019 15:39

Ja też wolę gotować sam, czasem jednak chadzam do pubów i restauracji, właśnie ze względu na to, że nie zawsze mam czas przygotować sobie obiad w domu. Preferuję lekkie jedzenie, jeśli pizza to koniecznie na cienkim cieście:)
elektron
 
Posty: 328
Rejestracja: 18 Paź 2018 12:29

Re: Gotowanie czy zamawianie jedzenia

Postprzez tarzycjusz21 » 31 Sty 2019 13:37

Ja też staram się generalnie gotować samodzielnie. Zdarza mi się jednak coś zamówić albo wyskoczyć do pizzerii – ale to nie z powodu braku czasu (nie mam z tym szczególnych problemów), ale raczej ze względu na to, że najzwyczajniej w świecie lubię dobrą pizzę przygotowaną przez kucharza, który się w jej wyrabianiu specjalizuje ;). Ostatnimi czasy upodobałem sobie szczególnie wypady do tej pizzerii: https://www.pizzadominium.pl/lokale/bie ... -c-h-sfera. Panuje tam bardzo przyjemna atmosfera, więc miło mi się tam przesiaduje (zwłaszcza, jeżeli wyciągnę ze sobą paru znajomych), a do tego nie ma dnia, żebym nie trafił tam na jakąś ciekawą promocję. A ja lubię promocje i nie pogardzę, gdy jest ich sporo :D. Także jeżeli chodzi o pizzę, to właśnie sieć Dominium należy do moich faworytów – są w wielu miastach, więc sprawdźcie sobie, czy w Waszym też nie ma ich lokalu gdzieś w okolicy :).
tarzycjusz21
 
Posty: 246
Rejestracja: 23 Sty 2019 15:13

Re: Gotowanie czy zamawianie jedzenia

Postprzez adik356 » 18 Mar 2019 16:27

Lepiej przyrządzać dania samodzielnie - są zdrowsze i bardziej sycące. Nie mając pomysłu na obiad, warto zajrzeć pod ten adres: https://najlepszewkuchni.pl/ - na portalu można znaleźć smaczne i nieskomplikowane w przygotowaniu dania.
adik356
 
Posty: 722
Rejestracja: 14 Cze 2014 17:18

Re: Gotowanie czy zamawianie jedzenia

Postprzez Paula883 » 08 Maj 2019 16:15

Pewnie, że gotowane w domu jedzenie. Przede wszystkim wiesz co jesz i możesz naprawdę sporo zaoszczędzić pieniędzy niż jakbyś zamawiał z restauracji. Ja ostatnio kupiłam sobie dobre garnki takie emaliowane i powiem Wam, że są rewelacyjne. W kuchni sprawdzają się świetnie.
Paula883
 
Posty: 65
Rejestracja: 02 Lip 2018 20:30

Re: Gotowanie czy zamawianie jedzenia

Postprzez jessie » 13 Maj 2019 13:14

Niestety nie każdy może pozwolić sobie na gotowanie w domu, dlatego wiele osób korzysta z cateringu szczególnie gdy jest się na diecie. Co o tym sądzicie?
jessie
 
Posty: 130
Rejestracja: 27 Mar 2019 13:56

Re: Gotowanie czy zamawianie jedzenia

Postprzez krzysztof.fracko » 17 Maj 2019 13:31

Nie umiem gotować, więc zamawiam jedzenie na https://roomservice.pl zazwyczaj. Ja akurat mieszkam teraz w Wawie to oni dowożą z kilkudziesięciu restauracji na terenie całego miasta. Praktycznie codziennie można jeść coś innego, często są dobre promocje.
krzysztof.fracko
 
Posty: 88
Rejestracja: 10 Sie 2018 14:59

Re: Gotowanie czy zamawianie jedzenia

Postprzez Anka04 » 20 Maj 2019 10:33

Ja staram się gotować. Zamawiam tylko wtedy, gdy naprawdę nie mam czasu, żeby coś zrobić.
Anka04
 
Posty: 74
Rejestracja: 31 Maj 2018 14:33

Re: Gotowanie czy zamawianie jedzenia

Postprzez fangros » 17 Cze 2019 10:10

No pewnie że gotowanie, nie ma to jak domowy obiadek, a nie jakies tam zamawianie, a nie wiadomo co tam jest dodane. ja lubię eksperymentowac i szukam nie raz nowych przepisów. Ostatnio znalazłam ciekawy wpis i przepisy na tapioke https://zyj-zdrowiej.pl/jak-wykorzystac ... gotowanie/ . Czy ktoś gotuje tapiokę, może też podrzucicie inne przepisy ?
fangros
 
Posty: 282
Rejestracja: 01 Wrz 2017 13:23

Re: Gotowanie czy zamawianie jedzenia

Postprzez inka55 » 20 Lip 2019 12:34

Ja staram się zawsze gotować zamawianie jedzenia to strata pieniędzy a naprawdę można wiele zaoszczędzić, jeżeli nawet nie mam siły to makaron Arrighi gotuje sie sam, do tego obojętnie jaki sos, wszystko do makaronu pasuje, podsmarzyć mięsko mielone i już jest obiad. Zdecydowanie zamawianie nie jest na moim porządku dziennym.
inka55
 
Posty: 1241
Rejestracja: 08 Lip 2018 10:35

Następna

Wróć do Po prostu Biznes

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości

cron