Auto w leasing - opłaca się?

Twoja firma, pytania i odpowiedzi jak polepszyć przepływ pieniądza, pomysły na firmę, porady odnośnie prowadzenia firmy.

Re: Auto w leasing - opłaca się?

Postprzez rosochacki » 10 Cze 2019 13:06

Nie musisz się martwić, bo jeśli skontaktujesz się z brokerem samochodowym, to on zajmie się poszukiwaniem idealnego auta dla Ciebie - https://simplycar.eu/oferta-tanie-samochody-z-salonu/ . Będą negocjować w Twoim imieniu cenę, zajmą się wszelkimi formalnościami etc. I auto można u nich nabyć nawet o 30% taniej niż w salonie.
rosochacki

Postprzez justajos » 12 Cze 2019 08:37

Hej,
Niestety, ale potrzebuję małego samochodu- myślałem nad Fiatem. Bardzo zależy mi na jak najrozsądniejszym wyborze. Myślę aby wziąć samochód w leasing. Firma działa od 5 lat więc myślę, że z uzyskaniem finansowania zbyt wielkich problemów nie będzie. Znalezienie jednak korzystnej oferty leasingowej wcale nie jest takie łatwe. Myślałem aby skorzystać z porównywarki leasingu samochodów. Czy ktoś z Was korzystał z takiej porównywarki? Polecacie?
justajos

Postprzez Drwalna » 13 Cze 2019 17:33

Jeśli prowadzisz własną firmę to leasing jest opłacalny.
Drwalna

Miejscowość: Warszawa

Postprzez icon » 14 Cze 2019 12:59

Aga_szaga napisał:No ok, ale jakie są koszta takich 50 tysięcy i na ile udzielana jest pożyczka?

Na finiata.pl masz kalkulator kosztów. Stałą kwotą co miesiac jest 0,33% za udzielenie limitu do dyspozycji. Kolejna opłata to maksymalnie 2,9% od kwoty wykorzystanej, jeśli wypłacisz całe 50 tysięcy przyznanego limitu to w czasie 6 miesięcy musisz go spłacić i tu każdego miesiąca masz oprocentowanie naliczane.
icon

Postprzez Aga_szaga » 17 Cze 2019 07:41

Ok, a jakie dokumenty należy dostarczyć? Bo takiej informacji nie ma na stronie, którą podajesz.
Aga_szaga

Postprzez icon » 18 Cze 2019 07:08

Na pewno za 6 ostatnich miesięcy wyciągi z konta bankowego. Z tego, co wiem, to po założeniu konta na stronie jest wniosek do wypełnienia online i jest tam lista dokumentów, jakie trzeba przesłać. Opinie o Finiacie są dobre i klienci chwalą sobie szybkość decyzji.
icon

Postprzez inka55 » 18 Cze 2019 08:56

Oczywiście że się opłaca a jeśli chcesz konkretnej firmy to skorzystaj z usług tej https://www.auto-wimar.pl/pl/ Mają w ofercie auta marki Skody nowe jak i używane w atrakcyjnych cenach. Ponadto na miejscu jest możliwość ubezpieczenia oraz serwisowania. Jednym łowem masz wszystko w jednym miejscu. Polecam się zapoznać z ich ofertą na stronie firmowej.
inka55

Poprzednia

Wróć do Po prostu Biznes

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości