Co na ból pleców przy siedzącej pracy?

Sytuacja na rynku pracy. Oferty pracy i współpracy, profesjonalne dokumenty do szukania pracy LM, CV, podanie o pracę - http://ekasa.com.pl , wskazówki jak odpowiadać na rozmowie kwalifikacyjnej.

Re: Co na ból pleców przy siedzącej pracy?

Postprzez Paula883 » 02 Cze 2019 16:06

Jeżeli interesuje Cię ten aspekt to idealnym pomysłem dla Ciebie może być - pływanie gliwice . Charakterystyczną właściwością jest dobra klasa i naprawdę dobra zapłata. Jest to także ogół doświadczonych i niezawodnych ludzi, którzy nie zawiodą. Sama się już o tym przekonałam.
Paula883
 
Posty: 65
Rejestracja: 02 Lip 2018 20:30

Re: Co na ból pleców przy siedzącej pracy?

Postprzez azorahai » 12 Cze 2019 13:36

Żeby ten ból któregoś dnia nie zamienił się na rwę kulszową. Polecam poszukać w internecie jakie są objawy rwy kulszowej i sprawdzić czy aby na pewno wszystko z nami okej. Ja niestety przechodziłam kiedyś przez rwę kulszową i mogę powiedzieć, że to niestety nic przejemnego. Ból jest na tyle silny, że nie mogłam nawet wstać z łózka.
azorahai
 
Posty: 1213
Rejestracja: 05 Maj 2019 10:01

Re: Co na ból pleców przy siedzącej pracy?

Postprzez Walking » 16 Sie 2019 14:35

Wielokrotnie po zakończeniu różnego rodzaju konferencji strasznie bolą mnie plecy i dlatego wybieram takie hotele z salami konferencyjnymi, które posiadają również dostępną pływalnie.
Walking
 
Posty: 1
Rejestracja: 16 Sie 2019 14:34
Miejscowość: Poznań

Re: Co na ból pleców przy siedzącej pracy?

Postprzez czarek73 » 16 Sie 2019 16:30

Zdecydowanie ruch, ale może warto też udać się do specjalisty i sprawdzić, czy nie jest to coś poważniejszego.
czarek73
 
Posty: 4
Rejestracja: 16 Sie 2019 16:25

Re: Co na ból pleców przy siedzącej pracy?

Postprzez Iware » 08 Paź 2019 09:23

Jeśli pojawia się ból pleców to moim zdaniem nie powinno się go lekceważyć, Na pewno w takich sytuacjach dobrym pomysłem będzie aby obejrzał Cie jakis dobry ortopeda, który będzie się znał na swojej pracy i będzie umiał postawić odpowiednia diagnozę oraz wdrożyć leczenie, które Ci pomoże. Takie jest moje zdanie na ten temat
Iware
 
Posty: 606
Rejestracja: 16 Sie 2017 21:41

Re: Co na ból pleców przy siedzącej pracy?

Postprzez punch14 » 11 Paź 2019 12:47

Jestem księgowym i, z racji siedzenia nieustannie przy papierach, mam problem z ciągnięciem - w karku i odcinku lędźwiowym. Kolega polecił mi Icemix sztuczny lód, ale on sprawdza się jedynie w przypadku zasinień i ran. U mnie kłopot jest raczej wewnętrzny i nie wiem jak sobie z nim poradzić. Jak sądzicie, czy można to wyleczyć?
punch14
 
Posty: 5
Rejestracja: 06 Paź 2019 18:59

Re: Co na ból pleców przy siedzącej pracy?

Postprzez fmayer » 18 Paź 2019 11:14

Dobrym wyjściem będzie udanie się na odpowiedni masaż, taka siedząca praca nie jest zdrowa dla kręgosłupa, trzeba jakoś przeciwdziałać, żeby właśnie takie bóle pleców się nie pojawiały.
fmayer
 
Posty: 1
Rejestracja: 18 Paź 2019 11:11
Miejscowość: Poznań

Re: Co na ból pleców przy siedzącej pracy?

Postprzez Parleto » 18 Paź 2019 19:42

Jesli macie problem z plecami to nei warto zwlekać - trzeba isc do lekarza.Musimy dbac o swoje zdrowie. odnośnie rehabilitantów to ci z Krakowa są warci polecenia. Wystarczy taka szybka rejestracja przez http://www.rehabilitacje.org i wizyta jest już zaplanowana kilka dni później .Ja miałam problemy z kręgosłupem i lekarz bardzo mi pomógł. Cały czas przechodzę leczenie ale jest ze mną coraz lepiej.
Parleto
 
Posty: 357
Rejestracja: 07 Gru 2017 22:53

Re: Co na ból pleców przy siedzącej pracy?

Postprzez rafek34 » 22 Paź 2019 14:10

Taki ból warto skonsultowac z lekarzem, ale moim zdaniem plecy powinny miec też czas na zregenerowanie sił na dobrym materacu. Zobacz sobie portal senpo, znajdziesz tam wiele materacy. Ja myślałem nad tym https://senpo.pl/materac-salsa/ . Podobno bardzo dobrze regeneruje siły organizmu podczas snu dzięki swej wygodzie.
rafek34
 
Posty: 597
Rejestracja: 11 Maj 2015 18:48

Re: Co na ból pleców przy siedzącej pracy?

Postprzez orowe » 05 Lis 2019 14:17

Można zdecydować się na jakiś masaż, to na pewno rozluźni mięśnie i pomoże w pozbyciu się bólu pleców.
orowe
 
Posty: 4
Rejestracja: 05 Lis 2019 14:10
Miejscowość: Wrocław

PoprzedniaNastępna

Wróć do Praca

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości