Jak wykończyć mieszkanie pod wynajem?

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Jak wykończyć mieszkanie pod wynajem?

Postprzez Natasza » 09 Lut 2015 10:31

Jak wykończyć mieszkanie pod wynajem?
żeby
:arrow: nie spłukać się do cna
:arrow: żeby było praktyczne, ładne i funkcjaonlne
:arrow: bez wypasu?

Jakieś sugestie?
W pogoni za sukcesem:)
Natasza
 
Posty: 173
Rejestracja: 04 Kwi 2014 11:42

Re: Jak wykończyć mieszkanie pod wynajem?

Postprzez Apokalipto » 12 Lut 2015 09:37

Z głową? ;)
Wydaje mi się, że musisz zadbać o to , żeby było czysto, schludnie, estetycznie i ale i żeby podstawowe kwestie były: kuchenka, kafle, prysznic itd - bez szału, ale nowocześnie, to podbije cenę za wynajęcie.
Możesz też skorzystac z ofert wykończenia takiego mieszkania w firmach, które się w tym specjalizują, dla przykładu warszawska Deconova wykonuje takie wykończenia - ale nie chodzi mi o ogólne, tylko właśnie celowo nakierowane na tych, którzy sami w mieszkaniu nie mieszkaja, tylko będą wynajmować.
Ciekawa rzecz - polecam dopytać.
Apokalipto
 
Posty: 187
Rejestracja: 27 Maj 2014 08:46

Re: Jak wykończyć mieszkanie pod wynajem?

Postprzez DarekK » 17 Lut 2015 14:24

Wszystko zależy pod kogo będziemy wykańczać, inaczej jeśli będą to studenci inaczej jeśli będziemy wynajmować jakiejś rodzinie. Tak czy inaczej warto o tym myśleć już na etapie budowy (o ile mówimy o mieszkaniu z rynku pierwotnego) Partner Capital Group ale myślę, że także inni deweloperzy umożliwiają wykańczanie własnymi materiałami już na etapie budowy może w ten sposób zjechać dodatkowo z ceny co jakby nie patrzeć może być dobrym posunięciem.
DarekK
 
Posty: 234
Rejestracja: 07 Maj 2014 07:04

Re: Jak wykończyć mieszkanie pod wynajem?

Postprzez pik » 02 Mar 2015 13:53

Również myślałem nad kupnem takiego mieszkania. Na http://zysker.pl/artykuly/2015/03/01/kr ... nwestycje/ znalazłem ciekawy artykuł apropo kredytu na mieszkanie pod wynajem. Artykuł z pewnością się przyda osobą chcącym zainwestować swoje pieniądze w mieszkanie pod wynajem.
pik
 
Posty: 779
Rejestracja: 11 Lip 2013 10:07
Miejscowość: Racibórz

Re: Jak wykończyć mieszkanie pod wynajem?

Postprzez MegaLena » 20 Mar 2015 12:14

Ale sam sobie odpowiedzialeś na to pytanie, zadając je. Musisz poszukać materiałów estetycznych, w miarę trwałych i funkcjonalnych, ale w niewysokich cenach, zadbać, bu mieszkało się wygodnie i tyle.
MegaLena
 
Posty: 41
Rejestracja: 30 Mar 2014 12:12

Re: Jak wykończyć mieszkanie pod wynajem?

Postprzez asap » 08 Kwi 2015 20:41

Sprawdz to ze specjalistami. Możesz też go nie remontować tylko pozostawić przyszłym lokatorom do umeblowania (później meble zabierają), a przekonanie ich do Twojego mieszkania ułatwi CI przygotowanie kilku projektów tego mieszkania. W skrócie: idziesz sobie (albo piszesz) do takiej pracowni jak na przykład http://wirtualnyremont.pl/ i prosisz o przygotowanie kilku projektów pokazjących potencjał mieszkania dla jednej osoby/pary/rodziny. Wystawiasz tych kilka opcji i umawiasz się z wynajmującymi ze na przyklad polowe finansujesz Ty a reszte oni. Ja kupowalam mble do swoich mieszkan, które wynajmowałam:)
asap
 
Posty: 23
Rejestracja: 02 Sty 2015 11:46

Re: Jak wykończyć mieszkanie pod wynajem?

Postprzez ezef » 11 Kwi 2015 16:50

jakoś standarowo, ikea rulez
ezef
 
Posty: 7
Rejestracja: 10 Kwi 2015 20:18

Re: Jak wykończyć mieszkanie pod wynajem?

Postprzez Wasyl369 » 23 Kwi 2015 22:15

A ile masz pieniędzy i czego brakuje, bo ciężko opisać. Może wrzuć fotkę jak wygląda mieszkanie albo napisz co już zrobiłeś. A jak nie chcesz to zainspiruj się jakimś innym mieszkaniem, które jest na wynajem. Tu zobaczysz http://www.marta-kulawik.pl/kawalerka-w-katowicach kawalerkę do wynajęcia i sobie przejrzyj jak jest urządzona. Rozumiem, że Ci się nie śpieszy z tym?
Wasyl369
 
Posty: 977
Rejestracja: 20 Wrz 2014 19:29

Re: Jak wykończyć mieszkanie pod wynajem?

Postprzez burn » 20 Maj 2015 08:23

Patrząc na oferty ze stron biur nieruchomości to serio trzeba wsadzić kupę kasy, by mieszkania wyglądały jak z tych ofert właśnie.
burn
 
Posty: 1351
Rejestracja: 22 Sie 2014 15:55

Re: Jak wykończyć mieszkanie pod wynajem?

Postprzez Rena » 21 Maj 2015 09:12

Prosto, bez szaleństw bo gusta wynajmujących są różne :)
Rena
 
Posty: 95
Rejestracja: 18 Lip 2014 09:48

Następna

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości