Formy reklamy

Skuteczna reklama, dobrze przeprowadzona promocja. Czyli jak skutecznie podbijać rynek. Źródła i metody dotarcia do klienta. Koszt reklamy i wiele więcej.

Re: Formy reklamy

Postprzez Vallenus » 05 Lut 2019 11:51

Moim zdaniem lepiej już zainwestować w konkretne stoisko reklamowe i jeździć z nim po różnego rodzaju targach. Fajne stoiska możecie zobaczyć między innymi tutaj http://www.arla-com.eu/pl/ . Jak dla mnie ulotki i inne takie to relikt przeszłości.
Vallenus

Postprzez Meciea » 05 Lut 2019 18:14

Ja się niestety na tym nie znam. Nie będę w stanie pomóc.
Oczywiście nie ma nic niestosownego w zwykłym leżeniu na plecach. Jak się przekonamy, rozkład ciał też jest interesujący. Ale istnieje tyle innych sposobów na spędzenie czasu, gdy jest się martwym.
Meciea

Postprzez biznak » 13 Mar 2019 10:46

Reklamy w internecie na pewno się sprawdzają i są ciekawe. A zwykłe formy? Jak szybko dotrzeć do klienta? Wiem, że flagi to także ciekawa opcja reklamy, bo jak taką ustawimy w widocznym miejscu to będzie przyciągała nowych klientów. Macie takie?
biznak

Postprzez jjusti18 » 15 Maj 2019 19:52

Tak, to prawda. Dużo dzisiaj mamy opcji reklamowych. Dlatego niełatwo się zdecydować na co najpierw postawić... Osobiście mi się jednak wydaje, że najlepsze osiągnięcia można zdobyć reklamując się w sieci. Także - Czy warto pozycjonować w Google ? Moja odpowiedź brzmi- tak. W końcu nie ma osób, które nie korzystałyby z wyszukiwarki google w poszukiwaniu poszczególnych ofert.
jjusti18

Postprzez KowalskaA » 21 Maj 2019 08:14

Według mnie nie ma co się skupiać wyłącznie na jednej formie reklamy. Wiadomo, że trzeba wybrać jakiś najważniejszy kanał, przez który zamierzacie dotrzeć do waszych klientów, jednak tych pobocznych nie możecie oczywiście zaniedbywać. Na pewno reklama w internecie powinna bardzo fajnie się sprawdzić i to praktycznie w każdym sektorze biznesu, nie ważne czy prowadzicie usługi lokalne, czy też globalne. Sprawdźcie tu sobie propozycje od https://echomarketing.pl W tym miejscu znajdziecie agencje marketingową, która pomoże wam w promocji waszej strony internetowej.
KowalskaA

Poprzednia

Wróć do Marketing

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości