Skuteczne metody dotarcia do klienta z promocjami

Skuteczna reklama, dobrze przeprowadzona promocja. Czyli jak skutecznie podbijać rynek. Źródła i metody dotarcia do klienta. Koszt reklamy i wiele więcej.

Skuteczne metody dotarcia do klienta z promocjami

Postprzez delicja » 02 Maj 2019 20:59

W jaki sposób skutecznie dotrzeć do klienta, aby zachęcić go do skorzystania z promocji, wzięcia udziału w konkursie czy też z informacjami o nowościach? Mailing nie do końca się sprawdza. Wiele osób nie czyta takich wiadomości, a niektórzy wchodzą na swoją pocztę raz na tydzień. Klienci są różni... pewnie sami wiecie jak to jest. U mnie często są różne promocje, ale trwają one max tydzień.
delicja

Re: Skuteczne metody dotarcia do klienta z promocjami

Postprzez klarisa » 02 Maj 2019 21:07

A nie myślałaś o wysyłce sms-ów? Nie mówię, że Ty czy Twoi pracownicy mają to ręcznie robić, bo to strata czasu. Popatrz sobie tutaj https://freshmail.pl/wysylka-sms/ jak wygląda masowa wysyłka sms . Propozycja jest ciekawa. Przede wszystkim masz 2 opcje do wyboru - wszystko zależy ile raz i do ilu osób chcesz takie wiadomości wysyłać. Sms-y każdy czyta i nie ma opcji, żeby klient pominął taką informację. W połączeniu z wiadomościami mailowymi myślę, że taka strategia może być strzałem w 10!
klarisa

Wróć do Marketing

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości