Własna firma

Twoja firma, pytania i odpowiedzi jak polepszyć przepływ pieniądza, pomysły na firmę, porady odnośnie prowadzenia firmy.

Re: Własna firma

Postprzez jessie » 05 Kwi 2019 11:09

Własna firma to bardzo szerokie zagadnienie. Wiele osób prowadzi obecnie jednoosobową działalność gospodarczą lub jest freelancerem jednak nie chce podawać prywatnego adresu lub potrzebuje miejsca do przeprowadzenia spotkania biznesowego. Świetnym rozwiązaniem jest wówczas oferta wirtualnego biura Clever Office. Ich ogromnym atutem jest prestiżowa lokalizacja w samym centrum miasta obok UM, co umożliwia załatwienie wszelkich spraw urzędowych oraz łatwy dojazd.
jessie
 
Posty: 130
Rejestracja: 27 Mar 2019 13:56

Re: Własna firma

Postprzez inka55 » 09 Kwi 2019 19:54

Jeżeli chcesz prowadzić naprawdę dochodowy biznes to polecam Ci szukać informacji na ten temat na tej stronie tutaj https://www.portalzp.pl/nowosci/zmiany- ... -9445.html Jest to bardzo interesujący portal który z pewnością warto będzie jak najszybciej przejrzeć. Dzięki tej stronie znajdziesz wiele interesujących pomysłów jak rozwinąć skrzydła.
inka55
 
Posty: 1241
Rejestracja: 08 Lip 2018 10:35

Re: Własna firma

Postprzez mayki » 15 Kwi 2019 10:12

Wybór właściwego oprogramowania dla firmy nie jest łatwy. Wiele zależy od branży i od tego czego oczekujesz od takiego programu. Na szczęście wiele programów na rynku jest dostępnych za darmo. Można dzięki temu wypróbować rożne rozwiązania zanim dokona się decyzji. Co prawda często maja przez to ograniczone funkcje ale do zapoznania się z produktem w zupełności wystarczą. Polecam zapoznać się zWeaver WMS. A jeśli nie możesz znaleźć spełniającego wszystkie twoje oczekiwania można zdecydować się na aplikację dedykowaną dzięki czemu system zostanie dostosowany do twoich indywidualnych potrzeb choć to już nieco większy koszt.
mayki
 
Posty: 17
Rejestracja: 15 Kwi 2019 09:24

Re: Własna firma

Postprzez wiosenna13 » 16 Kwi 2019 17:01

Ja jakiś czas temu wpadłam na pomysł na biznes dla dzieci, chciałabym razem z firmą https://twojrobot.pl/franczyza/ działając pod ich franczyzą prowadzić kursy i kolonie dla dzieci w tematyce robotyki i programowania, dzieci uczyłyby się poprzez zabawę a rodzice dzieci byli by zadowoleni i na pewno chętnie wysyłali by do mnie swoje pociechy.
wiosenna13
 
Posty: 783
Rejestracja: 12 Lis 2017 19:15

Re: Własna firma

Postprzez bizneswoman1 » 18 Kwi 2019 20:44

Własna firma to praca praktycznie 24/7. Ja przynajmniej tak mam. Moje biuro pracuje od 8-16.00 ale ja pracuję jeszcze wieczorem, a oprócz tego staram się doszkalać by być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami swojej branży, a w marketingu wiadomo wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie. Ostatnio stwierdziłam, że potrzebuję pomocy specjalisty od wizerunku dlatego udałam sie na szkolenie do specjalistów z tej dziedziny. Chciałam wiedzieć, co zrobić by wyglądać w oczach klientów profesjonalnie jako szefowa oraz by moja firma dobrze wyglądała. Szkolenie bardzo pomogło mi zrozumieć wiele kwestii ale mam jeszcze do wprowadzenia mnóstwo zmian w firmie. Dam radę :) Jak zwykle :D
bizneswoman1
 
Posty: 556
Rejestracja: 06 Lip 2016 18:37

Re: Własna firma

Postprzez romualdaSznycel » 24 Kwi 2019 08:42

Jak ktoś chce się zabawić w prowadzenie własnego biznesu, to polecam wcześniej dobrze zapoznać się z możliwościami, które okazać się mogą przydatne w trakcie „czarnej godziny”, na przykład podczas zatoru finansowego, który – trzeba to mieć na uwadze – dotyka coraz większej ilości firm. Mikrofaktoring, tutaj świetnie opisany: https://www.monevia.pl/mikrofaktoring-s ... zych-firm/ może być idealnym rozwiązaniem podczas takich sytuacji dla małych firm :). Polecam sobie o nim poczytać.
romualdaSznycel
 
Posty: 67
Rejestracja: 20 Lut 2019 09:25

Re: Własna firma

Postprzez magii8 » 25 Kwi 2019 15:10

urzędnikja napisał:Nie wiem czy to biznes na dzisiejsze czasy, chyba że to będzie naprawdę dobra pralnia, duża. Czasami warto pomyśleć o fuzji firm. Oczywiście nie jak zaczyna się biznes. Ja mam małą firmę i zaczynam poważnie myśleć o takim rozwiązaniu. Znalazłem propozycję https://www.glc.pl/uslugi/prawo/fuzje-i-przejecia/ Pracujący tu fachowcy mi przygotują potrzebne dokumenty, oszacują ryzyko. Na razie przeglądam oferty, a w styczniu będę pdejmować decyzje.


Postaw także na dobre zaopatrzenie takiej pralni w odpowiednie produkty oraz narzędzia, które pozwolą na pełnie usług. Polecam zajrzeć na crm1.com.pl i zobaczyć, co mają w swojej ofercie dla pralni.
magii8
 
Posty: 5
Rejestracja: 25 Kwi 2019 15:06

Re: Własna firma

Postprzez krucaa » 26 Kwi 2019 06:40

A ja chciałbym spytać o firmę taką jak https://agent1688.com/ lub ogólnie o polskie firmy, które pośredniczą w imporcie towaru z Chin. Są tu osoby, które z takich usług korzystały? Sprawdzając ceny widzę, że bardzo by mi sie opłacało raz w miesiącu za ~10 tyś importować od nich towary i sprzedawać na rynku wewnętrznym z tym, że zastanawiam się czy to bezpieczne? Jak wygląda to od strony formalności ktoś jest w stanie pomóc?
krucaa
 
Posty: 1
Rejestracja: 26 Kwi 2019 06:36

Re: Własna firma

Postprzez antywindykac » 26 Kwi 2019 15:02

Prowadzenie własnej firmy to nie lada wyzwanie i tutaj na pewno trzeba korzystać z pomocy prawników i temu warto mieć zaprzyjaźnioną kancelarię.
antywindykac
 
Posty: 1
Rejestracja: 26 Kwi 2019 14:54

Re: Własna firma

Postprzez lilo09 » 26 Kwi 2019 16:59

Rozpoczynanie własnej działalności wiąże się z dużymi kosztami finansowymi. To wymagająca sprawa,. więc warto mieć jakieś wsparcie, która w razie kryzysu, jest wstanie zapewnić Twojej firmie pieniądze. Doskonałym rozwiązaniem jest program odnawialnej linii kredytowej od www.finiata.pl. Jest to prostszy i mniej wymagający system pieniężny, który nie wymaga aż tak rozległej papierologi. Oznacza się również stosunkowo dobrą ceną (tylko 2,9% od kwoty). Wejdź na ich stronę i zapytaj się konsultanta o więcej szczegółów.
lilo09
 
Posty: 286
Rejestracja: 26 Lut 2019 11:47

PoprzedniaNastępna

Wróć do Po prostu Biznes

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości