Księgowość

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Księgowość

Postprzez Alicja88 » 17 Mar 2019 21:33

Hej,
Szukam biura rachunkowego do prowadzenia księgowości mojej firmy. Posiadam działalność jednoosobową, wiele faktur nie ma, maksymalnie 10/15 w miesiącu. Szczególnie zastanawiam się pomiędzy księgowością całkowicie online, a tradycyjnym biurem rachunkowym. Z jakiej opcji wy korzystacie?
Bardziej skłaniam się ku drugiej opcji. W sieci znalazłam księgowość spółki wrocław Edyta Cyburt biuro rachunkowe.
Czy ktoś z was korzystał z ich usług? :) Widziałam same dobre opinie w sieci. ale chętnie dowiem się czegoś więcej
Alicja88
 
Posty: 44
Rejestracja: 28 Wrz 2018 06:04

Re: Księgowość

Postprzez burn » 21 Mar 2019 11:36

Warto porównać oferty kilku biur rachunkowych.
burn
 
Posty: 1351
Rejestracja: 22 Sie 2014 15:55

Re: Księgowość

Postprzez kamel » 28 Mar 2019 16:25

witam, planuję odrobinę ulepszyć księgowość w mojej firmie i szukam dobrej strony z pieczątkami. Znalazłem jedną https://pieczatki-online.eu/ ale nie wiem co o niej sądzić. A wolałbym bardziej w sklepie zamówić pieczątki, ale w mojej okolicy takiego nie ma. Ktoś już zamawiał z tej strony?
kamel
 
Posty: 2
Rejestracja: 28 Mar 2019 16:22

Re: Księgowość

Postprzez tobiasz92 » 28 Mar 2019 17:05

Na pewno jest to ciekawy temat. Zastanawia mnie jak się on tutaj rozwinie.
tobiasz92
 
Posty: 1
Rejestracja: 28 Mar 2019 17:05

Re: Księgowość

Postprzez Racer » 04 Kwi 2019 08:57

Najlepszą opcją według mnie jest skorzystanie z pomocy odpowiedniego biura, które zajmuje się księgowością. Osobiście polecam KORF, bo dzięki nim mogę spokojnie prowadzić biznes, a wszelkie dokumenty itd są zawsze przesyłane na czas.
Racer
 
Posty: 570
Rejestracja: 20 Mar 2017 13:49
Miejscowość: Jaworzno

Re: Księgowość

Postprzez biznak » 09 Kwi 2019 10:51

Jak mamy swoją firmę i chcemy samodzielnie zajmować się księgowością to można tutaj http://wfirma.pl/program-do-faktur-online znaleźć program do wystawiania faktur. Umożliwia wystawienie każdego rodzaju faktury i właśnie będziemy sami kontrolować swoje dokumenty.
biznak
 
Posty: 471
Rejestracja: 26 Kwi 2018 11:57

Re: Księgowość

Postprzez Mielka » 09 Kwi 2019 13:14

Dzięki za polecenie, szukam kogoś sprawdzonego.
Mielka
 
Posty: 4
Rejestracja: 09 Kwi 2019 13:11
Miejscowość: Warszawa

Re: Księgowość

Postprzez Truskkawska » 09 Kwi 2019 13:30

biznak napisał:Jak mamy swoją firmę i chcemy samodzielnie zajmować się księgowością to można tutaj http://wfirma.pl/program-do-faktur-online znaleźć program do wystawiania faktur. Umożliwia wystawienie każdego rodzaju faktury i właśnie będziemy sami kontrolować swoje dokumenty.


A w różnych wersjach językowych i oczywiście różnych walutach też można?
Truskkawska
 
Posty: 662
Rejestracja: 04 Sty 2017 19:56

Re: Księgowość

Postprzez biznak » 09 Kwi 2019 16:40

Truskkawska napisał:
biznak napisał:Jak mamy swoją firmę i chcemy samodzielnie zajmować się księgowością to można tutaj http://wfirma.pl/program-do-faktur-online znaleźć program do wystawiania faktur. Umożliwia wystawienie każdego rodzaju faktury i właśnie będziemy sami kontrolować swoje dokumenty.


A w różnych wersjach językowych i oczywiście różnych walutach też można?


Tak, program zapewnia możliwość wystawiania faktur w 6 wersjach językowych i zagraniczne waluty takie jak euro czy funt są dostępne.
biznak
 
Posty: 471
Rejestracja: 26 Kwi 2018 11:57

Re: Księgowość

Postprzez KarolK » 10 Kwi 2019 13:59

Witajcie.
Moje biuro rachunkowe jest w Łodzi. Księgują mnie od lat. Ale mniejsza o to, widzę że rozmawiamy globalnie po kraju.
Wy, drodzy koledzy, zachwalacie księgowanie samemu, ale jaki jest sens ciągnąć to skoro nie ma się o tym pojęcia ? Ja cenię sobie że mogę porozmawiać z człowiekiem gdy coś potrzebuję, a sam to lipa. Niby są te infolinie Państwówek, ale dogadywanie się z nimi jest różne. I wiem to z praktyki :)
KarolK
 
Posty: 5
Rejestracja: 10 Kwi 2019 13:41

Następna

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

cron