Strona www dla firmy

Sprawdzone i dochodowe firmy, co o nich wiemy ile zarabiają ich właściciele. Które branże sa najbardziej dochodowe, jaki sektor gospodarki ma największe szanse rozwoju.

Re: Strona www dla firmy

Postprzez maryn » 10 Lut 2019 15:15

Zgadzam się w zupełności z wypowiedzią powyżej. Takie działania jak projektowanie stron www swift warto zostawić profesjonalistom, którzy codziennie mają do czynienia z tym tematem. Po zapoznaniu się z branżą oraz oczekiwaniami konkretnego klienta dobiorą optymalne rozwiązania. My w tym czasie możemy skupić się na podstawowej działalności przedsiębiorstwa, czyli na tym, na czym znamy się najlepiej.
maryn

Re: Strona www dla firmy

Postprzez Kordi33 » 04 Kwi 2019 07:35

Strona WWW jest bardzo ważna i warto ja porządnie zareklamować, byśmy by nas było łatwo wyszukać w sieci. Ja korzystam z usług Efectownia - pozycjonowanie toruń
i jestem bardzo zadowolony z efektów jakie dla mnie wygenerowali. Dzięki temu uzyskuje spory ruch z internetu i strona internetowa przynosi większość dochodu przez zdobycie klientów do firmy.

Pozdrawiam i życzę powodzenia!
Kordi33

Poprzednia

Wróć do O biznesie w mediach

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości