Meble, ich zakup

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Meble, ich zakup

Postprzez mpiryjczyk » 26 Mar 2019 20:54

Cześć! Z uwagi na to, że muszę wyposażyć swoje mieszkanie, rozglądam się za sklepem, w którym mógłbym dokonać zakupu mebli. Czy moglibyście mi jakiś polecić? Czy wizyta w sklepie internetowym https://dkwadrat.pl/pol_m_Meble_Stoly_n ... -1706.html i złożenie w nim zamówienia jest dobrym rozwiązaniem, czy też nie?
mpiryjczyk
 
Posty: 1598
Rejestracja: 16 Gru 2017 22:40

Re: Meble, ich zakup

Postprzez Anegdota » 29 Mar 2019 17:52

A masz już meble kuchenne? Jeśli nie to zerknij na ofertę mebli wykonywanych przez https://www.fabrykabm.pl/oferta/meble-kuchenne . Oni robią meble nowoczesne i dopasowane konkretnie do wielkości i rozkładu danego pomieszczenia. Meble od nich są solidne i bardzo funkcjonalne i są też w rozsądnej cenie.
Anegdota
 
Posty: 839
Rejestracja: 21 Maj 2016 19:36

Re: Meble, ich zakup

Postprzez klaska » 31 Mar 2019 12:40

mpiryjczyk jeśli zależy Ci na dobrej jakości a przy tym niewygórowanej cenie to koniecznie zajrzyj sobie do sklepu polskiego producenta "GEORGEAZZAR". Znajdziesz w ich ofercie meble w zasadzie do każdego pomieszczenia w domu. Mają biurka, stoły, krzesła czy stoliki kawowe. Każdy z mebli robiony jest na indywidualne zamówienie i pod wymiar :)
klaska
 
Posty: 145
Rejestracja: 19 Paź 2018 20:36

Re: Meble, ich zakup

Postprzez bizgirl » 31 Mar 2019 18:28

Dzisiaj coraz więcej ludzi kupuje meble przez internet. Jest tam znacznie większy wybór.
bizgirl
 
Posty: 663
Rejestracja: 01 Mar 2016 15:44

Re: Meble, ich zakup

Postprzez Anakin » 01 Kwi 2019 06:31

Polecam przede wszystkim meble wykonywane na wymiar. Bywają dużo solidniejsze.
Awatar użytkownika
Anakin
 
Posty: 290
Rejestracja: 15 Wrz 2017 12:29

Re: Meble, ich zakup

Postprzez DingDong » 10 Kwi 2019 10:41

Niestety to nie jest reguła. Warto przed zakupem mebli obejrzeć je na żywo. Inaczej można być mocno zawiedzionym ich jakością.
DingDong
 
Posty: 158
Rejestracja: 10 Paź 2018 09:15

Re: Meble, ich zakup

Postprzez lilo09 » 10 Kwi 2019 13:19

Dobre meble to sztuka. Ich wykonanie to czas, dobry materiał oraz odpowiednio dobrane kompozycje :) Dlatego polecam zapoznać się z ofertą https://www.vieridivani.pl/katalog-mebl ... narozniki/ gdzie znajdziesz doskonałej jakości meble, które na pewno będą służyć Ci latami :) Warto zainwestować dzisiaj, aby za jakiś czas czuć dumę i radość z dobrze dokonanego wyboru! :mrgreen:
lilo09
 
Posty: 286
Rejestracja: 26 Lut 2019 11:47

Re: Meble, ich zakup

Postprzez nemer » 11 Kwi 2019 10:42

Jakoś nie przekonuje mnie hasło - meble na lata. Bez przesady, nikt teraz nie kupuje mebli, żeby potem dzieci je mogły dziedziczyć :) teraz meble po 10 lat się wymienia i to mi się właśnie podoba. Bo przecież i moda i nasz gust też się zmienia.
nemer
 
Posty: 143
Rejestracja: 13 Lut 2019 13:21

Re: Meble, ich zakup

Postprzez Amelka » 11 Kwi 2019 13:02

Mój mąż myśli podobnie. Też wyśmiał mnie gdy chciałam kupić meble, porządne drewniane w cenie coś około 12 tysięcy za ładny komplet do salonu. Stwierdził, że to przesada. No i w sumie to chyba miał rację. Kupiliśmy meble w sklepie internetowym
Akord i jesteśmy z nich zadowoleni - ładne, funkcjonalne i solidnie zrobione. Akurat teraz przy małych dzieciach takie meble są wręcz idealne. Teraz jeszcze chcę dokupić półki wiszące na książki do salonu z tego samego sklepu - https://sklep.akord.net.pl/70-polki-scienne , ale nie wiem na które się zdecydować, bo w gruncie rzeczy i te w formie kwadratu i te w formie jednej półeczki będą pasować. Jak myślicie, które są fajniejsze?
Amelka
 
Posty: 162
Rejestracja: 11 Kwi 2019 10:44

Re: Meble, ich zakup

Postprzez March » 14 Kwi 2019 11:34

Spory wybór mają też w salonach agata. Można sobie zreszta popatrzec na kombinacje na ich stronce przynajmniej żeby mieć rozeznanie i móc porównac jak sprawy sie mają na rynku konkurencji
March
 
Posty: 99
Rejestracja: 03 Maj 2018 16:37

Następna

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości