Firma Monduniq - opinie

Twoja firma, pytania i odpowiedzi jak polepszyć przepływ pieniądza, pomysły na firmę, porady odnośnie prowadzenia firmy.

Firma Monduniq - opinie

Postprzez emma » 11 Mar 2019 11:30

Hej wszystkim. Czy są na forum osoby, które proeadzą swoje salony beauty i współpracują z firmą Monduniq ? Szukam opinii na temat ich kosetyków, zabiegów, sprzętów itd. Jak wygląda taka współpraca w praktyce itd. Będę wdzięczna za wszystkie informacje :)
emma
 
Posty: 781
Rejestracja: 15 Maj 2017 12:13

Re: Firma Monduniq - opinie

Postprzez AnnaMaria90 » 11 Mar 2019 11:38

ja rozważam podjęcie współpracy z nimi. Byłam jakiś czas temu na targach i tam miałam okazję poznać bliżej ich ofertę, pogadać z przedstawicielem. Od jakiegoś czas testuje też ich kosmetyki w codziennej domowej pielęgnacji i przyznaje, że są super. Mnie kusi jeszcze fakt, że można sprzedawać detal klientom a jakby nie patrzeć to jednak dodatkowa forma zarobku dla salonu.
AnnaMaria90
 
Posty: 329
Rejestracja: 10 Lip 2017 16:29

Re: Firma Monduniq - opinie

Postprzez klaska » 21 Mar 2019 10:20

są świetni. Ja prowadzę salon kosmetyczny od kilku lat ale na zmianę firmy zdecydowałam się dopiero rok temu. Wymieniłam wszystkie sprzęty, kosmetyki i wziełam udział w kilku szkoleniach organizowanych przez Monduniq. Po zmianie oferty klienci pojawili się bardzo szybko i dobra passa trwa do dziś. Jestem pewna, że bez ich wsparcia nie byłoby to takie proste.
klaska
 
Posty: 145
Rejestracja: 19 Paź 2018 20:36

Re: Firma Monduniq - opinie

Postprzez emma » 27 Mar 2019 18:51

dzięki za odzew i informacje :) klaska a jakie to jest wsparcie ? czy to prawda, że mają też serię kosmetyków do domowej pielęgnacji ?
emma
 
Posty: 781
Rejestracja: 15 Maj 2017 12:13

Re: Firma Monduniq - opinie

Postprzez klaska » 28 Mar 2019 09:15

wsparcie przede wszystkim handlowe i szkoleniowe :) Jesli chodzi o kosmetyki to tak jest opcja sprzedaży detalu dla klientów. Wiadomo, że jak klientki widzą skuteczność zabiegów to chcą podtrzymać ten efekt jak najdłużej więc chętnie decydują się na zakup takich produktów ( a to jednak w jakimś stopniu dodatkowy zarobek dla Ciebie). Ja generalnie nie mam zastrzeżeń i szczerze tą firmę polecam!
klaska
 
Posty: 145
Rejestracja: 19 Paź 2018 20:36

Re: Firma Monduniq - opinie

Postprzez emma » 25 Kwi 2019 09:27

klaska bardzo, bardzo dziękuje Ci za informacje :) Wszystko co piszesz ma sens i faktycznie jeśli klient widzi efekty po zabiegu czy serii to chce utrzymać ten efekt jak najdłużej :) miałam kiedyś robiony ich zabieg ze złotem - sztos!
emma
 
Posty: 781
Rejestracja: 15 Maj 2017 12:13

Re: Firma Monduniq - opinie

Postprzez klaska » 27 Kwi 2019 12:25

emma no widzisz? Twoje klientki beda tak samo zadowolone jak Ty :) ja tam też mowie wszystkim, że sama używam ich produktów na co dzień i zawsze mówią ale ma Pani zadbaną cerę, jakie to kremy, zabiegi itd. Jestem ich żywą reklamą haha :)
klaska
 
Posty: 145
Rejestracja: 19 Paź 2018 20:36

Re: Firma Monduniq - opinie

Postprzez biznak » 05 Lip 2019 21:02

Można się decydować na jakieś zabiegi upiększające, by zadbać o siebie, ale jednak jest to konieczne, żeby mieć dobre kosmetyki, jakich się używa na co dzień. Do nawilżania ciała mam krem witaminowy Hildegard Braukmann. Ma dobry skład, więc raczej go nie zmienię.
biznak
 
Posty: 471
Rejestracja: 26 Kwi 2018 11:57

Re: Firma Monduniq - opinie

Postprzez KowalskaA » 08 Sie 2019 10:42

Prowadzicie może swój salon kosmetyczny? Jeżeli tak to z pewnością oferta od https://kazaro.pl bardzo wam się przyda. W tym miejscu będziecie mogli liczyć na bardzo duży wybór praktycznie wszystkiego co przyda się wam w salonach kosmetycznych. Mają tu niezbędne urządzenia, meble, mniejsze akcesoria, a także i kosmetyki.
KowalskaA
 
Posty: 99
Rejestracja: 01 Maj 2018 12:03

Re: Firma Monduniq - opinie

Postprzez Bosmman » 09 Sie 2019 13:32

A w internecie, znalazłeś jakieś negatywne opinie?
Bosmman
 
Posty: 4
Rejestracja: 09 Sie 2019 13:27
Miejscowość: Poznań


Wróć do Po prostu Biznes

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości