Depilacja woskiem nadal popularna?

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Re: Depilacja woskiem nadal popularna?

Postprzez lukasbe » 02 Lut 2019 21:34

Ja bym powiedział, że tak, ale nie wiem
lukasbe
 
Posty: 3
Rejestracja: 02 Lut 2019 21:33

Re: Depilacja woskiem nadal popularna?

Postprzez jurekaa » 02 Lut 2019 22:17

Ja nigdy nie próbowałem
jurekaa
 
Posty: 4
Rejestracja: 02 Lut 2019 22:16

Re: Depilacja woskiem nadal popularna?

Postprzez March » 09 Lut 2019 21:57

Nie wiem czy na tym samym poziomie co kilka lat temu... teraz to chyba raczej furore robi depilacja laserowa zwlaszcza ze lasery jak chociazby tutaj w dermedzie w krakowie https://krakow.dermed.pl/pl/zabiegi/dep ... er-duet-2/ sa coraz nowsze i coraz bardziej zaawansowane jak przykladowo wlasnie ten light sheer jaki maja w najnowszej technologii do trwalego usuwania owlosienia
March
 
Posty: 99
Rejestracja: 03 Maj 2018 16:37

Re: Depilacja woskiem nadal popularna?

Postprzez bizneswoman1 » 12 Lut 2019 22:44

Dla mnie depilacja laserowa to porażka.. Na prawdę tyle bólu ile miałam raz, gdy robiła mi to niekompetentna kosmetyczka to nie zapomnę do końca życia. Po nowym roku zdecydowałam się na depilację laserową. Kupiłam pakiet 9 zabiegów z salonu https://depilacja.pl/cennik-depilacji-laserowej/ i jak widzę nadal trwa promocja więc warto przed wiosną jeszcze to zrobić. Jestem po 4 zabiegach, które wspominam bardzo miło. Nie czuję bólu. To zależy od sprzętu. W Depilacja.pl korzystają z Lasera Light Sheer Duet, który jest bardzo łagodny dla wrażliwej skóry. Nie wywołuje podrażnień. Na prawdę polecam. Nie mogę się doczekać efektu :)
bizneswoman1
 
Posty: 556
Rejestracja: 06 Lip 2016 18:37

Re: Depilacja woskiem nadal popularna?

Postprzez vikariuszka » 13 Lut 2019 11:42

Wosku używałam na samym początku przygody z depilacją. Teraz jednak wolę usuwać włoski laserowo.
Awatar użytkownika
vikariuszka
 
Posty: 34
Rejestracja: 09 Paź 2018 15:15

Re: Depilacja woskiem nadal popularna?

Postprzez lila87 » 10 Mar 2019 10:30

Ja tam wolę depilację depilatorem , bo jest bezpieczna i prosta. Jednak mój już jest na wykończeniu. Wczoraj jednak natknęłam się na konkurs na http://www.gotowenawyzwania.pl . I myślę nad wzięciem w nim udziału. Muszę jeszcze motto wymyślić o sile kobiecości i wkleić go do szablonów, które są podane i udostępnić na swoim profilu społecznym.
lila87
 
Posty: 6
Rejestracja: 02 Mar 2019 16:36

Re: Depilacja woskiem nadal popularna?

Postprzez saki89 » 20 Mar 2019 23:46

Teraz chyba dużo bardziej popularna jest depilacja laserowa, no i przede wszystkim bardziej skuteczna. Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej na temat takiej depilacji, to polecam zajrzeć sobie na stronę gabinetu kosmetycznego https://www.royalbeautyclinic.pl/oferta ... heer-duet/ i tam poznacie, w jaki sposób działa metoda LightSheer Duet.
saki89
 
Posty: 1699
Rejestracja: 29 Sie 2018 13:52

Re: Depilacja woskiem nadal popularna?

Postprzez priks » 03 Kwi 2019 17:15

Nie chodzi o popularność, a o skuteczność. Najważniejsze by zabieg dawał konkretne rezultaty.
priks
 
Posty: 5
Rejestracja: 03 Kwi 2019 17:11

Re: Depilacja woskiem nadal popularna?

Postprzez jessie » 05 Kwi 2019 11:36

Myślę, że depilacja woskiem ustępuje miejsca elektrolizie oraz depilacji laserowej.
jessie
 
Posty: 130
Rejestracja: 27 Mar 2019 13:56

Re: Depilacja woskiem nadal popularna?

Postprzez lilo09 » 12 Kwi 2019 14:25

oczywiscie! nawet są szkolenia w tym temacie, wiec wydaje mi sie ze wciaz jest popyt. a jesli ktos bylby tymi szkolenami zianteresowany to polecam Beauty Lux z Warszawy, gdzie nauczycie sie depilacji woskiem w wymiarze 8 lub 16 godzin ;) to duza dawka wiedzy, ktora pozwoli wam sprawnie pracowac z klientka ;) nie ma sie co zastanawiac, sezon zaczyna sie juz niedlugo! ;)
lilo09
 
Posty: 286
Rejestracja: 26 Lut 2019 11:47

PoprzedniaNastępna

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości