Podróżowanie z psem

Twoja firma, pytania i odpowiedzi jak polepszyć przepływ pieniądza, pomysły na firmę, porady odnośnie prowadzenia firmy.

Podróżowanie z psem

Postprzez czarownica » 27 Sty 2019 15:34

Psa spokojnie można zabrać ze sobą w podróż. Ważna sprawa to jednak zapewnić mu odpwoiednie warunki. Tutaj http://www.psiabuda.com.pl/pl/c/Pies-w-podroz y/64 można nabyć wiele przedmiotów, które naprawdę ułatwią podróżowanie z pupilem. A piesek też będzie dużo szczęśliwszy z nami niz mielibyśmy go zostawić gdzies u rodziny czy co gorsza w jakimś hotelu dla psów.
czarownica
 
Posty: 895
Rejestracja: 27 Paź 2014 16:55

Re: Podróżowanie z psem

Postprzez monikabert90 » 16 Mar 2019 11:11

Moim zdaniem nie powinno się podróżować z psem. Widzę po moim czworonogu, że podróże bardzo go stresują i męczą. Dlatego tez zawsze, kiedy np. jadę na wakacje, zostawiam psiaka w specjalnym hotelu dla psów "U Zoopsychologa" pod Warszawą. Piesek ma tam zapewnioną fachową opiekę i bardo dobre warunki, wiem, że niczego mu nie brakuje ;)
monikabert90
 
Posty: 657
Rejestracja: 21 Lis 2016 11:43

Re: Podróżowanie z psem

Postprzez rejek » 14 Maj 2019 16:29

Myślę, że takie podróże dla psa są trochę męczące. Może lepiej zostawić psa u kogoś?
rejek
 
Posty: 5
Rejestracja: 14 Maj 2019 16:24

Re: Podróżowanie z psem

Postprzez jjusti18 » 16 Lip 2019 08:28

Podróżowanie z psem to świetna sprawa :). No, ale oczywiście do takiej podróży trzeba się odpowiednio przygotować. Jeżeli piesek jest spokojny to nie musimy nawet klatki kupować dla niego, tylko przykładowo wystarczy wtedy mata samochodowa dla psa. Nie tylko, żeby pupil miał wygodnie, ale i też, żeby sierść się nie osadzała na tapicerce.
jjusti18
 
Posty: 917
Rejestracja: 13 Paź 2017 21:26

Re: Podróżowanie z psem

Postprzez fastka » 20 Lip 2019 19:59

Kiedy wybierałam się w pierwszą podróż z swoim psem kupiłam mu taki GPS dla psa i przydał się już pierwszego dnia kiedy mój pies rzucił się w pogoń za zającem a lokalizator wskazuje drogę do zwierzaka na podstawie sygnału wysyłanego z lokalizatora GPS więc szybko go odnalazłam
fastka
 
Posty: 672
Rejestracja: 10 Gru 2016 20:19

Re: Podróżowanie z psem

Postprzez mayores » 21 Lip 2019 17:07

siemka
mayores
 
Posty: 2
Rejestracja: 21 Lip 2019 17:06

Re: Podróżowanie z psem

Postprzez Ingrid321 » 16 Sie 2019 20:25

Jeżeli decydujemy się na podróżowanie z naszym psiakiem to musimy się przede wszystkim dostosować do warunków. W przypadku komunikacji publicznej są specjalne wymagania jak pies ma być przewożony. Warto jest również użyć specjalnych perfum https://sklep.germapol.pl/pl/kosmetyki-rozne_perfumy ponieważ zapach psa może nie każdemu się podobać.
Ingrid321
 
Posty: 1168
Rejestracja: 24 Paź 2018 10:32

Re: Podróżowanie z psem

Postprzez onykson89 » 19 Sie 2019 19:41

Według mnie nie jest to najlepszy pomysł, jednak to wy powinniście najlepiej wiedzieć jak wasze zwierzę zniesie podróżowanie;) Czasem nie jest to dla psa nic strasznego;) Jeżeli jednak tak nie jest to może postawcie własnie na takie miejsca, albo po prostu na kogoś z rodziny, kogoś kto będzie mógł zaopiekować się psiakiem. Ja to na szczęście mam teściową, która chętnie zabieram mojego psa pod swoją opiekę, sam podróżuje z żoną dosyć często:) Ostatnio szukaliśmy połączeń Warszawa-Lizbona, w Portugalii jeszcze nie byliśmy:) Przy waszych podróżach z pewnością pomoże wam Esky, szczególnie w szukaniu lotów i hoteli.
onykson89
 
Posty: 70
Rejestracja: 23 Gru 2017 20:42

Re: Podróżowanie z psem

Postprzez Aligru » 14 Paź 2020 17:28

U nas w czasie podróży stosowaliśmy też https://www.adaptil.com/pl żeby psiaczek się nie stresował ;) Pomagało!
Aligru
 
Posty: 245
Rejestracja: 31 Sie 2018 14:52

Re: Podróżowanie z psem

Postprzez angel55 » 07 Lut 2021 17:32

Mój pies niestety nie lubi podróży i jeśli tylko gdzieś wyjeżdżamy musimy go zostawić. Dlatego znaleźliśmy idealne rozwiązanie, które pozwala nam mieć pewność, że pupil jest w dobrych rękach. Na stronie: https://pethomer.com/ znajdziecie informacje jeśli chodzi o pet sitting w Gdańsku. Piesek zostaje w rękach sprawdzonego opiekuna, który gwarantuje mu opiekę pod swoim dachem ;)
angel55
 
Posty: 935
Rejestracja: 26 Sie 2017 16:14

Następna

Wróć do Po prostu Biznes

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości