Jaki samochód najlepszy?

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Jaki samochód najlepszy?

Postprzez krzysiek36 » 30 Mar 2017 13:33

Chcesz kupić dobry i sprawny samochód za niewielkie pieniądze? Nic prostszego wystarczy że sprawdzisz ofertę samochody z gwarancją! Możesz tutaj kupić bardzo dobry, praktycznie nowy samochód za niewielkie pieniądze i to w dodatku z gwarancją! Nie czekaj, kup już dziś!
krzysiek36
 
Posty: 11
Rejestracja: 21 Mar 2017 17:23

Re: Jaki samochód najlepszy?

Postprzez igregor » 30 Mar 2017 20:28

Najlepszy to samochód nowy z gwarancja, ale dobrze, że taka sprzedaż też istnieje.
igregor
 
Posty: 991
Rejestracja: 14 Lut 2014 19:34

Re: Jaki samochód najlepszy?

Postprzez Tymoteusz1 » 05 Kwi 2017 11:14

Ja w dużej mierze przy wyborze samochodu kieruje się marką, jednak są takie samochody, jak Audi czy Mercedes, które mnie nigdy nie zawiodły.
Ostatnio edytowany przez Tymoteusz1, 03 Mar 2022 16:29, edytowano w sumie 1 raz
Tymoteusz1
 
Posty: 1581
Rejestracja: 17 Lip 2016 21:16

Re: Jaki samochód najlepszy?

Postprzez AmebaK » 06 Kwi 2017 12:05

Moim zdaniem warto wypróbować tę wyszukiwarkę: http://www.autohunter24.pl/ , żeby namierzyć prawdziwą perełkę w dobrej cenie.
Monitoruje bowiem dzięki najnowsze ogłoszenia i aukcje, a jak pojawi się coś interesującego - wysyła powiadomienia.
Sam ustalić kryteria i filtry wyszukiwania i spokojnie możesz czekać na jakąś super okazję, bez tracenia cennego czasu.
AmebaK
 
Posty: 243
Rejestracja: 16 Wrz 2016 11:26

Re: Jaki samochód najlepszy?

Postprzez litosX5 » 06 Kwi 2017 17:55

Nie no używane też można spokojnie zakupić za całkiem przystępną cenę i dość nowe i aktualne modele - nawet można znaleźć bezawaryjne i nie mających żadnych wypadków za sobą.
______________________________________
akcesoria do łazienki
litosX5
 
Posty: 516
Rejestracja: 22 Lis 2016 17:19

Re: Jaki samochód najlepszy?

Postprzez fastka » 06 Cze 2017 12:08

Zgadzam się, można trafić na dobre auto używane a jak ja się zdecydujesz na założenie zestawu optima będzie też oszczędne. Wystarczy tylko umówić się na montaż w jednym z warsztatów http://optimagas.com/znajdz-najblizszy-warsztat na tej stronie
fastka
 
Posty: 672
Rejestracja: 10 Gru 2016 20:19

Re: Jaki samochód najlepszy?

Postprzez rafek34 » 31 Lip 2017 19:02

Moim zdaniem taki, aby do potrzeb waszych był dobry. Fajne propozycje znajdziesz na: https://aukcje.efl.com.pl/AuctionList/Pojazdy/Dostawcze . Samochody idealne dla firm i nie tylko. Poleasingowe oferty są na pewno o wiele bardziej korzystne niż normalne.
rafek34
 
Posty: 597
Rejestracja: 11 Maj 2015 18:48

Re: Jaki samochód najlepszy?

Postprzez KarinaM » 01 Sie 2017 09:03

Wszystko zależy od preferencji i gustu.
Ostatnio edytowany przez KarinaM, 06 Kwi 2022 07:25, edytowano w sumie 1 raz
KarinaM
 
Posty: 824
Rejestracja: 08 Cze 2017 21:17

Re: Jaki samochód najlepszy?

Postprzez romualdaSznycel » 12 Mar 2019 11:57

Tymoteusz1 napisał:Ja w dużej mierze przy wyborze samochodu kieruje się marką, jednak są takie samochody, jak Audi czy Mercedes, które mnie nigdy nie zawiodły, więc zdecydowanie warto postawić na coś w tym stylu i mieć świadomość, że kupuje się faktycznie auto na lata.

Całkowicie się zgadzam, Mercedes to jedna z tych marek, która naprawdę nigdy nie zawodzi. To znaczy, oczywiście – nic nie jest bezawaryjne, zawsze może się coś zdarzyć – taka jest już natura wszystkiego, co materialne ;). Jednak jeżeli chociażby w podstawowym stopniu dbamy o samochód o takiej jakości, to naprawdę nie ma się co obawiać o jakieś większe problemy. Warto zatem zadbać o to, aby regularnie serwisować tak cenne auto – np. w Warszawie polecam to miejsce: https://www.autoreduta.pl, bo to autoryzowany serwis Mercedesów.
romualdaSznycel
 
Posty: 67
Rejestracja: 20 Lut 2019 09:25

Re: Jaki samochód najlepszy?

Postprzez FilipS » 14 Mar 2019 13:21

Ciężko powiedzieć, bo tak naprawdę każdy z nas inne wymagania ale również możliwości finansowe na zakup samochodu. Dlatego podczas poszukiwań warto abyś również zajrzała do oferty salonu Auto-Res z Rzeszowa, który ma bardzo szeroki wybór aut nowych jak i używanych w czasami bardzo fajnych cenach. Ja trafiłem u nich na Fiata Tipo w kombi i z wyboru jestem bardzo zadowolony. Do tego na miejscu można liczyć na duże wsparcie bardzo miłej obsługi, także cała transakcja poszła na przystępnych warunkach wydaje mi się, że dla obu stron a serwis gwarancyjny też działa w pełni poprawnie tak jak tego oczekiwałem.
FilipS
 
Posty: 386
Rejestracja: 17 Sie 2018 12:33

Następna

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości