Szkolenia językowe

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Re: Szkolenia językowe

Postprzez habbi » 26 Wrz 2018 14:25

Myślę, że to dobra opcja, albo też z First Expert 3ed Student's Book : )
habbi
 
Posty: 7
Rejestracja: 26 Wrz 2018 14:09

Re: Szkolenia językowe

Postprzez biznesowalala » 15 Sty 2019 13:39

A może kurs języka angielskiego w wersji online?
Jeżeli nie wiesz czy taka forma nauki Ci przypasuje to zerknij sobie na niego i sprawdź, bo pierwszych siedem dni
jest zupełnie za darmo, co jest naprawdę super opcją.
Wejdź tu https://speakingo.com/ i po prostu się zapisz.
biznesowalala
 
Posty: 133
Rejestracja: 07 Cze 2018 11:35

Re: Szkolenia językowe

Postprzez Lidka » 15 Lut 2019 11:29

Bez wątpienia bez takich szkoleń dzisiaj ani rusz, przy czym nauka angielskiego zależy przede wszystkim od naszej motywacji. Przy czym bez wątpienia ciekawą opcją może okazać się angielski online, a konkretnie Kurs Business English, dostępny na http://www.ellalanguage.com/pl . Korzystając z takiej opcji mamy okazję odświeżenia swojego angielskiego, rywalizowania z innymi użytkownikami, a wszystko to za przystępną cenę.
Lidka
 
Posty: 143
Rejestracja: 31 Maj 2017 15:49

Re: Szkolenia językowe

Postprzez kop0 » 18 Lut 2019 09:15

W szkole Berlitz również prowadzą kurs z języka włoskiego! :) Ja już uczę się u nich dość długo i z zajęć jestem bardzo zadowolona. Dzięki zajęciom nie wstydzę się mówić po włosku i nawet od przyszłego semestru jadę na wymianę do Włoch!!! :)
kop0
 
Posty: 1
Rejestracja: 18 Lut 2019 09:11

Re: Szkolenia językowe

Postprzez FilipS » 10 Mar 2019 12:48

Ja mogę polecić Ci też dużo łatwiejszy i też tańszy kurs od http://kursy-jezykowe.edu.pl/ który opiera się na metodzie Emila Krebsa i pozwala zauważać już naprawdę fajne efekty nauki po 2-3 tygodniach. Ja sam byłem w szoku, że wystarczy tak mało czasu aby zaznajomić się z obcym językiem na niezłym poziomie bo już coraz więcej rozumiem m.in z filmów i też buduję dość rozsądne zdania.
FilipS
 
Posty: 386
Rejestracja: 17 Sie 2018 12:33

Re: Szkolenia językowe

Postprzez WaleryZ » 18 Mar 2019 12:07

Za skuteczne szkolenie językowe uważam kursy indywidualne - https://lincoln.edu.pl/warszawa/jezyk-a ... ywidualne/ . Takie kursy są skierowane wyłącznie do małych grup osób, a zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę lektorską. To sprawia, że nauka na kursie jest szybka oraz bardzo efektowna. Zajęcia na pewno sprawdzą się jako doskonała alternatywa dla wszystkich, którym samodzielna nauka sprawia problemy na początek.
WaleryZ
 
Posty: 24
Rejestracja: 09 Mar 2019 10:41

Re: Szkolenia językowe

Postprzez mpiryjczyk » 23 Maj 2019 14:35

Chcąc nauczyć się języka angielskiego, tak naprawdę nie musimy nawet zapisywać się do żadnej ze szkół językowych. Wystarczymy, że skorzystamy z platformy Tutlo. Umożliwia ona naukę w 100% online. Zajęcia są prowadzone przez native speakerów i domyślnie trwają 20 minut. Myślę, że warto się na nie zdecydować.
mpiryjczyk
 
Posty: 1612
Rejestracja: 16 Gru 2017 22:40

Re: Szkolenia językowe

Postprzez stiff10 » 23 Maj 2019 16:39

Szkolenia językowe się opłacają, to najlepszy rodzaj szkoleń jaki można odbywać
stiff10
 
Posty: 4
Rejestracja: 23 Maj 2019 16:36

Re: Szkolenia językowe

Postprzez pawelllo » 23 Maj 2019 19:55

Lepiej pójść na kurs językowy
pawelllo
 
Posty: 4
Rejestracja: 23 Maj 2019 19:55

Re: Szkolenia językowe

Postprzez scott » 24 Maj 2019 13:27

Nasza firma nam zaproponowała szkolenie językowe i muszę przyznać, że odbyło się to na bardzo wysokim poziomie. Mimo, że już każdy z nas jakieś tam podstawy znał to część osób była bardziej zaawansowana, więc rozdzielili nas według naszej znajomości języka. Było to dobre rozwiązanie, bo każdy się czegoś uczył, a ci "lepsi" nie nudzili się na zajęciach, bo u siebie mieli bardziej zaawansowane rzeczy.
Ostatnio edytowany przez scott, 08 Sty 2020 14:42, edytowano w sumie 1 raz
scott
 
Posty: 24
Rejestracja: 16 Lis 2017 12:46
Miejscowość: Łódź

PoprzedniaNastępna

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości

cron