Gdzie w Wawie urządzić wesele?

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Gdzie w Wawie urządzić wesele?

Postprzez Kollka » 05 Sty 2019 22:59

Gdzie w Wawie urządzić wesele?
Kollka
 
Posty: 6
Rejestracja: 05 Sty 2019 22:50

Re: Gdzie w Wawie urządzić wesele?

Postprzez NNa9a » 06 Sty 2019 18:56

sal weselnych jest duzo
NNa9a
 
Posty: 5
Rejestracja: 06 Sty 2019 17:43

Re: Gdzie w Wawie urządzić wesele?

Postprzez Truskkawska » 16 Sty 2019 16:59

My jak sprawdzaliśmy ceny w stolicy to szybko zrezygnowaliśmy z pomysłu organizowania wesela w samej Warszawie, za drogo po prostu. Ostatecznie wesele mieliśmy w Kaniach w Domu Weselnym Astoria i było cudownie :) 170 zł za osobę i full jedzenia, piękna sala i bardzo dobra obsługa kelnerska. Na nic nie narzekaliśmy.
Truskkawska
 
Posty: 662
Rejestracja: 04 Sty 2017 19:56

Re: Gdzie w Wawie urządzić wesele?

Postprzez rombor » 17 Sty 2019 02:36

Zależy od tego co preferujesz i jak widzisz swoje wesele. Ofert jest całe mnóstwo i nie sposób coś wybrać bez konkretniejszych szczegółów. Warto również dać znać jakimi środkami dysponujesz na takie wydarzenie.
Nie istniejesz dla mnie, nie ma cię w mojej pamięci, choć tyle razy robiłeś wszystko, by się w niej znaleźć... Nie istniejesz dla mnie, nie ma cię
rombor
 
Posty: 428
Rejestracja: 14 Sty 2019 18:15

Re: Gdzie w Wawie urządzić wesele?

Postprzez kokainka » 21 Sty 2019 11:15

A Polna Róża? To lokal koło Legionowa. Zobaczcie sobie ofertę bo mają bardzo ciekawą - http://www.polnaroza.pl/ Fajne jest to że organizują miedzy innymi wiejski stól a to teraz bardzo popularne i wiele osób sobie chwali taką atrakcję na wesele
kokainka
 
Posty: 201
Rejestracja: 17 Sie 2018 17:20

Re: Gdzie w Wawie urządzić wesele?

Postprzez Adrianna » 08 Lut 2019 20:15

okolo 100 km od Warszawy jest centrum konferencyjne, Parisel Palace http://pariselpalace.pl/ tam organizuja wesela, rozne imprezy okolicznosciowe, konferencje, spotkania biznesowe, bardzo cicha spokojna i malownicza okolica, dostepne sa 3 sale, ktore sa w stanie pomiescic rozna liczbe gosci, ja akurat uczestniczylam w weseu ktore odbywało sie w sali Szmaragdowej, przepiekna, cudnie przystrojona, według gustu pary mlodej, wszystko swietnie sie prezentowało, niezapomniane wrazenia i swietna impreza do bialego rana
Moduły fotowoltaiczne - SunErgo https://sunergo.pl/moduly-fotowoltaiczne/
Adrianna
 
Posty: 120
Rejestracja: 01 Lis 2018 20:40

Re: Gdzie w Wawie urządzić wesele?

Postprzez kurek » 10 Lut 2019 14:10

Mi się podobają wesela na statkach.
Rozmawianie to ludzka zdolność.
kurek
 
Posty: 316
Rejestracja: 16 Wrz 2014 10:20

Re: Gdzie w Wawie urządzić wesele?

Postprzez monikabert90 » 14 Lut 2019 10:51

Bez względu na to, gdzie będziecie urządzali wesele, na pewno przydadzą się Wam różnego rodzaju dekoracje na ślub i wesele. My tego typu ozdoby zamawialiśmy w sklepie internetowym happenings.pl , dzięki czemu udało nam się zaoszczędzić sporo czasu na bieganie po sklepach, a także pieniędzy, bo oferowane przez ten sklep dekoracje mają naprawdę konkurencyjne, niewygórowane ceny :)
monikabert90
 
Posty: 657
Rejestracja: 21 Lis 2016 11:43

Re: Gdzie w Wawie urządzić wesele?

Postprzez biznesowalala » 20 Lut 2019 13:45

Miejsce to jedno ale warto zadbać dosyć szybko o oprawę muzyczną. Zerknij sobie tu jeżeli szukasz DJ
Dj Daniel http://www.playdjs.pl to świetny DJ i myślę, że będziesz zachwycona tym
jak poprowadzi Waszą imprezę.
Myślę, że naprawdę warto wynająć kogoś kto zna się na swojej pracy i Wasi goście będą zadowoleni:)
biznesowalala
 
Posty: 133
Rejestracja: 07 Cze 2018 11:35

Re: Gdzie w Wawie urządzić wesele?

Postprzez kepav » 21 Lut 2019 22:04

Villa Sulejówek jest przepiękna, generalnie wszystko na tip top, właściciele mega mili , zyczliwi, podmienili menu dla jednej osoby, która byla alergikiem do tego, przepięknie wystrojona sala i zabawa do białego rana :)
kepav
 
Posty: 217
Rejestracja: 10 Mar 2017 19:46

Następna

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości