Jakie macie sposoby na kaca?

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Jakie macie sposoby na kaca?

Postprzez adameerr » 12 Sty 2019 11:57

Macie jakieś sprawdzone sposoby na to, żeby po „udanym” spotkaniu nie mieć kaca? Pomijając oczywiście wiadomy umiar w piciu. :D
adameerr
 
Posty: 255
Rejestracja: 03 Gru 2013 13:16

Re: Jakie macie sposoby na kaca?

Postprzez tadeusz321123 » 16 Sty 2019 07:37

Jak chodzi o mnie to ja mam bardzo dużo bardzo dobrych sposobów na kaca.Taki już jestem tak naprawdę.
tadeusz321123
 
Posty: 1
Rejestracja: 16 Sty 2019 07:36

Re: Jakie macie sposoby na kaca?

Postprzez Anastazja » 07 Lut 2019 14:50

Umiar w piciu to chyba podstawa do tego, aby dobrze się bawić i nie przesadzić. Ale oprócz tego faktycznie mam kilka sposobów. Przede wszystkim podczas spotkania piję dużo bezalkoholowych płynów, w tym wodę z cytryną. Nie piję też na pusty żołądek. Dobrym sposobem, sprawdzonym przede mnie, jest też suplement 2KC. Zawsze przed zakrapianą imprezą, zgodnie z zaleceniami, biorę sobie taką tabletkę, drugą podczas spotkania i jeszcze jedną po powrocie do domu. Środek ten zawiera wiele składników, których zadaniem jest wsparcie procesów fizjologicznych i rozkład dostarczanego do organizmu alkoholu. Według mnie produkt ten jest bardzo pomocny, więc spokojnie mogę Ci polecić. ;)
Anastazja
 
Posty: 29
Rejestracja: 27 Lip 2018 11:01

Re: Jakie macie sposoby na kaca?

Postprzez igregor » 08 Lut 2019 14:23

Muszę spróbować tego sposobu.
igregor
 
Posty: 991
Rejestracja: 14 Lut 2014 19:34

Re: Jakie macie sposoby na kaca?

Postprzez salimanet » 09 Lut 2019 08:33

W agencji call girl wirral czekają efektowne, atrakcyjne i seksowne kobiety, gotowe na spełnianie wszelkich męskich fantazji. Agencja działa na terenie Londynu – jeśli potrzebujesz towarzystwa na samotny wieczór, zadzwoń i umów się z wybraną dziewczyną już dziś.
salimanet
 
Posty: 11
Rejestracja: 16 Sty 2019 15:09


Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości