Jaki samochód kupić? Nowy czy używany?

Sprawdzone i dochodowe firmy, co o nich wiemy ile zarabiają ich właściciele. Które branże sa najbardziej dochodowe, jaki sektor gospodarki ma największe szanse rozwoju.

Jaki samochód kupić? Nowy czy używany?

Postprzez maryn » 05 Lut 2019 09:07

Od kilku tygodnie borykam się z decyzją o kupnie samochodu. Szczerze powiem, że pierwotnie byłem nastawiony na samochód stosunkowo młody, ale jednak używany. Obejrzałem kilka i trochę się zniechęciłem, ponieważ stan tych samochodów pozostawia w mojej ocenie wiele do życzenia w stosunku do ceny. Zaczynam się powoli zastanawiam czy nie lepiej trochę dołożyć i kupić samochód z salonu. Możecie coś podpowiedzieć?
maryn
 
Posty: 235
Rejestracja: 13 Kwi 2017 11:51

Re: Jaki samochód kupić? Nowy czy używany?

Postprzez kokainka » 17 Lut 2019 16:21

Jeśli możecie sobie pozwolić na taki wydatek to nie ma co się zastanawiać i brać nowe auto, prosto z salonu. My niedawno w maździe Klimczak w Częstochowie kupowaliśmy, sporo fajnych modeli teraz wyszło na przykład mazda 3. Najlepiej się skoczyć tam i iść na jazdę próbną, przetestować i sobie w tej sposób dobrać auto do siebie
kokainka
 
Posty: 201
Rejestracja: 17 Sie 2018 17:20

Re: Jaki samochód kupić? Nowy czy używany?

Postprzez visnia » 26 Lut 2019 14:23

A ja byłem ostatnio u dilera Opla - http://autocenter.krakow.pl/ i uważam, że mają teraz naprawdę dobrą ofertę zarówno na nowe jak i używane samochody. Jest to autoryzowany diler oraz serwis, więc można liczyć na pełne wsparcie i doradztwo z ich strony.
visnia
 
Posty: 1243
Rejestracja: 20 Wrz 2017 14:31

Re: Jaki samochód kupić? Nowy czy używany?

Postprzez divaa1 » 06 Mar 2019 14:25

Używany ;) po co przepłacać? Dla mnie samochód z salonu jest bezsensem i takim pokazywaniem siebie. Do tego dokupisz felgi toyota i wszystko masz w super cenie!
divaa1
 
Posty: 6
Rejestracja: 06 Mar 2019 14:19


Wróć do O biznesie w mediach

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość