Jak uatrakcyjnić wnętrze mieszkania?

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Re: Jak uatrakcyjnić wnętrze mieszkania?

Postprzez adik356 » 13 Gru 2018 22:25

Na pewno warto byłoby spróbować zaaranżować je na nowo, co nie jest takie trudne, jak mogłoby się wydawać. Szczególnie, gdy ma się profesjonalny program, który umożliwia bezproblemowe projektowanie wnętrz.
adik356
 
Posty: 722
Rejestracja: 14 Cze 2014 17:18

Re: Jak uatrakcyjnić wnętrze mieszkania?

Postprzez Małgorzata85 » 14 Gru 2018 13:22

Czasem wystarczy dokupić jakieś niewielkie dodatki i wnętrze od razu wygląda inaczej. Bardzo szybko można odmienić pomieszczenie montując nowe rolety. Tutaj znajdziecie bardzo modne rolety typu dzień-noc, które dostępne sa w różnych kolorach. Rolety takie dobrze chronią przed słońcem i są też ciekawym dodatkiem. Rolety dzień-noc mogą być w różnych kolorach dzięki czemu łatwo dopasować je do wnętrza.
Małgorzata85
 
Posty: 591
Rejestracja: 26 Wrz 2015 17:10

Re: Jak uatrakcyjnić wnętrze mieszkania?

Postprzez Dreaming » 16 Gru 2018 12:19

Dokladnie - to tak jak z dekoracjami okazyjnymi. W tym roku dokupilam doslownie tylko kilka lampionow i poszewki na poduchy w salonach agata w klimacie typowo swiatecznym. Wnetrze od razu nabiera innego charakteru. Jest bardziej przytulne i zdecydowanie bardziej przytulne
Dreaming
 
Posty: 107
Rejestracja: 10 Lut 2018 00:09

Re: Jak uatrakcyjnić wnętrze mieszkania?

Postprzez julliabm7 » 17 Sty 2019 11:40

Bardzo ciekawy i moim zdaniem dość rozwojowy wątek. Wielu z nas nie chce robić gruntownego remontu, a jedynie po prostu dorzucić do aranżacji kilka detali, by je odświeżyć. Mi ostatnio bardzo się spodobał motyw cegły na ścianie.
julliabm7
 
Posty: 3
Rejestracja: 17 Sty 2019 11:28

Re: Jak uatrakcyjnić wnętrze mieszkania?

Postprzez Chriska » 17 Sty 2019 15:20

Spróbuj najpierw określić motyw swojego mieszkania. Np. industrialne, loftowe.
Chriska
 
Posty: 4
Rejestracja: 17 Sty 2019 15:17
Miejscowość: Częstochowa

Re: Jak uatrakcyjnić wnętrze mieszkania?

Postprzez Polya1982 » 20 Sty 2019 20:30

Najprostszym sposobem na zwiększenie atrakcyjności swojego mieszkania są niewątpliwie i ciekawe i oryginalne dekoracje ścienne. To mogą być fototapety - http://www.bajeczneobrazy.pl/pl/fototapety, z ulubionym motywem. Piękny pejzaż czy widok wielkomiejskiego agrlomeratu z pewnością sprawi, że salon czy sypialnią z miejsca staną się bardziej nowoczesne. Będzie widać, że pokój jest urządzony zgodnie z najnowszymi trendami i światową modą. Do tego fototapety są wykonane z bardzo wytrzymałych i solidnych materiałów, a wydruki wykonywane w najwyższej rozdzielczości, dzięki czemu nie stracą swojego uroku.
Polya1982
 
Posty: 82
Rejestracja: 20 Wrz 2017 21:24

Re: Jak uatrakcyjnić wnętrze mieszkania?

Postprzez Ajlar » 29 Sty 2019 21:25

Moim zdaniem bardzo istotne sa dodatki. Jeśli macie małe mieszkanie to warto pomyśleć o zamontowaniu na ścianie lustra. Lustro zawsze optycznie powiększa pomieszczenie, poza tym jest świetną dekoracją. Nowoczesne lustra z podświetleniem ii bez znajdziecie w ofercie firmy http://www.lustrowramie.pl/ .U nich można zamówić lustro o dowolnym kształcie i rozmiarze, a takze z podświetleniem lub bez.
Ajlar
 
Posty: 718
Rejestracja: 29 Wrz 2015 11:55

Re: Jak uatrakcyjnić wnętrze mieszkania?

Postprzez janicki » 06 Lut 2019 18:34

Pomyśl o dodatkach. Ramki ze zdjęciami, dywan, świece- nadają klimatu w domu.
janicki
 
Posty: 5
Rejestracja: 06 Lut 2019 18:30

Re: Jak uatrakcyjnić wnętrze mieszkania?

Postprzez Anegdota » 07 Lut 2019 10:32

janicki napisał:Pomyśl o dodatkach. Ramki ze zdjęciami, dywan, świece- nadają klimatu w domu.


Dodatki nadają wnętrzu charakteru więc naprawdę warto wybrać kilka fajnych rzeczy. Ja bym do tego dorzuciła jeszcze modne firany. Teraz można kupić gotowe firany, któe sa już obszyte i udrapowane więc wiesza się je od razu na okno . Takie firanki znajdziecie w sklepie https://tendina.pl/firanki-gotowe . Wybór jest ogromny, można tu kupić firany pasujące do każdego wnętrza.
Anegdota
 
Posty: 839
Rejestracja: 21 Maj 2016 19:36

Re: Jak uatrakcyjnić wnętrze mieszkania?

Postprzez tarzycjusz21 » 07 Lut 2019 11:45

To zależy jakie pomieszczenie chcesz uatrakcyjnić. Ja np. w ostatnim czasie remontowałam pokój swoich dzieci, w którym chciałam umieścić coś co nada mu fajnego wyglądu. Szukając inspiracji, wpadłam na stronę - https://naklejkon.pl znalazłam tam bardzo ciekawą ofertę na różnego rodzaju naklejki. Najbardziej spodobały mi się te, które można przykleić na podłogę. W ten sposób, moje dzieci mają naprawdę ciekawy i wesoły pokój. Co więcej, postanowiłam, że zamówię u nich także wizytówki i naklejki reklamowe do swojej firmy.
tarzycjusz21
 
Posty: 246
Rejestracja: 23 Sty 2019 15:13

PoprzedniaNastępna

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości