Jak wytrzymać w pracy z alergią?

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Re: Jak wytrzymać w pracy z alergią?

Postprzez madzialena_s » 18 Gru 2018 12:28

Ja ratuję się tabletkami, kroplami do nosa oraz kroplami do oczu ;)
madzialena_s
 
Posty: 12
Rejestracja: 19 Lis 2018 13:17

Re: Jak wytrzymać w pracy z alergią?

Postprzez Jowka » 19 Sty 2019 16:49

Zapoznaj się też z ofertą na stronie https://allergoff.pl/. Dostępny w aptekach Allergoff Spray może okazać się niezastąpiony nie tylko w domu, ale również w miejscu twojej pracy. Produkt ten neutralizuje alergeny kurzu domowego, jest bardzo wydajny i przede wszystkim bezpieczny zarówno dla ludzi, jak i naszych zwierzaków. Jest to świetna alternatywa dla tabletek, z całą pewnością będziesz ich potrzebowała dużo mniej, niż do tej pory. Z alergią trzeba sobie jakoś radzić, a spray sprawi, że będziesz się czuła komfortowo w każdym wnętrzu.
Jowka
 
Posty: 19
Rejestracja: 29 Kwi 2018 20:18

Re: Jak wytrzymać w pracy z alergią?

Postprzez mwp_biz_pl » 03 Lut 2019 11:38

Warto pomyśleć w takim razie nad zastosowaniem dobrej jakości oczyszczacza powietrza który wyłapie cząsteczki zanieczyszczeń oraz alergenów z powietrza. Dlatego zapraszamy również do zapoznania się z ofertą naszego sklepu https://www.mwp.biz.pl/ gdzie znajdziecie różne modele od topowego producenta Sharp, który spełnia wszystkie normy oraz przeszedł wymagające atesty.
mwp_biz_pl
 
Posty: 3
Rejestracja: 03 Lut 2019 11:33

Re: Jak wytrzymać w pracy z alergią?

Postprzez fiona2606 » 07 Lut 2019 10:35

Ja się zawsze ratuje kroplami do oczu i nosa. A rano oczywiście biorę tabletkę.
fiona2606
 
Posty: 15
Rejestracja: 31 Paź 2018 10:13

Re: Jak wytrzymać w pracy z alergią?

Postprzez kulim » 17 Maj 2019 09:58

jak się bierze odpowiednio dobrane leki czy przestrzega innych zasad to praktycznie z każdą alergią da się funkcjonować normalnie. Ale kluczowa jest tu odpowiednia diagnostyka. Ja np doszedłem do tego co tak naprawdę mnie uczula dopiero po wykonaniu testu faber. Uważam, ze taka diagnostyka molekularna to przyszłość! Bardzo dokładne, wiarygodne i kompleksowe badanie. By je wykonać nie trzeba nawet przerywać brania leków na alergie :)
kulim
 
Posty: 472
Rejestracja: 04 Wrz 2017 16:27

Re: Jak wytrzymać w pracy z alergią?

Postprzez Timmka » 17 Maj 2019 13:58

Warto iść na odczulanie i problem z alergią się skończy.
Timmka
 
Posty: 4
Rejestracja: 17 Maj 2019 13:52
Miejscowość: Ruda Śląska

Re: Jak wytrzymać w pracy z alergią?

Postprzez Miren » 03 Lip 2019 08:31

To zależy jeszcze od miejsca pracy, natomiast w przypadku większego zakładu gdzie też powietrze nie jest najlepszej jakości to fajnie jeśli właściciel zadba o dobrej jakości sprzęt, który zapewni lepsze powietrze także dla alergików. Dlatego w wolnej chwili sprawdź http://www.zdpwa.com.pl/filtry-swiecowe ... dorow-(lzo)-z-powietrza.html ponieważ posiada bardzo wysoka skuteczność, wydajność oraz jest stworzony tak aby problemów z awariami było jak najmniej. Same koszty eksploatacyjne są naprawdę znikome.
Miren
 
Posty: 1422
Rejestracja: 19 Sie 2018 22:40

Re: Jak wytrzymać w pracy z alergią?

Postprzez Olsy » 01 Sty 2020 22:48

My dlatego zdecydowaliśmy się na zakup oczyszczacza powietrza model Ideal AP35 H, który dobrałem w sam raz do swojej kawalerki (37m2). Odkąd przeprowadziłem się do dużego miasta to w okresie jesiennym oraz zimowym zaczynałem zawsze coraz gorzej się czuć i w dużej mierze było to spowodowane własnie smogiem i wszystkimi zanieczyszczeniami z powietrza. Natomiast w przystępnej cenie można znaleźć go tutaj https://oxyshop.pl/ ;)
Olsy
 
Posty: 933
Rejestracja: 23 Lip 2018 22:00

Re: Jak wytrzymać w pracy z alergią?

Postprzez jorignho » 25 Lut 2020 16:52

Ja tabletki biorę przed snem, bo czasem faktycznie potrafią zamulić, jak jeszcze pogoda nie taka. A w ciągu dnia, to chusteczki, nawilżacze do nosa i dużo cierpliwości.
jorignho
 
Posty: 12
Rejestracja: 25 Lut 2020 16:29

Poprzednia

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości