Szybkie jedzenie

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Re: Szybkie jedzenie

Postprzez Gverilla » 14 Lis 2018 15:01

A co sądzicie o diecie pudełkowej?
Gverilla
 
Posty: 4
Rejestracja: 14 Lis 2018 14:52
Miejscowość: Częstochowa

Re: Szybkie jedzenie

Postprzez spartan » 14 Sty 2019 14:53

jak chcę na szybko zrobić jakiś prosty obiad, to łapię makaron spaghetti arrighi, dodaję sos pomidorowy, mięso mielone i parmezan. Mega proste, a starcza mi na 2 dni także mam jeszcze obiad do pracy następnego dnia ;)
spartan
 
Posty: 328
Rejestracja: 17 Maj 2016 10:37

Re: Szybkie jedzenie

Postprzez Drochola » 16 Sty 2019 15:37

To już wolę dietę pudełkową, choć ostatnio czułam się na takiej diecie głodna i wymiękłam. Teraz jest inaczej, bo przed każdym posiłkiem wypijam porcję koncentratu ziołowego https://admedic.pl/produkt/odchudzanie-metabolizm-trawienie/ i już nie czuję nadmiernego apetytu.
Drochola
 
Posty: 71
Rejestracja: 04 Kwi 2015 17:57

Re: Szybkie jedzenie

Postprzez domi » 19 Lut 2019 17:48

Szybkie jedzenie jest niezdrowe i nie pomaga w odchudzaniu. Chcąc schudnąć powinniśmy raczej zrezygnować z takiego jedzenia.
domi
 
Posty: 5
Rejestracja: 19 Lut 2019 17:38

Re: Szybkie jedzenie

Postprzez Buziak12 » 11 Mar 2019 15:12

Przecież możesz sobie samemu ogarniać szybkie posiłki. Nie wyjdzie Cię to dużo jak ogarniesz spaghetti w 15 minut. Pójdziesz do marketu kupisz makaron, sos, mięsko, przygotujesz to i nie będzie kosztować więcej niż 20 złotych, a możesz ugotować na dwa dni. Dzisiaj nawet gazetka Biedronka jest dostępna bez wychodzenia z domu, więc zaplanujesz te zakupy i od razu sprawdzisz, gdzie bardziej się opłaca.
Buziak12
 
Posty: 386
Rejestracja: 12 Sie 2016 11:29

Re: Szybkie jedzenie

Postprzez Antosia32 » 19 Mar 2019 12:30

Czasem warto zjeść na szybkiego coś dobrego lub wybrać się do ciekawego miejsca, gdzie jest kuchnia polska warszawa i nie będzie trzeba gotować w domu tylko zjeść na mieście z rodziną. Ja lubię takie wypady od czasu do czasu.
Antosia32
 
Posty: 14
Rejestracja: 08 Lis 2018 18:01

Re: Szybkie jedzenie

Postprzez stanowczy » 19 Mar 2019 16:40

Jeśli zależy mi na szybkim przygotowaniu jedzenia to korzystam z tego przepisu https://henrykkania.pl/przepisy/kielbasa-pieczona-w-piwie,recipe-35 Tą kiełbasę szykuje się szybko i bardzo prosto. Myślę że nie jeden mężczyzna by ją polubi. Jest wyjatkowo smaczna.
stanowczy
 
Posty: 557
Rejestracja: 12 Wrz 2018 17:05

Re: Szybkie jedzenie

Postprzez icon » 25 Mar 2019 11:52

Np. na https://kulinarneprzeboje.pl/przepisy-na/przekaski-na-impreze/ masz bazę przepisów na szybkie przekąski, które idealnie nadają się zarówno na szybko do przekąszenia jak i na imprezę / domówkę. Ja zawsze mam kilka takich przekąsek w lodówce, szczególnie kiedy wiem, że wrócę z pracy późno i nie będę miała czasu nic ugotować. Wtedy taka przekąska się sprawdza. A jak mamy pieszone udka z kurczaka można je na szybko odgrzać i zjeść nawet jak to mówiła moja babcia z "chlebem".
icon
 
Posty: 739
Rejestracja: 02 Sie 2016 09:53

Re: Szybkie jedzenie

Postprzez tarzycjusz21 » 27 Mar 2019 09:31

Ja z reguły staram się być dobrze przygotowany do pracy w kwestii jedzenia – na wieczór przed przygotowuję sobie jakiś smaczny obiadek i zamykam w pudełku :). No ale niestety nie zawsze mam taką możliwość, bo czasami na przykład dłużej siedzę w biurze i jak wrócę do domu to już jest późno, a trzeba też na następny dzień się wyspać przecież… Z drugiej strony nie chcę na szybko kupować jakiegoś śmieciowego jedzenia i faszerować się cukrem albo chemią. Dokładnie więc myślę o tym, co kupuję. Jak chcę na szybko zjeść jakąś przekąską, to u nas w biurze jest automat, w którym na szczęście są bardzo zdrowe batoniki oraz bakalie, dokładnie to z tej oferty: https://ebakalland.pl/bakalie/przekaski.html. Smaczne i odżywcze, czasami kupuję sobie coś z tego nawet na deser do przygotowanego wcześniej obiadu :).
tarzycjusz21
 
Posty: 246
Rejestracja: 23 Sty 2019 15:13

Re: Szybkie jedzenie

Postprzez jessie » 27 Mar 2019 14:17

Jeśli nie masz czasu na gotowanie to lepiej skorzystaj z diety pudełkowej. Gotowe produkty, które wystarczy podgrzać to zazwyczaj sama chemia!
jessie
 
Posty: 130
Rejestracja: 27 Mar 2019 13:56

PoprzedniaNastępna

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości