gdzie wyjechac na mazury zimą ?

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

gdzie wyjechac na mazury zimą ?

Postprzez kulim » 15 Sty 2019 19:24

Witam wszystkich forumowiczów :) Interesuje mnie przede wszystkim czy ( i gdzie) wyjeżdzacie na mazury zimą ? Dotychczas bywałem tam głównie latem ale w tym roku zamierzam zabrać żonę w te rejony tak w połowie lutego. Spradzę każdy namiar, z góry dzięki :)
kulim
 
Posty: 472
Rejestracja: 04 Wrz 2017 16:27

Re: gdzie wyjechac na mazury zimą ?

Postprzez porzka » 15 Sty 2019 20:01

zia, zwłaszcza teraz jak tak ładnie sypie to tylko w góry.
porzka
 
Posty: 4
Rejestracja: 15 Sty 2019 19:47

Re: gdzie wyjechac na mazury zimą ?

Postprzez emma » 15 Sty 2019 20:08

kulim ja kocham mazury o każdej porze roku. Góry też są super, nie powiem, że nie :) a jeśli szukasz fajnego miejsca to zerknij sobie chociażby na ośrodek Bajkowy Zakątek. Byłam tam już kilka razy i polecam. Nie wiem gdzie mieszkasz, ja w stolicy i dojazd jest całkiem niezły. Poszukaj miejscowości Guzowy Piec ( niedaleko Gietrzwałdu ).
emma
 
Posty: 781
Rejestracja: 15 Maj 2017 12:13

Re: gdzie wyjechac na mazury zimą ?

Postprzez klaska » 16 Sty 2019 08:55

bajkowy zakątek to i ja polecam :) byłam tam w ubiegłym roku z dziećmi i mężem na krótkim 4 dniowym wypadzie majówkowym. Miejsce jest super, w tym roku też planujemy tam wyjechać :)
klaska
 
Posty: 145
Rejestracja: 19 Paź 2018 20:36

Re: gdzie wyjechac na mazury zimą ?

Postprzez kulim » 24 Sty 2019 10:20

dzięki za wszystkie odpowiedzi :) przyznam, że o Bajkowym Zakątku wcześniej nie słyszałem a w okolicach bywałem już kilka razy. Widziałem na ich stronie, że mają też SPA także już wiem, że żona będzie zachwycona. Teraz tylko pytanie czy będa mieć jeszcze wolne miejsca ;/
kulim
 
Posty: 472
Rejestracja: 04 Wrz 2017 16:27

Re: gdzie wyjechac na mazury zimą ?

Postprzez klaska » 31 Sty 2019 13:07

kulim to już różnie z tym bywa. Zaintresowanie obiektem jest dość duze ale najlepiej do nich zadzwonic albo sprawdzic np na bookingu :) I tak jestem pewna, że żona będzie zachwycona tym spa :) taki masaż to super relaks :)
klaska
 
Posty: 145
Rejestracja: 19 Paź 2018 20:36

Re: gdzie wyjechac na mazury zimą ?

Postprzez tarzycjusz21 » 31 Sty 2019 13:47

Ja uwielbiam zimą jeździć do Mrągowa. Niestety od kilku lat tam nie byliśmy ze względu na dzieci i to, że nie bardzo są zadowolone z pobytu w tym mieście. Na szczęście mój mąż znalazł bardzo ciekawą ofertę na obozy zimowe firmy Atas - https://www.atas.pl/pl/obozyzimowe dzięki czemu możemy w spokoju pojechać na nasz ulubiony wyjazd, a w tym czasie nasze dzieci nie tylko spędzają miło czas w gronie nowych znajomych, ale przede wszystkim doszkalają swoje umiejętności w zakresie języków obcych.
tarzycjusz21
 
Posty: 246
Rejestracja: 23 Sty 2019 15:13

Re: gdzie wyjechac na mazury zimą ?

Postprzez Parleto » 01 Lut 2019 21:21

Wszytko zalezy od Waszych checi i budżetu :) a może lepiej wybrać się na taki wyjazd wypoczynkowy w Jastrzębiej Górze? Moim zdaniem takie wczasy są spoko, bo odpoczniemy i sie dobrze zrelaksujemy . Oferta jest tutaj tego wyjazdu https://www.primaveraspa.pl/cennik-paki ... niowe-spa/ - zapewniony jest nocleg, zabiegi, dostep do parku wodnego i wiele innych fajnych udogodnień. Można wypocząć :)
Ostatnio edytowany przez Parleto, 01 Mar 2019 15:36, edytowano w sumie 1 raz
Parleto
 
Posty: 357
Rejestracja: 07 Gru 2017 22:53

Re: gdzie wyjechac na mazury zimą ?

Postprzez knoc » 02 Lut 2019 22:57

ja nie polecam jednak mazurów zimą, lepiej w góry jechać
knoc
 
Posty: 4
Rejestracja: 02 Lut 2019 22:56

Re: gdzie wyjechac na mazury zimą ?

Postprzez kulim » 21 Lut 2019 16:44

jeszcze raz dzięki za namiar na Bajkowy Zakątek :) Byliśmy tam z zoną w ostatni weekend, Było super, małzonka oczarowana ja też się zrelaksowałem :) kolejny wyjazd w wakacje, tym razem z całą rodzinką :)
kulim
 
Posty: 472
Rejestracja: 04 Wrz 2017 16:27

Następna

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości