Oferta sieci komórkowej dla firm?

Twoja firma, pytania i odpowiedzi jak polepszyć przepływ pieniądza, pomysły na firmę, porady odnośnie prowadzenia firmy.

Oferta sieci komórkowej dla firm?

Postprzez icon » 07 Sty 2019 11:34

Czy możecie podpowiedzieć, która sieć komórkowa obecnie ma najlepszą ofertę abonamentową dla firm? Tak by kwota abonamentu była optymalna do tego co w ramach tego dostaniemy?
icon
 
Posty: 739
Rejestracja: 02 Sie 2016 09:53

Re: Oferta sieci komórkowej dla firm?

Postprzez Aga_szaga » 08 Sty 2019 15:05

A czy nie lepiej skorzystać z jakiejś porównywarki? No i pytanie, czy branie telefonu na abonament ma obecnie sens. Na czym Ci zależy najbardziej jeśli chodzi o ofertę?
Aga_szaga
 
Posty: 187
Rejestracja: 21 Cze 2015 16:22

Re: Oferta sieci komórkowej dla firm?

Postprzez icon » 10 Sty 2019 11:04

A czy można brać i odliczac fakture za doładowania telefonu na kartę? No i jaki model telefonu sprawdzi się w biznesie? Bo na Komórkomacie oferty na kartę wydają mi się korzystniejsze, ale zostaje kwestia odliczeń.
icon
 
Posty: 739
Rejestracja: 02 Sie 2016 09:53

Re: Oferta sieci komórkowej dla firm?

Postprzez magneta » 15 Sty 2019 11:37

Pewnie, że tak. Nawet jak doładowujesz online to dostajesz fv. A co do telefonu, to sieci nie mają korzystnych cen i dużo bardziej opłaca się kupić osobno w markecie niż u operatora.
magneta
 
Posty: 59
Rejestracja: 10 Paź 2016 09:26

Re: Oferta sieci komórkowej dla firm?

Postprzez icon » 23 Sty 2019 16:08

No to faktycznie jeśli tak można, to na kartę opłaca się mieć lepiej. Sprawdze w Komórkomacie, która sieć ma najleszą ofertę i ceny pakietów i może cos wybiorę. Ale co z telefonem, jakiś model możecie polecić?
icon
 
Posty: 739
Rejestracja: 02 Sie 2016 09:53

Re: Oferta sieci komórkowej dla firm?

Postprzez magneta » 24 Sty 2019 09:58

Ja mam iPhone i polecam. Niezawodny telefon. Mam co prawda starszy model bo 5s, ale sprawdza się. Nie wymagam cudów a ten model działa sprawnie i mogę korzystać z różnych aplikacji w biznesie. Porównaj oferty bo czasami opłaca się lepiej kupić telefon osobno a umowę abonamentową wziać bez.
magneta
 
Posty: 59
Rejestracja: 10 Paź 2016 09:26

Re: Oferta sieci komórkowej dla firm?

Postprzez icon » 25 Sty 2019 10:31

A masz jeszcze aktualizacje tego modeli do najnowszego iOS? Bo szczerze zastanawiałem się nad nimi, ale właśnie na Komórkomacie czytałem, że starsze modele nie dostają już aktualizacji, to prawda? Od którego modelu jeszcze dostaja?
icon
 
Posty: 739
Rejestracja: 02 Sie 2016 09:53

Re: Oferta sieci komórkowej dla firm?

Postprzez magneta » 25 Sty 2019 14:30

Tak, ostatnio zaktualizował mi się do 12 i śmiga bez problemów. Nie wiem czy długo jeszcze będzie miał wsparcie ale i tak mam wszystko na nim z czego korzystam i mi starcza. Poszukaj może na porównywarkach które modele mają wsparcie.
magneta
 
Posty: 59
Rejestracja: 10 Paź 2016 09:26

Re: Oferta sieci komórkowej dla firm?

Postprzez delicja » 26 Sty 2020 21:21

Jeśli chodzi o telefony, to w biznesie najlepiej sprawdzają się iPhony. Nie tylko chodzi o to, że są to prestiżowe telefony, ale posiadają wiele przydatnych funkcji. Jeśli zdecydujecie się na sieć Orange, to tutaj https://idream.pl/blog-pl/iphone/jak-sp ... phone.html radzę sobie zerknąć i poczytać w jaki sposób sprawdzić stan konta na iPhone, ponieważ wiele osób ma z tym na początku problemy.
delicja
 
Posty: 1258
Rejestracja: 17 Lip 2015 20:04

Re: Oferta sieci komórkowej dla firm?

Postprzez usper » 30 Sie 2020 17:13

Zobacz koniecznie na http://mobimapa.pl/ . Tam są newsy z opisem ofert, porównania warunków jakie mają operatorzy sieci komórkowych. Do naszej firmy jak szukaliśmy operatora to orientowaliśmy się też gdzie są rozmieszczona nadajniki. Firma pod miastem także nie każda sieć ma tak samo dobry zasięg. W drugiej kolejności dopiero ważne były warunki. Ale z tego co porównywałem to w każdej sieci można teraz płacić rozsądnie a mieć nieograniczone połączenia. Można także od razu skorzystać z oferty na internet, w pakiecie można liczyć na jeszcze lepsze ceny.
usper
 
Posty: 264
Rejestracja: 17 Mar 2020 18:37

Następna

Wróć do Po prostu Biznes

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości

cron