Biznes franczyzowy - LucArt

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Biznes franczyzowy - LucArt

Postprzez Kondik » 11 Sty 2019 00:01

Cześć,
Co sądzicie o tym aby otworzyć swój biznes na franczyzie? Ostatnio trafiłem na opcję od LucArt, a przy współpracy z nimi można otworzyć sklep motoryzacyjny. Uważacie, ze warto?
Kondik
 
Posty: 413
Rejestracja: 20 Sie 2018 08:56

Re: Biznes franczyzowy - LucArt

Postprzez Beniu » 11 Sty 2019 21:02

Mawiają, ze kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana. Rob to jednak z głową, żeby nie stracić oszczędności przez niedopatrzenia. Postaw na rozwiązania, które dadzą Ci mocny kop do startu i jednocześnie będą silnym podparciem w momentach kryzysowych. Zainwestuj w dobre zaplecze IT. Osobiście polecam współpracę z www.jantar.pl , z którymi miałem styczność w zeszłym roku i naprawdę mi pomogli.Polecam!
Beniu
 
Posty: 11
Rejestracja: 11 Gru 2018 12:17

Re: Biznes franczyzowy - LucArt

Postprzez Roman4 » 13 Sty 2019 10:24

Moim zdaniem taki biznes na pewno jest bardzo ciekawy.Może sam tym biznesem kiedyś na pewno się zainteresuję tak naprawdę.
Roman4
 
Posty: 1
Rejestracja: 13 Sty 2019 10:22

Re: Biznes franczyzowy - LucArt

Postprzez Aleksander » 18 Sty 2019 13:38

Ja również uważam, że warto zaryzykować. Natomiast też trzeba do tego podejść z głową ponieważ jest wiele aspektów na które trzeba zwrócić szczególną uwagę podczas otwierani swojego biznesu i tutaj franczyza dla początkujących może się naprawdę dobrze sprawdzić. Co do LucArt tym bardziej bo jest to sklep motoryzacyjny, a ten dział szczególnie dobrze się rozwija :)
Aleksander
 
Posty: 596
Rejestracja: 20 Sie 2018 13:22

Re: Biznes franczyzowy - LucArt

Postprzez Jacekk » 20 Sty 2019 13:49

Myślę, że to niezła opcja na franczyzę bo akurat co do tego typu biznesów jak najbardziej wydaje mi się, ze jest to opłacalne co innego w przypadku gastronomii tam bardzo ważna jest lokalizacja i też smak z którym czasami można nie trafić. Dlatego polecam sprawdzić wszystko dokładnie, a przede wszystkim pomysły które mogą przyjąć się w danej lokalizacji i gdzie jest najmniejsza konkurencja.
Jacekk
 
Posty: 433
Rejestracja: 23 Lip 2018 20:49

Re: Biznes franczyzowy - LucArt

Postprzez FilipS » 22 Sty 2019 13:12

Ogólnie bardzo fajnie ofertę współpracy przedstawili tutaj http://lucart.pl/artykuly/partnerzy/ także śmiało polecam jeżeli nadal jesteś zainteresowany współpracą z nimi.
FilipS
 
Posty: 386
Rejestracja: 17 Sie 2018 12:33

Re: Biznes franczyzowy - LucArt

Postprzez Kondik » 24 Sty 2019 16:39

Dzięki wielkie bardzo przydają mi się Wasze porady i muszę przyznać, że dobrze zrobiłem pytając Was na forum. Mam nadzieję, że wszystko mi się rozjaśni przy bliższym kontakcie z nimi i w końcu otworze swój upragniony sklep.
Kondik
 
Posty: 413
Rejestracja: 20 Sie 2018 08:56

Re: Biznes franczyzowy - LucArt

Postprzez sylwia4012 » 13 Lut 2019 17:00

Jeśli masz swoją firmę bądź dopiero planujesz ją założyć, zerknij sobie tutaj https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/pobierz/umowy . Bardzo przydatna strona na której znajdziesz wiele artykułów na temat prawa, podatków czy księgowości. Oprócz tego portal oferuje możliwość korzystania bez limitu ze wzorów różnych umów, pism czy dokumentów.
sylwia4012
 
Posty: 225
Rejestracja: 21 Sty 2014 17:20

Re: Biznes franczyzowy - LucArt

Postprzez Miren » 18 Lut 2021 15:59

Jeżeli szukacie fajnego pomysłu na biznes franczyzowy z dobrymi możliwościami rozwoju oraz zarobków, to koniecznie zwróćcie uwagę na ofertę przygotowaną przez Pakersi https://pakersi.pl/jaki-biznes aby otworzyć swój własny punkt kurierski. Przy tym mają jedne z najlepszych cen, nieduże koszty rozpoczęcia biznesu i do tego pełne wsparcie z góry które jest bardzo ważne, aby skutecznie się rozwijać w tym zakresie. Pozdrawiam serdecznie!
Miren
 
Posty: 1422
Rejestracja: 19 Sie 2018 22:40

Re: Biznes franczyzowy - LucArt

Postprzez Kamilla36 » 28 Kwi 2021 21:57

A co powiecie na podjęcie współpracy z kurierem BTL franczyza. Szczerze przyznam, że po zapoznaniu się z jego ofertą, jestem w szoku że jest tak korzystna!
Kamilla36
 
Posty: 298
Rejestracja: 11 Mar 2019 12:58

Następna

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 22 gości

cron