Jaki samochód

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Re: Jaki samochód

Postprzez Anegdota » 11 Sty 2019 13:53

No najlepiej jakiś w miarę nowy ale trzeba się wtedy liczyć z ceną. Nie każdego stać na takie auto, dlatego najczęściej kupuje się auta kilkuletnie. Ważne, żeby przed zakupem zdecydować się na sprawdzenie auta używanego, bowiem często bywa tak, że sprzedający nie mówi o usterkach, które sa w samochodzie. Fachowcy z firmy Mzcars oferują takie usługi - mechanik jedzie w klientem na miejsce i dokonuje oceny stanu technicznego. To bardzo dobra opcja bo wtedy wiadomo na co człowiek się decyduje.
Anegdota
 
Posty: 839
Rejestracja: 21 Maj 2016 19:36

Re: Jaki samochód

Postprzez Beniu » 11 Sty 2019 20:54

Ja poszerzam swoją kolekcję Mustangów i postanowiłem zakupić kolejną strzałę. Tym razem rocznik 88'. Odrestauruję go, zainwestuję w porządne skóry i sprzęt do środka i będzie perełką. Po ostatnich wydarzeniach, kiedy jednego dnia dostałem 2 mandaty za prędkość, zaopatrzyłem się w CB radio i alkomat https://www.ceneo.pl/Alkomaty (w razie co). Nie ma co ryzykować. A tu jak się depnie.... poezja!
Beniu
 
Posty: 11
Rejestracja: 11 Gru 2018 12:17

Re: Jaki samochód

Postprzez lunars » 12 Sty 2019 10:38

może jakiś ekonomiczny? podobno samochody elektryczne takie są
lunars
 
Posty: 4
Rejestracja: 12 Sty 2019 10:37

Re: Jaki samochód

Postprzez monikabert90 » 12 Sty 2019 10:56

A słyszał ktoś z Was coś na temat samochodów autonomicznych, zwanych inaczej samosterującymi? Ja czytałam o nich ostatnio w artykule na blogu Dariusza Stasika https://dariuszstasik.com/pojazdy-autonomiczne/ i muszę przyznać, że zrobiło to na mnie niemałe wrażenie ;) A Wy co o tym sądzicie? Czy według Was jazda takim samochodem może być bezpieczna?
monikabert90
 
Posty: 657
Rejestracja: 21 Lis 2016 11:43

Re: Jaki samochód

Postprzez Frankor » 12 Sty 2019 11:58

Według mnie bardzo dobrym pomysłem jeśli chodzi o zakup samochodu może byc Dacia.. Ostatnio przeglądałem różnego rodzaju strony i propozycje i jestem pod wrażeniem Dustera. Wygląda rewelacyjnie.. Jeśli weźmiemy pod uwagę stosunek ceny do jakości to naprawdę to świetny wybór. Otrzymujemy piękne auto za 40 tysięcy. Tak więc w cenie używanego mamy nowy. Zerknijcie jak się prezentuje

Image
Frankor
 
Posty: 125
Rejestracja: 23 Mar 2016 16:22

Re: Jaki samochód

Postprzez Kondik » 13 Sty 2019 22:57

Ja tutaj raczej jestem za SUV em aczkolwiek wszystko zależy od potrzeb i możliwości finansowych. Ja ze swojej strony polecam również zwrócić uwagę na ofertę modeli od Hondy, a największy wybór aut nowych i używanych znajdziesz w salonie HondaPlaza w ktorym oprócz nowych modeli jest również szeroki wybór aut używanych i do tego świetne oferty modeli ja wyprzedaży roczników 2018 także może znajdziesz u nich również coś dla siebie
Kondik
 
Posty: 413
Rejestracja: 20 Sie 2018 08:56

Re: Jaki samochód

Postprzez pawlik6 » 14 Sty 2019 13:29

Podpowiedzcie mi, czy te mikrosamochody są naprawdę takie strasznie badziewiaste? Bo szukam czegoś dla żony i wciąż się waham... nawet popatrzyłem sobie na ewentualne ceny części (partsmicrocar.pl) i Allegro i nie było aż takiej tragedii.
Ktoś ma i może podzielić się swoją opinią?
pawlik6
 
Posty: 1
Rejestracja: 14 Sty 2019 13:28

Re: Jaki samochód

Postprzez jjusti18 » 19 Sty 2019 19:37

Skoro jestem przy takim temacie to może ktoś z was poleci mi z Poznania jakąś firmę, gdzie mogłabym wynająć przyczepę? Przeglądałam kilka ofert i nie wiem co wy na to mi napiszecie, ale ta http://www.tefra.com.pl/wypozyczalnia-przyczep/ wydaje mi się naprawdę dobra. W ogóle ta cena jest zachęcająca, tylko 20 zł netto.
jjusti18
 
Posty: 917
Rejestracja: 13 Paź 2017 21:26

Re: Jaki samochód

Postprzez tarzycjusz21 » 24 Sty 2019 11:38

Według mnie najlepszym sposobem na zakup nowego auta jest leasing. Tak jak ktoś wcześniej napisał, bardzo dużą zaletą tej metody finansowania, jest możliwość wrzucenia rat w koszty działalności. Jako klient, możesz korzystać z samochodu na warunkach określonych w umowie zawartej z leasingodawcą. Należy pamiętać, że auto w takiej opcji, nie staje się twoją własnością, a jest jedynie udostępniane na czas, który został ustalony w umowie. Po jej zakończeniu będziesz miał możliwość wykupienia auta za kwotę, która będzie znacznie niższa, niż wartość rynkowa auta. Istnieje również możliwość, aby po zakończeniu umowy, wymienić auto na nowy model, co moim zdaniem jest bardzo interesujące. Od siebie mogę polecić ci ofertę - https://www.scmultirent.pl/ Swego czasu sporo czytałem na ten temat i ta oferta wydaje mi się najlepsza. Jak sam możesz sprawdzić, w porównaniu do standardowych ofert posiada ona znacznie niższe opłaty, a wkład własny może wynieść cię nawet 0zł. Oczywiście wybór należy do ciebie, ale mimo wszystko polecam ci zapoznać się z tą ofertą.
tarzycjusz21
 
Posty: 246
Rejestracja: 23 Sty 2019 15:13

Re: Jaki samochód

Postprzez Asek » 24 Sty 2019 23:08

Gdyby ktoś z Was potrzebował wypożyczyć auto w Białymstoku to mogę Wam polecić firmę https://wypozyczalnia.konrys.pl/ Korzystałem z ich usług niedawno i byłem bardzo zadowolony. Mają bardzo fajne i duże Tipo Kombii.
Asek
 
Posty: 179
Rejestracja: 11 Cze 2017 13:49

PoprzedniaNastępna

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 20 gości