Pomysł na biznes

Twoja firma, pytania i odpowiedzi jak polepszyć przepływ pieniądza, pomysły na firmę, porady odnośnie prowadzenia firmy.

Re: Pomysł na biznes

Postprzez Kondik » 04 Sty 2019 09:42

Jeśli mówimy o prowadzeniu biznesu transportowego to osobiście jestem także za wykorzystaniem odpowiedniego systemu do jej zarządzania jak Flotman i zdania również co do nich nie zmieniam od ponad dwóch lat ze względu na skuteczność ich działania i zakres funkcji którą już sprawdziłem i sprawdzam nadal. Jak do tej pory zaskakują mnie wyłącznie pozytywnie i oby tak pozostało :)
Kondik

Postprzez klaska » 10 Sty 2019 09:52

gabrysia21 wspomniała wcześniej o biznesie kosmetycznym. Sama taki prowadzę od kilku dobrych lat i wiem doskonale, że najważniejsze to podjąć współpracę ze sprawdzoną firmą kosmetyczną. Ja postawiłam na Monduniq i teraz po kilku miesiesiącach uważam, ze to był strzał w 10 :) wysokiej jakości sprzęt, bardzo skuteczne zabiegi i kosmetyki. Poza tym ogromne wsparcie handlowe, współpraca układa się naprawdę super.
klaska

Postprzez targowe33 » 10 Sty 2019 13:46

Każdy pomysł jest dobry jeżeli wypali, bardzo ciekawym pomysłem jest tworzenie stoisk targowych na różnego rodzaju wydarzenia.
targowe33

Poprzednia

Wróć do Po prostu Biznes

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 0 gości