Jakie godne polecenia podstawówki w stolicy znacie?

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Jakie godne polecenia podstawówki w stolicy znacie?

Postprzez Kollka » 05 Sty 2019 23:06

Jakie godne polecenia podstawówki w stolicy znacie?
Kollka
 
Posty: 6
Rejestracja: 05 Sty 2019 22:50

Re: Jakie godne polecenia podstawówki w stolicy znacie?

Postprzez Vjkakka » 06 Sty 2019 19:36

nr 3 SP
Vjkakka
 
Posty: 5
Rejestracja: 06 Sty 2019 19:09

Re: Jakie godne polecenia podstawówki w stolicy znacie?

Postprzez Truskkawska » 30 Sty 2019 22:07

Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie jest bardzo dobrą szkołą. Chodziła tam moja córka. Teraz jest jest już w szkole średniej, w pierwszej klasie. Do dziś dobrze wspomina podstawówkę :)
Truskkawska
 
Posty: 662
Rejestracja: 04 Sty 2017 19:56

Re: Jakie godne polecenia podstawówki w stolicy znacie?

Postprzez Mmanna32 » 25 Lut 2019 18:08

Truskkawska napisał:Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie jest bardzo dobrą szkołą. Chodziła tam moja córka. Teraz jest jest już w szkole średniej, w pierwszej klasie. Do dziś dobrze wspomina podstawówkę :)


Zgadzam się! Ja też mam dzieci w tej szkole i bardzo sobie chwalę. Mają dobrą kadrę i małoliczne klasy, dzięki czemu dzieciom jest naprawdę łatwiej się uczyć.
Mmanna32
 
Posty: 6
Rejestracja: 02 Maj 2018 09:07

Re: Jakie godne polecenia podstawówki w stolicy znacie?

Postprzez biznak » 14 Mar 2019 23:43

Jest sporo prywatnych szkół podstawowych w stolicy i także na nie można zerknąć. W dobrej szkole dzieci będą mieć mniej stresu. Może Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie? Tutaj nasze dzieci mają sporo zajęć dodatkowych.
biznak
 
Posty: 471
Rejestracja: 26 Kwi 2018 11:57

Re: Jakie godne polecenia podstawówki w stolicy znacie?

Postprzez tarzycjusz21 » 15 Kwi 2019 12:44

Myślę, że podczas wyboru szkoły, warto nie tylko skupić się na opiniach innych rodziców czy dzieci, ale przede wszystkim samemu rozeznać się w warunkach jakie w niej panują. Podobnie jak w biznesie, jeżeli pracuje się na wysokiej jakości sprzęcie, może świadczyć to o jakości i rzetelności. W przypadku szkoły, zwróciłbym uwagę np. na dzienniki, rzutniki czy inne akcesoria wspomagające dokumentację i naukę. Gdybyś nie miała świadomości, co wchodzi w skład takiego zaopatrzenia, to na stronie - http://edulex.com.pl/ znajdziesz pełną ofertę dla szkół i przedszkoli.
tarzycjusz21
 
Posty: 246
Rejestracja: 23 Sty 2019 15:13

Re: Jakie godne polecenia podstawówki w stolicy znacie?

Postprzez tluszczowa » 30 Kwi 2019 12:25

biznak napisał:Jest sporo prywatnych szkół podstawowych w stolicy i także na nie można zerknąć. W dobrej szkole dzieci będą mieć mniej stresu. Może Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie? Tutaj nasze dzieci mają sporo zajęć dodatkowych.



To świetna szkoła. Prowadzi ją Fundacja Varsovia. Na Wilanowie nie ma lepszej podstawówki, ta jest najwyżej w rankingach.
tluszczowa
 
Posty: 7
Rejestracja: 10 Wrz 2018 14:53

Re: Jakie godne polecenia podstawówki w stolicy znacie?

Postprzez inka55 » 01 Maj 2019 16:32

Jak chcesz wysłać dziecko teraz do szkoły to polecam Ci ksiegarnie internetową na której znajdziesz wiele ciekawych ofert odnośnie podręczników https://www.taniaksiazka.pl/seria/ponad-slowami na pewno warto będzie sie zainteresować tą stroną jak najszybciej.
inka55
 
Posty: 1241
Rejestracja: 08 Lip 2018 10:35


Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości

cron