Co daćna prezent na osiemnastkę?

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Co daćna prezent na osiemnastkę?

Postprzez waldemargorski94 » 16 Maj 2018 11:17

Pozdrawiam.

Potrzebna krytyka oraz ewentualnie dodatkowy namiar na bluzki z własnym nadrukiem na urodziny kumpla. Co oczekujecie o tego modelu prezencie?

Pozdrawiam!
waldemargorski94
 
Posty: 39
Rejestracja: 23 Mar 2018 13:51

Re: Co daćna prezent na osiemnastkę?

Postprzez fangros » 06 Cze 2018 09:15

Na osiemnastkę mojego brata, wyprawiłam mu urodziny w świetnym lokalu. Oczywiście upominek też dostał, ale najbardziej cieszył się z wypasionej imprezy. Restauracja Akademia jest niesamowitym miejscem w Warszawie, w którym świetnie organizują przyjęcia i każdy tam czuje się wspaniale. Serdecznie polecam ich ofertę, wyszukaną kuchnię oraz wyjątkowe trunki.
fangros
 
Posty: 282
Rejestracja: 01 Wrz 2017 13:23

Re: Co daćna prezent na osiemnastkę?

Postprzez visnia » 19 Cze 2018 22:32

Prezenty urodzinowe na 18 znajdziecie na stronie superprezenty.pl . Sama jakiś czas temu miałam ogromny problem z wyborem odpowiedniego prezentu na 18, po prostu nie miałam pojęcia co wybrać. Na szczęście udało mi się spełnić marzenie solenizanta i wykupić skok na bungee w bardzo niskiej cenie!
visnia
 
Posty: 1243
Rejestracja: 20 Wrz 2017 14:31

Re: Co daćna prezent na osiemnastkę?

Postprzez Hanex23 » 23 Sie 2018 13:06

Jeśli szukasz unikatowego upominku na różnorodne święta to świetnym rozwiązaniem będzie uroczy podarunek w postaci pralin. Jeśli chciałbyś aby prezent był spersonalizowany to jaknajbardziej istnieje taka możliwość. Kto z nas nie lubi słodyczy? Takie usługi i wiele innych odnalazłam na stronie Chocolissimo.pl.
Hanex23
 
Posty: 5
Rejestracja: 14 Maj 2018 14:07

Re: Co daćna prezent na osiemnastkę?

Postprzez adik356 » 25 Sie 2018 19:59

Uważam, że prezenty powinny w jakiś sposób nawiązywać do zainteresowań jubilata. Mój brat satysfakcjonuje się na przykład Gwiezdnymi Wojnami. I dlatego, pierwszym miejscem, które najprawdopodobniej odwiedziłbym, szukając dla niego prezentu, byłby sklep https://4gift.pl/gadzety/gadzety-filmow ... -star-wars w ofercie którego można znaleźć gadżety z filmu.
adik356
 
Posty: 722
Rejestracja: 14 Cze 2014 17:18

Re: Co daćna prezent na osiemnastkę?

Postprzez naninmor » 14 Wrz 2018 19:40

Na pewno największa radość byłaby z samochodu ;p
naninmor
 
Posty: 5
Rejestracja: 14 Wrz 2018 19:39

Re: Co daćna prezent na osiemnastkę?

Postprzez dzuma » 01 Paź 2018 19:53

My teraz mielismy okazje byc na 18ce u siostrzenca, ktory wlasnie tez ukonczyl prawko i dostal pierwszy samochod :) Maz stwierdzil, ze fajnym pomyslem bedzie kupienie mu porzadnego rejestratora samochodowego - wszyscy wiemy ile to moze przyniesc korzysci. Wybralismy xblitz trust - to pierwsza kamera z superkondensatorami, które zastąpiły baterie które traciły żywotność. Ma szeroki kat nagrywania, a dodatkowo swietna jakosc HD
dzuma
 
Posty: 638
Rejestracja: 25 Kwi 2018 13:18

Re: Co daćna prezent na osiemnastkę?

Postprzez fangros » 04 Paź 2018 07:56

Kto ostatnio był w warszawskiej restauracji Bubbles? Chcę zorganizować osiemnaste urodziny syna. Podobna można tam spędzić sympatycznie wieczór przy napojach bąbelkowych ze wszystkich stron świata od godziny 16 do 18 za jedynie 29 zł za osobę, a także zaskakują swoich klientów doborowymi daniami. Co Wy o tej restauracji sądzicie? Chcieliśmy zarezerwować stolik przez TripadVisor.
fangros
 
Posty: 282
Rejestracja: 01 Wrz 2017 13:23

Re: Co daćna prezent na osiemnastkę?

Postprzez biznesowalala » 23 Gru 2018 11:58

A może kurs języka angielskiego https://speakingo.com/
To kurs online i myślę, że każdy kto chcę się go nauczyć to będzie zadowolony z prezentu i z możliwości
jaką ten kurs daje czyli nauka bez wychodzenia z domu. Uwierz mi to naprawdę bardzo wygodna opcja.
biznesowalala
 
Posty: 133
Rejestracja: 07 Cze 2018 11:35

Re: Co daćna prezent na osiemnastkę?

Postprzez greta544 » 28 Gru 2018 13:16

Zawsze można delikatnie podpytać czy solenizant czegoś nie potrzebuje ale wtedy wiadomo - nie będzie niespodzianki a chyba o to chodzi w prezentach.
greta544
 
Posty: 15
Rejestracja: 23 Lis 2018 12:56

Następna

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości