Kredyt gotówkowy - gdzie teraz najtaniej?

Banki - bez nich trudno zacząć i prowadzić własny biznes. Doradzamy - dobre konta bankowe, korzystne kredyty bankowe, lokaty bankowe itp.

Re: Kredyt gotówkowy - gdzie teraz najtaniej?

Postprzez Stefan231 » 12 Cze 2017 08:54

obecnie nie ma za dużego wyboru na rynku
Stefan231

Postprzez crepereie » 04 Lip 2017 10:33

Jest olbrzymi wybór właśnie. Ja teraz szukałam opcji dla znajomej na finansowanie samochodu i okazało się, ze jest tego mnóstwo. Wystarczy poszukać i można spokojnie coś znaleźć.
crepereie

Postprzez Kenis » 11 Gru 2018 14:31

Najtaniej wydaje mi się będzie w banku. Ostatnio zgłębiałem ten temat, ponieważ potrzebowałem szybko gotówki. Niestety oprocentowanie w chwilówkach mnie tak przeraziło, że wróciłem pokornie do banku. Wiedziałem, że mam negatywną opinię w BIK więc już wcześniej wyczyściłem ją, więc z uzyskaniem kredytu nie było problemu. O tym, że mogę wyczyścić swoją historię w BIK dowiedziałem się z poradnika https://poradnik-bik.pl/, który poleciła mi koleżanka. Nie jest to nic trudnego wystarczy zalogować się w BIK. Czasami historię mogą nam popsuć jakieś głupie 2 dniowe opóźnienie w spłacie.
Kenis

Postprzez Arkadiusz z Bancovo » 12 Gru 2018 14:09

Przy wyborze pożyczki pamiętajcie by korzystać jedynie z ofert zaufanych podmiotów. Dostęp do nich uzyskacie za pośrednictwem platformy kredytowej Bancovo. Zapraszam do odwiedzenia strony www.bancovo.pl
Arkadiusz z Bancovo

Postprzez karami » 27 Gru 2018 20:35

Firma może dostać w banku Raiffeisen kredyt obrotowy zabezpieczony. Fajne w tym jest to, że nie trzeba zastawiać majątku własnego, bo gwarancji udziela BGK.
karami

Poprzednia

Wróć do Banki i instytucje finansowe

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości