Faktoring odwrotny

Sprawdzone i dochodowe firmy, co o nich wiemy ile zarabiają ich właściciele. Które branże sa najbardziej dochodowe, jaki sektor gospodarki ma największe szanse rozwoju.

Faktoring odwrotny

Postprzez Katarzyna_S » 07 Sie 2015 08:03

Dużo mówi się o wykorzystywaniu faktoringu w przedsiębiorstwie. Zastanawiam się jak często wykorzystuje się odwrotny faktoring http://www.kuke-finance.pl/oferta/faktoring-odwrotny/ ? Macie jakieś doświadczenia w tym temacie? Może ktoś z Was wykorzystuje takie rozwiązanie i chciałby się podzielić opinią.
Katarzyna_S

Re: Faktoring odwrotny

Postprzez angel55 » 23 Gru 2018 21:37

Szczerze mówiąc mi faktoring odwrotny jest totalnie niepotrzebny, bo wystawiam najwięcej faktur właśnie z odroczonym terminem płatności :D Mam naprawdę sporo dużych kontrahentów i tylko takie rozliczenia wchodzą w grę. Wiadomo, że to wciąż dla mnie opłacalne, natomiast zanim te środki do mnie trafią, to mam straszne dziury w budżecie... I przyznam, że średnio sobie z tym raziłam. Szukałam już nawet rozwiązania tego problemu w sieci i wtedy trafiłam na https://www.monevia.pl/faktoring-to-nie-windykacja/ . Pomyślałam sobie- hmm czemu nie? I postanowiłam skorzystać z usługi faktoringu. Była to genialna decyzja! Dopiero teraz widzę jak wiele plusów ma taka opcja finansowania. Teraz wystawiam mnóstwo faktur z odroczoną płatnością i w ogóle nie muszę się tym martwić, bo zamrożone środki nie stanowią dla mnie problemu- ciągle mam dostęp do środków finansowych, więc biznes dalej się kręci! A rozwiązanie to jest bardzo elastyczne, bo korzystam z faktoringu wtedy, kiedy mam taką potrzebę :)
angel55

Re: Faktoring odwrotny

Postprzez MightyTen » 23 Gru 2018 23:04

któś wytłumaczy o co w tym chodzI?
MightyTen

Wróć do O biznesie w mediach

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości