Szczecin - zakup mieszkania

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Szczecin - zakup mieszkania

Postprzez klaska » 20 Lis 2018 14:47

Witam wszystkich :) od jakiegoś czasu rozglądam się za mieszkaniem w Szczecinie. Do tej pory wynajmowałam ale doszłam do wniosku, że czas na rewolucję i zakup własnego M :) Może jest na forum ktoś, kto zna ten rynek i orientuje się gdzie warto szukać ? Który z deweloperów cieszy się dobrą opinią ? Zaznacznę może od razu, że nie interesują mnie mieszkania z rynku wtórnego.
klaska
 
Posty: 145
Rejestracja: 19 Paź 2018 20:36

Re: Szczecin - zakup mieszkania

Postprzez tkuzaj » 23 Lis 2018 14:47

W Szczecinie mieszkania są dość drogie.
tkuzaj
 
Posty: 1
Rejestracja: 23 Lis 2018 14:15

Re: Szczecin - zakup mieszkania

Postprzez emma » 26 Lis 2018 10:25

to fakt ceny trzymają poziom ale uważam, ze Szczecin to też jedno z lepszych miast jeśli chodzi o życie. Metropolia się rozwija, ma potencjał jeśli chodzi o prace. Sama mieszkam tu od kilku dobrych lat i w życiu nie wróciłabym do stolicy :) Ja akurat miałam to szczęscie, że mieszkanie odziedziczyłam po dziadkach więc w temacie deweloperów nie pomogę. Może zgłoś się do jakiejś agencji nieruchomości ?
emma
 
Posty: 781
Rejestracja: 15 Maj 2017 12:13

Re: Szczecin - zakup mieszkania

Postprzez ulaa4 » 26 Lis 2018 11:51

A jak myślicie, kredyt i zakup, czy wynajem?
ulaa4
 
Posty: 4
Rejestracja: 26 Lis 2018 11:33

Re: Szczecin - zakup mieszkania

Postprzez Anakin » 26 Lis 2018 12:53

Jeśli potrzebuje ktoś lokalu na dłuższy okres czasu, czy w ogóle na stałe, to zdecydowanie bardziej opłacalne będzie kupienie lokalu na własność. Na dłuższą metę wynajem jest kompletnie nieopłacalny.
Awatar użytkownika
Anakin
 
Posty: 290
Rejestracja: 15 Wrz 2017 12:29

Re: Szczecin - zakup mieszkania

Postprzez AnnaMaria90 » 04 Gru 2018 22:40

zdecydowanie zakup mieszkania a nie wynajem. Ja osobiście wolę spłacać ratę kredytu niż płacić komuś za wynajem bo to sa często bardzo podobne koszta. Mieszkanie w Szczecinie kupowałam dokładnie pół roku temu i jesli mogę coś zasugerować to zerknij sobie na ofertę firmy NMSzczecin. To co wyróżnia ich na rynku to fakt, że oferują mieszkania nowe ale już wykończone pod klucz :)
AnnaMaria90
 
Posty: 329
Rejestracja: 10 Lip 2017 16:29

Re: Szczecin - zakup mieszkania

Postprzez klaska » 05 Gru 2018 06:39

annamaria90 dzieki za polecenie ale czy moglabys mi powiedziec na czym dokladnie to polega w tej firmie ? Jak sobie pomysle, ze moglabym spelnic swoje marzenie o nowym mieszkaniu a jednoczesnie uniknac tego calego remontu i wykanczania od podstaw to nie powiem, że nie jestem podekscytowana haha :) bede wdzieczna za wszystkie informacje :)
klaska
 
Posty: 145
Rejestracja: 19 Paź 2018 20:36

Re: Szczecin - zakup mieszkania

Postprzez malwinaaaa » 05 Gru 2018 17:25

Moim zdaniem to jest temat dla specjalisty z tego obszaru.
To nie jest sztuka na premierę.
malwinaaaa
 
Posty: 5
Rejestracja: 05 Gru 2018 17:07

Re: Szczecin - zakup mieszkania

Postprzez AnnaMaria90 » 14 Gru 2018 05:35

klaska to witaj w klubie bo ja też nie znoszę remontów i robilam wszystko by tego uniknąć. Tu w NMSzczecin umawiasz się na spotkanie gdzie oglądasz wybrane przez siebie mieszkanie z oferty i to mieszkanie jest już wykończone pod klucz. w zasadzie wystarczy jedynie wstawić swoje meble, kupić sprzęt rtv/agd i mozna się wprowadzać. Lokale urządzone zgodnie z najnowszymi trendami w modzie ( wiem bo oglądałam kilka zanim zdecydowałam się na to moje ). Super obsługa na każdym etapie zakupu, ceny rozsądne.
AnnaMaria90
 
Posty: 329
Rejestracja: 10 Lip 2017 16:29

Re: Szczecin - zakup mieszkania

Postprzez Pacynka0 » 17 Gru 2018 20:13

ja akurat nie znam sie za bardzo na tych tematach dlatego ja bym odeslala Was do roznego typu artykulow i porad, ktore moga rozwiac wszelkie watpliwosci. Np tutaj https://naturadeweloper.pl/ mozna znalezc takie cenne porady odnosnie szukania mieszkania w roznych czesciach Polski. Zycze powodzenia :D
Pacynka0
 
Posty: 465
Rejestracja: 13 Wrz 2016 14:33

Następna

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 23 gości