Obsługa informatyczna firmy - komu zlecić?

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Obsługa informatyczna firmy - komu zlecić?

Postprzez mpiryjczyk » 24 Lut 2018 23:40

Czy moglibyście polecić mi firmę, której mógłbym zlecić obsługę informatyczną swojego przedsiębiorstwa? Zastanawiam się nad skorzystaniem z oferty Itbce, firmy informatycznej z Wrocławia - czy moglibyście wypowiedzieć się na jej temat?
mpiryjczyk
 
Posty: 1598
Rejestracja: 16 Gru 2017 22:40

Re: Obsługa informatyczna firmy - komu zlecić?

Postprzez Tommy Polley » 13 Mar 2018 14:43

Obsługa informatyczna to bardzo szeroki temat - może warto wspomnieć coś więcej. Jeśli chodzi o usługi IT w Warszawie to polecam WBT-IT - działają bardzo sprawnie, mają zespół dobrych specjalistów - nie tylko informatyków, ale i prawnika dzięki czemu wdrożenia zwiazane z RODO przeprowadzili u mnie szybko i bezproblemowo.

Polecam, ale nie wiem czy Tobie, bo za mało napisałeś czego się spodziewasz i oczekujesz
Pozdr.
Tommy Polley
 
Posty: 2
Rejestracja: 13 Mar 2018 13:25

Re: Obsługa informatyczna firmy - komu zlecić?

Postprzez micz » 18 Wrz 2018 01:18

W serwisie https://ogloszenia.taelo.pl można dodać bezpłatnie ogłoszenie, to duża baza wykonawców, także z pewnością ktoś się zgłosi. W tym portalu klienci mogą dodawać opinie po współpracy z danym wykonawcą, także to duży plus, bo nie wybieramy firmy w ciemno. najważniejsze jest to, aby zwracać uwagę na doświadczenie, to kluczowy element.
micz
 
Posty: 138
Rejestracja: 10 Sie 2015 23:51

Re: Obsługa informatyczna firmy - komu zlecić?

Postprzez adam4466 » 18 Wrz 2018 06:25

Kiedyś widziałem statystyki że na studiach informatycznych jest bardzo dużo osób.Początkowy informatyk zarabia 6 tysięcy brutto.
adam4466
 
Posty: 1
Rejestracja: 18 Wrz 2018 06:23

Re: Obsługa informatyczna firmy - komu zlecić?

Postprzez Wasyl369 » 15 Gru 2018 19:04

Poszukaj w sieci, znajdziesz niejedną firmę, która oferuje firma programistyczna . Fachowcy w tej branży z pewnością dopasują odpowiednie rozwiązania. Te zaś będą miały znaczący wpływ na poprawę funkcjonowania przedsiębiorstwa. Warto sobie na ten temat poczytać.
Wasyl369
 
Posty: 977
Rejestracja: 20 Wrz 2014 19:29

Re: Obsługa informatyczna firmy - komu zlecić?

Postprzez Atka77 » 17 Gru 2018 12:24

A może warto doradzić się specjalisty w tym zakresie? Co o tym sądzicie?
Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.
Atka77
 
Posty: 5
Rejestracja: 17 Gru 2018 11:58

Re: Obsługa informatyczna firmy - komu zlecić?

Postprzez koszin » 19 Gru 2018 02:41

Może przydarzą Wam się namiary na firmę, która oferuje audyt i konsultacje RODO??? Trzeba działać zgodnie z prawem, a przez wprowadzenie nowych przepisów może okazać się to trudniejsze, niż się wydaje. Firma IODO Expert oferuje abonament na takie usługi, oni kontrolują poczynania przedsiębiorców pod względem ochrony danych osobowych, co jest ważne. W tym wypadku o nic nie trzeba się martwić.
koszin
 
Posty: 153
Rejestracja: 21 Sie 2015 00:46

Re: Obsługa informatyczna firmy - komu zlecić?

Postprzez olapl » 19 Gru 2018 15:33

Mam to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać oraz nic ująć.
To nie to, że z wiekiem stajemy się dziećmi. Wiek po prostu pokazuje, jakimi dziećmi pozostaliśmy.
olapl
 
Posty: 5
Rejestracja: 18 Gru 2018 16:48

Re: Obsługa informatyczna firmy - komu zlecić?

Postprzez monikabert90 » 22 Gru 2018 09:59

koszin napisał:Może przydarzą Wam się namiary na firmę, która oferuje audyt i konsultacje RODO???

WW tym roku było sporo zamieszania z tym całym RODO, szczerze powiedziawszy my również postanowiliśmy skorzystać z fachowej pomocy w tym zakresie. Szkolenia dla naszych pracowników oraz odpowiednie audyty przeprowadziła firma https://www.mwinspektorzy.pl/. Możemy też w dalszym ciągu liczyć na ich wsparcie i profesjonalne doradztwo we wszystkich sprawach związanych z RODO ;)
monikabert90
 
Posty: 657
Rejestracja: 21 Lis 2016 11:43

Re: Obsługa informatyczna firmy - komu zlecić?

Postprzez burn » 11 Cze 2019 08:50

Wiele jest firm czy osób, które świadczą usługi informatyczne. Warto przeglądać ogłoszenia lokalne, np. na https://sprzedajemy.pl/uslugi/uslugi-informatyczne . Można znaleźć tam wiele przydatnych formom usług informatycznych i nie tylko.
burn
 
Posty: 1351
Rejestracja: 22 Sie 2014 15:55

Następna

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

cron