Proste zakładanie firmy

Twoja firma, pytania i odpowiedzi jak polepszyć przepływ pieniądza, pomysły na firmę, porady odnośnie prowadzenia firmy.

Proste zakładanie firmy

Postprzez inFakt.pl » 11 Paź 2012 10:47

Przedstawiamy innowacyjną usługą o nazwie "Zakładanie firmy All Inclusive" wprowadzoną przez naszą firmę.

Dzięki tej usłudze idea jednego okienka nabiera nowego znaczenia - nasi fachowcy zakładają firmę za klientów. Możesz zostać przedsiębiorcą bez wychodzenia z domu.

Jak to działa?

1) Zamawiasz usługę na stronie - Zakładanie Firmy All Inclusive
2) Księgowi inFaktu kontaktują się z Tobą telefonicznie
3) Kurier przywozi Ci dokumenty do podpisu
4) Księgowi inFaktu składają Twoje formularze we właściwych urzędach
5) Zostajesz przedsiębiorcą

Również dla tych z Państwa, którzy wolą samodzielnie bez naszej pomocy założyć firmę przygotowaliśmy darmowy ebook - "Jak założyć firmę w kilku prostych krokach?"

Dzięki niemu dowiedzą się Państwo jak w kilku prostych krokach zostać przedsiębiorcą.
Założymy za Ciebie firmę: Zakładanie Firmy All Inclusive
Pobierz darmowy ebook: Jak założyć firmę w kilku prostych krokach?
inFakt.pl
 
Posty: 2
Rejestracja: 11 Paź 2012 10:44

Re: Proste zakładanie firmy

Postprzez forek » 23 Paź 2012 13:17

Oj chyba nie do końca tak jest.
Aby złożyć dokumenty w urzędzie należy mieć co najmniej pełnomocnictwo szczegółowe.
Inaczej jest to składanie oświadczenia woli bez odpowiedniego umocowania, a to już reguluje kodeks karny. :?
forek
 
Posty: 18
Rejestracja: 24 Lip 2012 13:52

Re: Proste zakładanie firmy

Postprzez aniag1 » 29 Paź 2012 21:02

Wszystko pięknie i ładnie ale to chyba nie w Polsce:P
aniag1
 
Posty: 10
Rejestracja: 29 Paź 2012 20:52

Re: Proste zakładanie firmy

Postprzez jurekasd » 15 Lis 2012 17:17

W Polsce w Polsce :) dużo się zmienia na lepsze jeśli o to chodzi
jurekasd
 
Posty: 10
Rejestracja: 15 Lis 2012 17:11

Re: Proste zakładanie firmy

Postprzez inFakt.pl » 29 Lis 2012 15:03

@forek - Dokładnie tak. Składamy dokumenty w urzędach na podstawie pełnomocnictwa , więc wszystko jest jak najbardziej zgodnie z prawem.

@aniag1, jurekasd - W naszej firmie zawsze stawiamy na innowacyjność rozwiązań. Każda nową usługą czy funkcjonalnością staramy się uczynić prowadzenie firmy jeszcze łatwiejszym.
Założymy za Ciebie firmę: Zakładanie Firmy All Inclusive
Pobierz darmowy ebook: Jak założyć firmę w kilku prostych krokach?
inFakt.pl
 
Posty: 2
Rejestracja: 11 Paź 2012 10:44

Re: Proste zakładanie firmy

Postprzez bize » 10 Sty 2013 08:48

Moja firma działa w Delaware. Polinvestor założył i obsługuje dla nas spółkę LCC. Nie daliśmy rady kolejnym podwyżką i padła decyzja o przenosinach. Z perspektywy czasu jednak żałuję, że na te przenosiny zdecydowaliśmy się dopiero teraz - mogliśmy zagospodarować ogromny kapitał na inwestycje, a tak niestety go jeszcze nie mamy. Nie mniej jednak, poziom rocznych oszczędności na takim biznesie jest ogromny.
bize
 
Posty: 7
Rejestracja: 16 Maj 2012 07:42

Re: Proste zakładanie firmy

Postprzez forek » 11 Lut 2013 15:15

A gdzie ta firma miałaby działać, bo jak za granicą a człowiek pracuje w Polsce, to jednak ZUS ma środki aby podważyć takie zakładanie biznesu. Płaci się zaległe składki, odsetki no i powstaje masa innych problemów.

Fakt, że koszty na ZUS są ogromne, ale legalnie też można zmniejszyć obciążenie, tylko należy rozmówić się z jakimś dobrym doradcą podatkowym czy gospodarczym.
forek
 
Posty: 18
Rejestracja: 24 Lip 2012 13:52

Re: Proste zakładanie firmy

Postprzez fleszyn » 23 Lut 2013 19:20

To jest bardzo delikatny temat i nie zawsze się opłaca. A rzeczywiście w niektórych sytuacjach jest to korzystne.




______________________________________________________________________________________________________________________________________

Przetargi Gdańsk kliknij aby zobaczyć.
fleszyn
 
Posty: 271
Rejestracja: 19 Lis 2012 15:09

Re: Proste zakładanie firmy

Postprzez ewka1974 » 25 Mar 2013 18:55

Witam, według mnie najlepiej zlecić to firmę, która się w tym specjalizuje. Ja mogę polecić http://ksiegowa.warszawa.pl/oferta
ewka1974
 
Posty: 103
Rejestracja: 25 Mar 2013 18:52

Re: Proste zakładanie firmy

Postprzez zott » 21 Maj 2013 12:06

Prościej już chyba nie może być jak zlecisz zakładanie firmy biurowi rachunkowemu. Ja tak zrobiła, i wszystkie załatwienia oni za mnie zrobili. Polecam Biuro Rachunkowe Conta, mieści się w Łodzi (m. Łódź) przy ulicy Kryształowej 19.
Część informacji można znaleźć na stronie http://conta.pl/ lub http://conta.pl/cennik/
Ostatnio edytowany przez zott, 23 Maj 2013 07:43, edytowano w sumie 1 raz
zott
 
Posty: 541
Rejestracja: 21 Maj 2013 12:01

Następna

Wróć do Po prostu Biznes

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości