Jaka torba?

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Re: Jaka torba?

Postprzez Kondik » 16 Paź 2018 10:30

Moim zdaniem warto mieć taką torbę, ponieważ jest to nie tylko dużo wygodniejsze do noszenia, ale również może być ciekawym dopełnieniem całej stylizacji. Dlatego ze swojej strony mogę polecić Ci abyś zwróciła uwagę na sklep https://sklep.solier.pl/ ponieważ tutaj właśnie kupiłem sobie aktówkę oraz torbę na ramię i jestem z nich bardzo zadowolony. Idealne szycie, duża wytrzymałość i bardzo dobre ceny jak za tak wysoką jakość.
Kondik
 
Posty: 413
Rejestracja: 20 Sie 2018 08:56

Re: Jaka torba?

Postprzez mishka » 16 Paź 2018 11:33

Zazwyczaj noszę ze sobą torbę na laptopa, a w niej wszystkie inne potrzebne rzeczy na uczelnię. Jest to bardzo praktyczne zastosowanie.
Awatar użytkownika
mishka
 
Posty: 4
Rejestracja: 16 Paź 2018 11:30

Re: Jaka torba?

Postprzez larreng » 20 Paź 2018 10:52

Kondik napisał:Moim zdaniem warto mieć taką torbę, ponieważ jest to nie tylko dużo wygodniejsze do noszenia, ale również może być ciekawym dopełnieniem całej stylizacji. Dlatego ze swojej strony mogę polecić Ci abyś zwróciła uwagę na sklep https://sklep.solier.pl/ ponieważ tutaj właśnie kupiłem sobie aktówkę oraz torbę na ramię i jestem z nich bardzo zadowolony. Idealne szycie, duża wytrzymałość i bardzo dobre ceny jak za tak wysoką jakość.

Już o https://sklep.solier.pl/ wspominałem w innym temacie i widzę, że nie tylko ja doceniam polskich producentów. Zgadzam się, że torby skórzane z ich oferty są bardzo dobrej jakości. Sam posiadam jedną taką, ale akurat na laptopa i jestem z niej bardzo zadowolony. Z tego co widziałem mają też męskie portfele skórzane, a tego jeszcze nie mam. Może warto zamówić? :D
larreng
 
Posty: 32
Rejestracja: 11 Sie 2017 12:00

Re: Jaka torba?

Postprzez klara435 » 20 Lis 2018 11:33

Ja lubię torebki z Mohito. Fajnie prezentują się pod względem wizualnym a do tego nie są jakoś bardzo drogie.
klara435
 
Posty: 15
Rejestracja: 31 Paź 2018 09:04

Re: Jaka torba?

Postprzez coco » 10 Gru 2018 08:51

Zależy na jaką okazję. Chociaż istnieją na rynku torby uniwersalne. Mi ostatnio spodobały się 4f torby i chętnie bym sobie taką kupiła. Bardzo ładna, funkcjonalna i taki styl jest jak najbardziej na topie.
coco
 
Posty: 1688
Rejestracja: 05 Kwi 2017 09:10

Re: Jaka torba?

Postprzez stanem » 10 Gru 2018 12:47

taka torba skórzana to według mnie jest najlepsze wyjście zawsze
stanem
 
Posty: 4
Rejestracja: 10 Gru 2018 12:46

Re: Jaka torba?

Postprzez Kazoo » 10 Gru 2018 16:46

Przede wszystkim powinieneś zwrócić uwagę na wykończenie w okolicach zaczepów uchwytu, wszytych zamków itp. To są miejsca, które źle zrobione szybko się niszczą.
Kazoo
 
Posty: 155
Rejestracja: 10 Gru 2018 16:44

Re: Jaka torba?

Postprzez luzia » 28 Gru 2018 23:35

Uwielbiam torebki, najlepiej ogromne - mogę w nich przechowywać wszystko to, co chcę i muszę
luzia
 
Posty: 4
Rejestracja: 28 Gru 2018 23:21

Re: Jaka torba?

Postprzez owsed » 29 Sty 2019 19:30

Dla jednych torby są wyznacznikiem luksusu i elegancji. Dla innych po prostu narzędziem do przenoszenia przedmiotów i akcesoriów niezbędnych w pracy albo na co dzień. Jednak nawet jeśli nie zdajemy sobie z tego sprawy każdy taki dodatek może poprawiać lub pogarszać nasz wizerunek. Gdy trafiłem na stronę Buccola https://buccola.pl/ od razu rzuciła mi się w oczy wysoka jakość opisywanych tam produktów. Galanteria skórzana, paski, torby, aktówki i cały szereg innych, modnych dodatków. Niezbędnych na co dzień zarówno kobietom jak i mężczyznom. :ugeek:
owsed
 
Posty: 6
Rejestracja: 03 Cze 2017 20:44

Re: Jaka torba?

Postprzez Kabbi » 31 Sty 2019 11:41

Zobacz sobie na stronę z torby papierowe z nadrukiem - duży wybór jak również możliwość współpracy z tą firmą. Taka torba na zakupy powinna być teraz w każdym domu. Tak aby raz na zawsze pozbyć się foliowych siatek.
Kabbi
 
Posty: 22
Rejestracja: 30 Paź 2018 11:35

PoprzedniaNastępna

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości