Nowa łazienka remont

Skuteczna reklama, dobrze przeprowadzona promocja. Czyli jak skutecznie podbijać rynek. Źródła i metody dotarcia do klienta. Koszt reklamy i wiele więcej.

Nowa łazienka remont

Postprzez ewabrzezinska » 03 Gru 2018 22:43

planujemy remont nowej lazienki ale tak troche sie zastanawiamy jak do tego podejsc. czy robic to jakos samemu bo wiadomo taniej. czt moze po prostu zamowic jakas ekipe budowlana w miare tanio po znajomosci tak zeby ktos sie zajal tym co sie zna na tym a nie amatorka... wyspoazenia szukamy jak na razie tutaj:
zestawy odpływowe na Ceneo.pl
Nie na darmo Niemcy nazywają atak słowem oznaczającym burzę.
ewabrzezinska
 
Posty: 92
Rejestracja: 26 Sie 2017 22:15
Miejscowość: Polska

Re: Nowa łazienka remont

Postprzez Emkaolka0 » 06 Gru 2018 11:52

W sumie to wiadomo że zrobić ile się da na własną rekę jeżeli chodzi o remont łazienki, jednak z pewnością nie ze wszystkim dacie sobie radę. Do spraw już typowo hydraulicznych warto postawić na pomoc fachowców. Zajrzyjcie też na stronkę https://krzemien.com.pl Proponują tam nowoczesne wyposażenie do łazienek.
Emkaolka0
 
Posty: 84
Rejestracja: 29 Paź 2017 10:00

Re: Nowa łazienka remont

Postprzez baliczak » 06 Gru 2018 13:45

Mam to samo zdanie co mój poprzedni. Nic dodać i nic ująć.
Co innego jest wierzyć w kobiety, a co innego wierzyć w to, co mówią.
baliczak
 
Posty: 5
Rejestracja: 06 Gru 2018 13:29

Re: Nowa łazienka remont

Postprzez jjusti18 » 06 Gru 2018 14:35

A co myślicie o zastosowaniu białych płytek w swojej łazience? Czy widzieliście już kiedyś taką łazienkę? Ja ostatnio wpadłam na stronę https://grupamo.pl/studio/ na której można znaleźć opis takich płytek i jak wyglądają one w praktyce w łazience. Pomysł na zastosowanie takich płytek wydał mi się dobry, ale chciałabym poznać jeszcze waszą opinię w tym kierunku.
jjusti18
 
Posty: 917
Rejestracja: 13 Paź 2017 21:26

Re: Nowa łazienka remont

Postprzez fangros » 13 Gru 2018 11:14

Mnie po świętach czeka remont łazienki i będzie to rewolucja na całego, aż mnie na samą myśl przeraża to wszystko. Musimy wcześniej kupic prysznic z brodzikiem bo Szafki z umywalkami, szafki łazienkowe, szafki umywalkowe - Ceneo.pl będziemy tutaj szukac i wybierać. Troche się obawiam kosztów, no ale jak się chce mieć coś nowego to trzeba wydać kase.
fangros
 
Posty: 282
Rejestracja: 01 Wrz 2017 13:23

Re: Nowa łazienka remont

Postprzez tryk0 » 19 Gru 2018 14:33

Nie martw się, u nas to samo ;) awaria na całego, na samą myśl że mam odnawiać, odnawianą dwa lata temu łazienkę robi mi się słabo! Ale przeglądałam ofertę i urządzenia i wpadłam do galeria łazienek i chyba skorzystamy.
tryk0
 
Posty: 1
Rejestracja: 19 Gru 2018 14:31

Re: Nowa łazienka remont

Postprzez Tymoteusz1 » 24 Gru 2018 08:08

Każdy taki remont jest dobrym pretekstem do gruntownej zmiany aranżacji.
Ostatnio edytowany przez Tymoteusz1, 03 Mar 2022 22:23, edytowano w sumie 1 raz
Tymoteusz1
 
Posty: 1581
Rejestracja: 17 Lip 2016 21:16

Re: Nowa łazienka remont

Postprzez Polya1982 » 28 Gru 2018 11:30

Dobrze, że szukacie tego typu wyposażenia przez internet, ponieważ sama tak robiłam i zauważyłam jak dużo można w ten sposób zaoszczędzić. A jeśli chodzi o prysznic to polecam te kabiny prysznicowe wrocław. Wyglądają naprawdę ładnie, a samo szkło ścianek jest naprawdę wysokiej jakości i z pewnością długo Wam posłuży. U siebie mamy szklany prysznic i jestem znacznie bardziej zadowolona niż z poprzedniego plastikowego, któy niestety szybko przestał dobrze się prezentować.
Polya1982
 
Posty: 82
Rejestracja: 20 Wrz 2017 21:24

Re: Nowa łazienka remont

Postprzez spartan » 29 Gru 2018 12:13

Ja dla wygody wszystkie elementy niezbędne do łazienki kupowałem online, głównie na stronie z szerokim asortymentem - https://modnydom24.pl/ . Umywalki, wanny, kabiny prysznicowe, baterie, odpływy, toalety - tego jest tam multum, od różnych producentów i w różnych cenach. Każdy znajdzie coś na własną kieszeń, a też nie ma problemu ze zwrotem. Polecam!
spartan
 
Posty: 328
Rejestracja: 17 Maj 2016 10:37

Re: Nowa łazienka remont

Postprzez WatchHej » 09 Sty 2019 22:58

weź kafelki z ikei
WatchHej
 
Posty: 1
Rejestracja: 09 Sty 2019 22:58

Następna

Wróć do Marketing

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości